Vše ohledně kategorie serverů: Knife Servery

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod Mystiik » 05 kvě 2019, 18:31

100aa

Vaše zpráva obsahuje 5 znaků, nastavené minimum je ale 10.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mystiik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 22 lis 2014, 20:28
Bydliště: Oriath

Re: 100aa nebo 10aa

od Rumcajz » 05 kvě 2019, 18:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Oriath

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod berandenis » 05 kvě 2019, 18:42

100aa
Čuss.
https://steamcommunity.com/id/importantpersonn/
-------------------------------------------------
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
berandenis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 59
Registrován: 03 zář 2016, 11:01

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod ElFalcone » 05 kvě 2019, 18:47

HLASUJI PRO 100aa

K čemu 10aa ? Nemůžeš tam dělat absolutně nic, jen chodit dopředu a dozadu, občas si poskočit a to je vše. 100aa je daleko živější, je tam daleko více možností, jak zabít nepřítele + NEPODSTATNÁ ČÁST ( pro VIP hráče - double jump na 10aa je úplně useless )
Uživatelský avatar
ElFalcone
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 27 úno 2017, 16:42

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod busteeed » 05 kvě 2019, 18:48

Ja sa na Vas vzdy tolko nasmejem. Niektori sa tu vyjadrili, ze konecne zacne mat knife zmysel, ked zakazu hracom skakat. Ale to, ze tam niektori hraci maju gravitaciu, neviditelnost, abhop, macetu - ktora ta zabije na jeden hit ked mas 100hp, to je presne zmysel knifu ze :D :D Strafe odjakziva patri ku knifu. To, ze na vasich serveroch hraje viac zapnutych hracov, jak tych, co nic nemaju, to je uz len Vas problem. Predsa nemozte tym obmedzovat hracov, ktori to strafe naozaj ovladaju na zaklade toho, ze tam mate hracov, ktori pouzivaju autobunnyhop a vy ich nedokazete zabanovat. A konkretne ja som deffer, absolutne nepouzivam strafe a ani to nejak extra neovladam. Takze mohol by som kludne napisat, ze dajte tam 10aa a straferi si proti mne a niektorym lepsim defferom absolutne neskrtnu, ale to je blbost. Urcite 100aa, strafe patri ku knifu. Na knife a radsej zruste cele VIP. Pekny den
busteeed
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2017, 23:47

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod M4RTIN » 05 kvě 2019, 18:53

Já bych dal 100aa nebo v nejlepším zrušil server :lol: :lol:
Since 2015
Uživatelský avatar
M4RTIN
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 326
Registrován: 30 čer 2015, 13:37
Bydliště: Česká Lípa

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod Kerik » 05 kvě 2019, 18:56

10aa A důvod? Pamatuju si časy před rokem 2017 kdy byly plné servery protože jste měli možnost normálně hrát a nečekat až vás nějaký abhoper nepostřehnutelně zařízne. A nebo to low tornádo které tady přesně popsal Evis. Myslím že je to jeden ze zásadních důvodů proč už na knife nechodí tolik hráčů jako před zavedením 100aa.
100aa podle mě už není o knifu. - Můj názor.
Uživatelský avatar
Kerik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 kvě 2018, 19:58

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod Un1TyV3 » 05 kvě 2019, 18:58

Toto ma ani nenapadlo, busted vám to teraz krásne vysvetlil a naložil :D...

Všetci sa tu sťažujete na to, že je ťažké a takmer nemožné hrať proti hráčom, ktorí strafujú a že to nepatrí na knife.
Tie VIP výhody na knife patria? Patrí na classic že tam máte zbrane zadarmo? Patrí na hns že tam má VIP rýchlosť? Uvedomte sa už čo píšete, toto je jediné čo dokážete, kaziť hru hráčom, ktorý už dlhé roky majú nejaký svojský štýl, a len na základe toho, že niekto nevie proti niečomu hrať, tak to chcete zrušiť, a že VIP má moc rýchly Abhop ? Stačí prepísať zdrojový kód v tom plugine na iný abhop, ktorý je zadarmo na alliedmodders, ktorý má speed limit (lepšie povedané, že sa odráža inak a tým nenaberá takú rýchlosť), to nie, vipkam necháme nech sú overpowered, a tí, čo sú dobrí, tak tým pokazíme celú hru, len preto, lebo nevieme hrať. :)

Kerik nepíš blbosti, jediný dôvod prečo na knife nechodí je ten, že GSko začalo naberať adminov s IQ ako máš ty, nevedeli poznať knife cheaty, nefungoval tu dlho fps lock a hlavne už tu neni žiaden admin skoro.
Uživatelský avatar
Un1TyV3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 16 bře 2019, 14:05

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod eX3mPlary » 05 kvě 2019, 19:18

Za mě rozhodně 100aa.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod foorty88 » 05 kvě 2019, 19:43

Ja tento mód už nejak extra nehrávam, obzvlášť nie na GS, ale za tých 6+ rokov som tu strávil veľa času, tak sa k tomu tiež chcem vyjadriť.
Na margo toho týpečka čo napísal že 100aa na knife nepatrí... vidím že sa vyznáš, ak by si tento mód hral dlhšie, tak takú hlúposť nenapíšeš. Ako pozerám, tak zatiaľ hlasovali pre 10aa 5 ľudia, z toho tu vidím dvoch hackerov ktorých názor absolútne nikoho nezaujíma, a legendu knifu kerika, pôsobiaceho na tomto serveri neuveriteľné 2 roky... ty niesi knifer, ale maskot serveru. Čo sa týka autobhoperov, vždy keď sa pripojím na server tak sa nájde minimálne jeden. Paradoxne to majú zapaté aj niektorí pravidelní hráči, čo si myslia že my ostatní sme tupí. Zamerajte sa radšej na to.
Za mňa 100aa
foorty88
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 led 2017, 16:33
Bydliště: Košice

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod PoWiiK » 05 kvě 2019, 20:01 VIP

Knife servery jsem hrál už před 5ti lety.. :) a musím říct že mě to bavilo a bylo to super... ale teď když jsem přišel na server a vidím tak všechny ty žabáky jak se motají a vypínají všechno tak se mě to moc nebaví :D za mě je lepší na serveru mít 10aa aspoň to bude hrát víc hráčů bez těch motajících se žabáků :lol:
lásku
Uživatelský avatar
PoWiiK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 234
Registrován: 02 bře 2015, 14:29

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod rychardson » 05 kvě 2019, 20:06

Ja som za 100aa kedže je to klasika , si myslím a nemalo by sa nič meniť... čo už je poriadna somarina 10aa na knife :D :D dalšia vec Kerik ty nepodarena pičovina slaba , na smiech čo sa k tomu vyjadruješ? však teba zabijem zo shiftom a zaroven v čupe spolu zmačknute. Takže očakavám že to zmenite , mne osobne to 10aa nevadí.. ale je to lepšie a su tu aj hrači ktorý hraju strafe štýl a tým to vadí.. peace. (100aa) (y)
Uživatelský avatar
rychardson
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 lis 2013, 21:32

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod Evis » 05 kvě 2019, 20:15

Tbh žádné vip výhody mě na serveru nijak nevadí, kromě axn bhopu na některých 35 hp mapách. Co mě vadí jsou zapatci s jejich tornádama, které když zabiješ, řvou po tobě, ať si projedeš klienta a pošleš odkaz, že nemáš cheaty. :lol: Unity, v dobách kdy jsem hrál knife, jsi ještě csko nejspíš ani nehrál (neříkám, že jsem lepší než ty, s tím, že hraju knife 30 minut týdně asi těžko...). Je pravda, že teď chodím na knife jenom 3-4 minutky každých pár hodin, když si potřebuju dát pauzu od kz, ale to neznamená, že nevidím, co se na tom serveru děje. Ono proto je ta aktivita taky nižší, než by být mohla...
welp.. komu se nechce číst cely topic, tak si to shrneme

100aa argumenty:
- Na 10aa je nuda, nedá se dělat, to co na 100aa - to je s prominutím blbost, jedinou věc, kterou nemůžete dělat je gain omega speedu v ducku, při více strafech na jump (5+) menší speed gain (protože jste noobové a neumíte hrát hru counter strike 1.6). Můžem si dát třeba challenge, dáme nějakou speedrun mapu a nebo lj contest; vy 100aa, ja 10aa, abych vám ukázal, že je chyba ve vás, a ne v nastavení. :lol:
- VIP mají výhody i tak - ano, jsou to VIP, budou mít VIP výhody
- ?

