{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Capture the Flag Turnaj

dne 16.09.2014 pro sekci CS 1.6
Připravili jsme si pro Vás další akci na CTF serverech. Nyní se můžete těšit na CTF OLD SCHOOL CUP. Přijďte se ukázat se svým týmem, jak dokážete spolupracovat při krádeži nepřátelské vlajky, ochrany hráče, který jí nese a hlavně dosáhnutí úspěšné krádeže. Nejen, že si užijete spoustu zábavy, ale také můžete vyhrát VIPčka na naše servery! Více v článku.

Pro nováčky krátce o módu CTF. Jedná se o střílecí server, kde máte za úkol krást a získávat vlajky. Každý tým vlastní 1 vlajku své barvy, kdy se nepřítel snaží vlajku získat a odnést do své základny (stanoviště vlajky nepřítele). V takovém případě je Vašim primárním úkolem nepřítele zneškodnit a vlajku vrátit do výsostního postavení. Stejnou možnost krádeže máte i vy – jen si musíte dávat pozor, protože nepřátelská vlajka je ukryta v hlouby jejich defenzivy.

Capture The Flag je mód založen na týmové spolupráci. V jednotlivci není síla, síla je v týmu.

Naše první akce na CTF serverech nás poučila, zjistili jsme chyby a nedostatky, které jsme odstranili tak, aby jste si mohli vychutnat pořádný nářez vlaječek. Věřím, že budete spokojeni a budete se za námi vracet. Turnaj je určen pro širokou veřejnost, která nemusí být ostřílená pouze CTF servery.

Jaké jsou změny oproti minulé akci? Všichni účastníci budou mít vypnuté vip/evip výhody. Na každý zápas bude dohlížet minimálně 1 proškolený admin. Každá skupina se serverem bude mít jiné heslo, aby se předešlo napojování nezvaných hostů. V případě nezvaných hostů bude bez upozornění udělen kick a následně ban. Větší časové rezervy pro případ časových prodlev.

Registrace:  Probíhá ZDE ve foru.

Účastníci:

Tým tvoří 5 hráčů, podmínkou není vlastnit originální hru (STEAM).

Počet náhradníků není omezen, kapitán může v průběhu soupisku pro zápasy měnit.

Turnaje se můžou účastnit i admini.

Kapitán nahlásí soupisku, kterou může až do začátku turnaje obměňovat. Konečná soupiska bude požadována půl hodiny před začátkem turnaje.

Maximální kapacita je 36 týmů.

Termín:

28. 9. 2013 od 18 hodin – základní část

29. 9. 2013 od 10 hodin – vyřazovací část

Kde se bude hrát:       CTF 1 – 6 (dle potřeby + servery budou zaheslovány)

TS:  Pro potřeby turnaje budou vytvořeny room pro jednotlivé skupiny, které budou zaheslovány.

• 29.9. – vyřazovací boje (systém K.O.)

Zápas (základ. sk.):  2x 10 minut (10 minut CT, 10 minut T), v případě remízy – náhlá smrt

Zápas (vyř. boje):  2 mapy, každá se hraje 2x 10 minut, skóre se týmu sčítá za obě mapy, v případě remízy – náhlá smrt (aktuálně hrající mapy).