{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz
 Playstation 5 za akční cenu! Využijte nejlepší nabídku na trhu a kupte si online PS 5 ještě dnes! Máme jej pro vás skladem! 
 
 Originální hra Counter-Strike 1.6 Steam, Global Offensive, Riots points, World of Tanks a další s možností platby přes SMS levně. Snadné a rychlé online platby. Využijte tuto skvělou nabídku a kupte si hned za super ceny něco v eshopu 

POKRAČOVAT DO OBCHODU >>

Koupit Hry na PC levně >>

Koupit Hry na PlayStation levně >>

Koupit Hry na Xbox levně >>

 

Counter-Strike 1.6 koupit levně přes SMS
hledáte originální hru CS 1.6 Steam za super ceny? Využijte tuto skvělou nabídku a získejte hru ještě dnes! Nízké ceny s několika způsoby zaplacení mezi kterými samozřejmě nechybí možnost platby přes SMS, online kartou, pomocí bankovního účtu, sazka terminál a další.
 
Counter-Strike Global Offensive přes SMS
v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět ani novější verze hry Counter-Strike, která je známá také pod zkratkou GO (Global Offensive). Zapojte se do online bojů v jedné nejoblíbenější hře na světě! Plaťte pomocí SMS, kartou online, nebo dalšími způsoby.
 
Steam Kredit (peněženka) přes SMS
naprosto jedinečná možnost nakupovat snadno a rychle všechny hry přes Steam! Dobíjte si kredit (peněženku) a vyberte si oblíbenou hru přímo na Steamu snadno a rychle! Dobíjet si kredit na steamu lze nově také díky SMS, poštou a několika dalšími platebními způsoby.
 
Riot Points League of Legends přes SMS
vyber si hrdinu, nebo skin snadno, rychle a bez čekání do LoL. Vyšperkuj si svého oblébeného hrdinu jedinečným skinem, nebo nakupuj v League of Legends obchodu různé boostery, nebo jiné. Riot Points lze platit pomocí SMS a dalšími.
 
Zlaťáky do World of Tanks přes SMS
usnadni si práci a získej vše, co chceš do WoT. Zlaťáky ti přinesou spoustu možností a bez čekání, díky čemuž získáš náskok před svými soupeři. Tyto body lze získat levně pomocí SMS, nebo jiným platebním metodám.