10aa argumenty:
- Abhop script téměř ztrácí smysl, protože hlavní výhoda je v +strafe, se kterým na 10aa nedostanete dostatečnou rychlost - odpadne hlavní výhoda 95% cheaterů, za kterou se dává pouze 1 týden ban
- Legal nastavení, které patří na všechny, nejen ligové servery
- Zvýší se skill cap
- Obskoky s gravitací do zad nebudou tak jednoduché pro začátečníky
- AXN (VIP) bhop nebude tak OP, jako teď
- Cheaty obsahující strafe hack/gs budou mít menší vliv na hru

Ještě něco? Nebo tu přijde dalších 15 lidí, kteří hrají csko 5 let a napíšou, že na 10aa se nedá skákat? Nebo že jsem noob a o knife nic nevím? :D Já si tu měřit pindíky nemusím, knife servery jsem geekoval před 10 lety na normálních serverech, dnes tento mód s tímhle nastavením postrádá smysl a každej, kdo to na současném nastavení bere vážně, je asi fakt nub. Sorry jako. Pokud máte nějaký legit (ne meme server s padákem) s 100aa, tak uveďte příklad... nebo dejte fakt nějaký dobrý důvod, ne, že se nedá skákat... to je chujovina.
positive
mental
attitude
Uživatelský avatar
Evis
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 21 říj 2018, 20:06

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod busteeed » 05 kvě 2019, 20:26

Pod s nami raz na ka_acer_2 mapu ked hrame mix a ukazem ti na akej urovni sa dokaze hrat knife. Podla mna hrac, ktory nema absolutne ziadny skill v tomto mode, by nemal mat take iste slovo ako niekto kto to hraje uz zopar rokov na nejakej urovni. Vyjadruju sa tu hraci, ktori to absolutne nevedia hrat alebo sa na knife pripoja raz za tyzden.
busteeed
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 13 led 2017, 23:47

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod Un1TyV3 » 05 kvě 2019, 20:28

1. Napíš mi kedy si začal hrať knife.
2. Ani jedného hráča nepoznáš, z tých, čo tu napísali svoj názor na 100aa (nepočítam GS adminov), takže nechápem podľa čoho si zhodnotil že to nehrajú ani 5 rokov.
3. Nechápem ako môžeš napísať že niekto nevie hrať CS 1.6, zhrňme si to, na to aby si niečo znamenal v 1.6, tak by tu museli byť oficiálne servery, ktoré už dávno niesu, a tie mali iba svoj jediný a hlavný mód a to bola 5v5 klasika, tak ako to dneska funguje na CSGO, nebudeme sa klamať, my 2 sa porovnávať v csku nebudeme, to čo mám ja nahrané a ako som GOčko hrával, tak tu na GS nehráva nikto z admin teamu. Stačí keď ti poviem, že som urobil na 2 učtoch 2x faceit lvl 10 s high elom a dosť dobrým KD ratio, rovnako ako aj na ESEI, rovnako ako som mal niekolko smurf účtov na MM s Global rankom? MM už dávno nič neznamená, ale spomeniem aj to :). Potom sa budeme porovnávať, keď dokážeš niečo na oficiálnom/natívnom móde.

Vážne si myslíš, že tvoj názor + GS adminov a spol, čo nevedia ani čo to knife je, tak že majú tú pravdu, než niekto, kto ten knife hráva dlho a väčšina z tých hráčov povie že 100aa je to, čo tam má byť, tak že to tak nie je? Neviem kto si ty, aby si hovoril že na akom móde má byť 100aa a na akom nie, si obyčajný hráč ako každý iný, a keď raz väčšina oldschool hráčov povie, že 100aa tu vždy bolo a vždy bolo natívne nastavenie, tak ty sa tu začneš hrať na niečo, čo niesi, pritom my 2 sa isto nemôžeme v CSku porovnávať, síce môžeme, lebo odomňa máš ďaleko, čo sa týka natívneho módu.
Uživatelský avatar
Un1TyV3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 16 bře 2019, 14:05

Re: 100aa nebo 10aa

Příspěvekod ElFalcone » 05 kvě 2019, 20:29

Evis,
ty máš v držce docela velkej buldozer na to, že Knife nehraješ v kuse ani 10 minut, jak jsi psal. Schválně bych chtěl vidět ohlasy hráčů, kdyby se tam těch 10aa nechalo dýl. Psal jsi o tom, že alespoň Autobhop by nebyl tak OP, ale co například double jump, padák.. je ti to tam úplně k ničemu, však to ani nevytočíš. Píšeš tu, jak bys nás dal na Jump serveru, to mě jen utvrzuje v tom, jak moc inteligentní budeš. Co chceš asi na 10aa dělat ? Chodit dopředu a dozadu furt jak průměrně inteligentní nosorožec?Samozřejmě bhopovat se tam dá, jak někteří machři píšou, že to jen neumíme na 10aa, ale k čemu ti to tam je, když s tím nemůžeš ani hráče obskočit. Na 100aa je opravdu nespočet možností jak na hráče vyzrát, než jen mačkáním W a S, tím nechci urazit nikoho, kdo tento styl používá.
Uživatelský avatar
ElFalcone
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 27 úno 2017, 16:42

PředchozíDalší

Zpět na Knife Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků