100% CPU PŘI HRANÍ HER

Příspěvekod bEltOoN » 26 úno 2017, 04:18

Jaký máte přístroj ? Stolní počítač.
Jaký máte operační systém ? Windows 7 Home Premium
Kdy, nebo co mohla být příčina vašeho problému ? Stalo se to asi od té doby co přišel můj kamarád co umí s počítačema a jelikož mi nešel zapnout PC tak mi udělal nový učet kde v registrech něco mazala hodil mi tak všechny věci na ten učet a ten starej smazal a od té doby mám lagy a pořád se to seká a CPU jeden na 100%-
Stručný popis vašeho problému : Z ničeho nic mi začal procesor pracovat na 100% při hraní her, vždy jsem měl na hrách jako je LOLKO,CS 1.6,CSGO, aspoň 100 fps, no na 1.6 jsem měl vždy 100 fps, a teď mi to strašně lítá ty FPSka a seká se mi to, jednu chvilku mám 20 druhou zase 60 a pak zase 80 a zase 40 a 30 a 25 a 15 a takto to pořád běhá a mám to nestabylní a když dám CTRL+ALT+DELETE a podívam se co zatěžuji CPU tak moc tak CPU 100% a je tam jen CS1.6 která tomu procesoru vůbec nic nežere, zkouším to dávat i na vysokou prioritu to někdy pomůže ale né vždy, na grafické kartě pořád nastavuji hraní her na ,VYSOKÝ VÝKON, a stejnak nic, občas se mi to neseká ale to je málo kdy.. Třeba takové CSGO už si nezahraji jelikož mám na DE_DUST2 10 fps a Lolko ze 140fps mam 15 v jungli a 05 v TEAMFIGHTU, takže si skoro vůbec nezahraji. Prosil bych o pomoc, zkoušel jsem i nějaké různé boosty a kdejaké kravinky a nic mi nepomohlo zkoušel jsem i CFG na zvýšení fps a stejnak mi nic nepomohlo. PROSIM O POMOC.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
bEltOoN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 185
Registrován: 26 pro 2016, 01:35

100% CPU PŘI HRANÍ HER

od Rumcajz » 26 úno 2017, 04:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 100% CPU PŘI HRANÍ HER

Příspěvekod GSTeeZee » 26 úno 2017, 09:11 VIP

Pozri sa to toto -> Klik
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21

Re: 100% CPU PŘI HRANÍ HER

Příspěvekod Taygete » 26 úno 2017, 14:06 VIP

Kamarád něco mazal v registrech? Mno tak to mu můžeš poděkovat, my tady horko těžko zjistíme co smazal nejlepší by bylo ho tedy znova kontaktovat.
Ale pokud vím tak jsem s tebou tento problém už řešil přes teamviewer to se ti oběvil znova?

Každopádně při smazání registrů pomůže bod obnovy v tom případě jdi C:\Windows\System32\config\ zde uvidíš soubory registru jako jsou : Software,System poté jdi do složky RegBack a zde by jsi měl mít fyzicky uchované zálohy registrů když se podíváš na datum změny mělo by tam být např. 21.02 pokud to je z doby kdy tam ještě kamarád nebyl tak nahrad požadovanou složku v Config nějakou z RegBack.
Kterou přesně ti neřeknu jelikož nevím který registr ti ten Bořek smazal.

Druhá možnost je ta že můžeš udělat zálohu z CD která je obvykle 1-2 týdny stará.

Jak na to ?

1) Nabootuj instalační disk z Win7
2) Vyber možnost obnovení
3) Vyber příkazový řádek

A zde napiš příkaz po příkazu :

cd \windows\system32\config\regback

xcopy c:\windows\system32\config\regback c:\windows\system32\config


Poté vyndej Instalační disk a restartuj PC. (Je důležité spouštět příkazový řádek z Konzole obnovení jelikož xcopy příkaz vyžaduje zvýšené pravomoce k registrům v opačném případě se může stát že některé nahrazeny nebudou.)
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: 100% CPU PŘI HRANÍ HER

Příspěvekod GSTeeZee » 07 bře 2017, 15:25 VIP

Téma je neaktívna, považujem za vyriešené.
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků