HITPOINT Masters Liga - LoL
Napsal Egii dne 06.05.2017 pro sekci LOLUž 8.5.2017 začne měsícový esportový měsíc, kde se utká osm týmů o postup na HITPOINT Finals, který se uskuteční 1. - 2.7.2017 v gamingovém městě a to Svitavy, kde se utkají ty nejlepší celky ve hře League of Legends. Šest úspěšných týmů, kteří si odehráli minulou ligu si zajistilo přímý postup do ligy, zatím co dva týmy se museli porvat o sloty. Týmy jako eSuba, Revital Gaming, Inside Games, Majestic Lions, eXtatus, Cyber Gaming, Fraternitas a PlayWithoutSoul se pokusí probojovat o místo až do samotného finále.
Živě tyto zápasy můžete na oficiálním Hitpoint streamu -> https://www.twitch.tv/hitpointcz
1. Kolo
ESUBA | vs | REVITAL GAMING |
INSIDE GAMES | vs | MAJESTIC LIONS |
EXTATUS | vs | CYBER GAMING |
FRATERNITAS | vs | PLAY WITHOUT SOUL |
EXTATUS:
Tomáš „Mortsche“ Anděl – TOP
Miloslav „Thrae“ Poslední – JGL
Josef „Shiage“ Číko – MID
Lukáš „PiOk“ Lorinc – ADC
Kamil „kamilius1“ Košťál – SUP
Radim „ZiZou“ Zaoral – coach
FRATERNITAS:
Josef „Smoux“ Pačes – TOP
Jiří „Rostak“ Hrbáč – JGL
Marek „Abitak“ Kochanský – MID
Dominik „annyeong“ Honzák – ADC
Peter „Zeussak“ Gbelec – SUP
Radovan „Rufus“ Moravec – SUB
Tomáš Kněžínek – coach
Martin „Martinek“ Stříbný – coach
INSIDE GAMES
Martin „Necromartin“ Jucha – TOP
Jiří „Sawyor“ Libánský – JGL
Ondřej „Ordno“ Prachař – MID
Matyáš „Carzzy“ Orság – ADC
Ondřej „Mjrdee“ Hrneček – SUP
Adam „Idiyom“ Ospálek – SUB
Pavel „soap“ Křemen – coach
CYBER GAMING
Marek „Citronson“ Kunštár – TOP
Marcel „Kirighaya“ Matúš – JGL
Samuel „MakeItBetter“ Polakovic – MID
Aleš „Sayn“ Gall – ADC
Matúš „Slivovica“ Slívka – SUP
Václav „Cpt Lipánek“ Maxa – SUB/coach
ESUBA
Michal „odstraňovač“ Duchoň – TOP
David „Jejky“ Jakubec – JGL
Marek „humanoid“ Brázda – MID
Matúš „Neon“ Jakubčík – ADC
Václav „Vasked“ Benda – SUP
Václav „WorstAdcWest“ Šrajer – SUB
Petr „Denyk“ Haramach – coach
REVITAL GAMING
Ondřej „robocop“ Sklenička – TOP
Ondřej „Majstro“ Šajdik – JGL
Libor „Proker“ Král – MID
Václav „Kesav“ Beber – ADC
Marek „Murlocker“ Štefanič – SUP
Matyáš „MathyasS“ Koóš – SUB/coach
MAJESTIC LIONS:
Jakub „EnXer“ Šedý – TOP
Jan „Kremrolka“ Schubert – JGL
Marek „Meio“ Jagoš – MID
David „Dejv“ Jochman – ADC
Lukáš „Kenny“ Křivánek – SUP
Michal „MisaJelinek“ Jelínek – SUB
PLAY WITHOUT SOUL:
Pavel „Herdyn“ Mikeš – TOP
Michal „Gorny“ Fiebich – JGL
David „Ovdovovač“ Šrom – MID
Tibor „Charca“ Charčenko – ADC
Sami „Sami“ Al Jabri – SUP
Patrik „Sheriff“ Jirů – SUB