{{ flash.text }}
sponzor gamesites.cz

Vánoční VIP CTF CUP za dveřmi

dne 16.09.2014 pro sekci CS 1.6
Zdravím všechny příznivce CTF módu! :) Už tento víkend se uskuteční turnaj na našich Capture The Flag serverech. V turnaji jsme udělali několik změn, které zvýší kapacitu a tudíž se můžete ještě stále REGISTROVAT! Více k organizaci, pokynům a změnám v této novince, takže neváhejte a čtěte dál. :)

Po celý čas turnaje se můžete těšit na:

DŮLEŽITÉ ČASY:

Sobota 7.12.2013

14:00 – Uzavření „potvrzení účasti na turnaj“

15:00 – Sraz kapitánů na TS

16:00 – Start turnaje (základní skupiny)

21:00 – Vyhlášení postupujících do vyřazovacích bojů

Neděle 8.12.2013

14:00 – Začátek vyřazovacích bojů (K.O. systém)

18:00 - Vyhlášení výsledků

Novinka:

Kapacita pro tento turnaj byla 20 týmů, ale Váš zájem je o dost větší. Proto jsme se rozhodli navýšit kapacitu a zatraktivnit hru. Systém bude stejný, novinkou bude 6-8 vybraných týmů, které automaticky postupují do vyřazovacích bojů (jsou to týmy umístěné z minulých turnajů + divoké karty). Těchto 6-8 týmů si to mezi sebou rozdají v mini turnaji nazvaném Skill zone, kde poměří své síly v klasickém cw zápase na našich gatherových/mixových serverech. Více na srazu kapitánů v den konání turnaje. Vítěž tohoto mini turnaje se může těšit na odměnu 5x vip na libovolný server.

Pro nezaregistrované týmy:

Stále máte reálnou šanci se zúčastnit turnaje, pokud máte zájem – REGISTRACE ZDE.

Pro již registrované týmy:

Od teď až do soboty (7.12.) do 14ti hodin Vás žádám o potvrzení účasti na turnaji  ZDE.

V případě nepotvrzení účasti Vaše místo automaticky propadá ve prospěch náhradního týmu !!!

V den konání turnaje (sobota 7.12.2013)  v 15 hodin sraz kapitánů na našem TS (ts.gamesites.cz), kde budou předány poslední pokyny k turnaji (hesla do room na TS + hesla na servery, atd.).

Team Speak

Od 15ti hodin budou na našem TS vytvořeny room k turnaji. Doporučujeme kapitánům jednotlivých týmů, aby si zajistili místo na TS s dostatečným časovým odstupem, protože kapacita je omezená.

Aktualizace  celého turnaje budou probíhat pouze na TS, a proto je důležité, aby každý tým měl 1 zástupce připojeného.

Systém turnaje:

Zápasy základních skupin se hrají 2x10 minut (tým je v roli za CT i T). Časové rezervy pro každý zápas jsou 10 minut. Pokud se tým nedostaví ve stanovený čas, admin stopuje 3 minuty na zkompletování týmu. Následně je zápas odstartován a tým musí hrát v oslabení (ve 3 nebo 4), nebo zápas vzdát.

Poločas slouží pouze k přehození stran.

Za vyhraný zápas jsou 3 body, v případě remízi každý tým dostane 1 bod a o další bod si to rozdají v náhlé smrti (tj. last man standing).

Záleží na počtu týmů - bude upřesněné na TS s kapitány, jsou 2 možnosti:

1) Týmy umístěné na 1. a 2. místech (10 týmů)

2) Týmy umístěné na 1. místech a 3 nejlepší týmy na 2. místě (8 týmů)

V případě postupu podle systému 2) jsou kritéria pro postup --> počet bodů, skóre (odnesené vlajky : Vám ukradených).