Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 08 dub 2015, 11:49

Zdravím, udělal jsem takovou lahůdku po cestě vlakem a hlavně pro kluky do školy.

Název mapy: 1hp_andrew_gs
Autor mapy: Andrew!ˇˇ
Vlastní textury: Nejsou. Jen, možná to po Vás bude chtít tyto: http://uloz.to/x8VRq2Sq/all-in-one-wad a ještě tuto: http://uloz.to/xikXfuPK/gs-logos-wad. Za texturu loga GS děkuji Abitovi.
Screeny: Stačí jeden, protože podle mapy 1hp, stačí jeden pohled. http://postimg.org/image/icaahutol/
Popis mapy: Mapa je jak již bylo zmíněno, tak jednoduchá. Nudil jsem se ve vlaku, tak jsem přemýšlel, jakou mapu udělat. Nakonec jsem chtěl nějakou na způsob 1hp_final, podobná je právě tato. Je na ní umístěn surf společně s logem GS. Poté lávka přes kyselinu a "výstupky" pro zajímavý knife souboj.
Dowload mapy: http://uloz.to/xd7UDMX8/1hp-andrew-gs-bsp

*Není na ni prakticky nic hodnotit :) Jen napsat jak je špatná. Jak jsem říkal, kluci ve škole se baví, za to jsem rád.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

1hp_andrew_gs

od Rumcajz » 08 dub 2015, 11:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WARNING » 08 dub 2015, 13:54 VIP

60 MB trošku dosť :roll: si predstav, že by sa to sťahovalo každému hráčovi, čo by sa chcel napojiť na túto mapu :D
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 08 dub 2015, 14:04

WARNING píše:60 MB trošku dosť :roll: si predstav, že by sa to sťahovalo každému hráčovi, čo by sa chcel napojiť na túto mapu :D


Jelikož mě točí tito smajlíci :roll: , tak sem byl zas nakrklej :D. Je to texturový balíček obsahujíc všechny textury, tedy obrazně všechny. Proto je to all in one. To jsem si stáhl, abych v hammeru neměl miliardu souborů .wad
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WARNING » 08 dub 2015, 14:11 VIP

YOLO stiahol som si to :D

Mapa v celku pekná, jednoduchá knife mapa ;)

Toto, toto a toto :? Veď tu som to vysvetlil snáď dosť jasne nie? Zbytočné bloky, ktoré potom sposobujú vysoké wpoly...

Moc nízko si dal SKY -> KLIK keď vyleziem hore tam na spawne tak sa tam dá len čupieť

Posledný a to najzávažnejší problém je ten, že keď skočím do lávy/kyseliny, tak ďalšie kolo automaticky umriem :?
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 08 dub 2015, 14:18

To auto. umírání nevím proč se děje. Vysvětlil, ale já jsem prostě orig :D Takže, abych klasicky a skleroticky nezapoměl, jdu na to teď. Sky dám výš, textury opravím, no a ta kyselina, to nevím co s tím, ale vadí mi to, dost.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod MaxwellCZE » 08 dub 2015, 16:23

čau, mapa je originální a jako knife hráč můžu říci, že je super. Oprav těch pár chyb a bude to okey. ;)
Osobně si myslím, že takové to mapy bych si na knife serverech dokázal představit. Jedna věc, která mě deptá je ten můstek. Měl by se dát aspoň o blok výše.
Klidně si mě přidejte na steamu. Rád pomůžu, jestli to dokážu.
[CS 1.6 Admin] All ZM/BB *6.1.2015 - 19.4.2015. ;)
[CS 1.6 Admin] All Knife *25.5.2016 - xx.xx.xxxx. ;)
[CS 1.6 Admin] All Servers! *3.6.2016 - xx.xx.xxxx. ;)
Steam : MaxwellCZE
Uživatelský avatar
MaxwellCZE
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 733
Registrován: 18 kvě 2014, 19:42

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 09 dub 2015, 20:23

Takže, všechno jsem upravil, už by to mělo běžet jak má.

Upraveno:
  • Vyšší skyBox
  • Ty zbytečné "brushe" odstraněny
  • Kyselina opravena (už nezabíjí po respawnu)
  • Logo GameSites.

Dowload: http://uloz.to/xtU3ooYX/1hp-andrew-gs-bsp
Screen: http://postimg.org/image/5q0aaim5z/

Toť vše opraveno a můžete se pustit do kritiky....
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod KOFOLA » 12 dub 2015, 16:36

Kdyby jsi udělal ještě jeden acer na levou zeď, byla by to super mapa.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 12 dub 2015, 17:48

KOFOLA píše:Kdyby jsi udělal ještě jeden acer na levou zeď, byla by to super mapa.



To není vůbec těžké, takže pokud to tak bude lepší, nevidím v tom problém..Každopádně čekám na to co mi na to poví Luther.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod Luther » 12 dub 2015, 19:47

WanderCZ píše:
KOFOLA píše:Kdyby jsi udělal ještě jeden acer na levou zeď, byla by to super mapa.

To není vůbec těžké, takže pokud to tak bude lepší, nevidím v tom problém..Každopádně čekám na to co mi na to poví Luther.

Nemůžu komentovat každou mapu a už vůbec nerad komentuju mapy pro mody, kterým "nerozumím". Do PM jsem ti psal, že se mi ta mapa zdá malá (i když pro zdejší servery s 18 sloty plně dostačující) + stahovat 60MB wad soubor(a ještě k tomu z pomalého uloz.to) když mapa obsahuje jen 5 textur je zbytečnost. ;) Nedostatek ohledně zbytečného počtu brushů na jeden blok jsi odstranil i když jsi říkal, že je to úmyslně. ;) A za další. To logo GS je teď sice hezky průhledné ale skoro není vidět. Promiň ale tahle mapka se mě osobně moc nelíbí. Ne tím jak vypadá (vypadá super) ale jak je dělaná (60MB wad atd).

PS: V té kyselině je na jedné straně (myslím, že u spawnu CT) ještě jeden tenký brush, který jsi neodstranil. ;)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 12 dub 2015, 20:02

Luther píše:
WanderCZ píše:
KOFOLA píše:Kdyby jsi udělal ještě jeden acer na levou zeď, byla by to super mapa.

To není vůbec těžké, takže pokud to tak bude lepší, nevidím v tom problém..Každopádně čekám na to co mi na to poví Luther.

Nemůžu komentovat každou mapu a už vůbec nerad komentuju mapy pro mody, kterým "nerozumím". Do PM jsem ti psal, že se mi ta mapa zdá malá (i když pro zdejší servery s 18 sloty plně dostačující) + stahovat 60MB wad soubor(a ještě k tomu z pomalého uloz.to) když mapa obsahuje jen 5 textur je zbytečnost. ;) Nedostatek ohledně zbytečného počtu brushů na jeden blok jsi odstranil i když jsi říkal, že je to úmyslně. ;) A za další. To logo GS je teď sice hezky průhledné ale skoro není vidět. Promiň ale tahle mapka se mě osobně moc nelíbí. Ne tím jak vypadá (vypadá super) ale jak je dělaná (60MB wad atd).

PS: V té kyselině je na jedné straně (myslím, že u spawnu CT) ještě jeden tenký brush, který jsi neodstranil. ;)



Tu texturu all in one, používám proto, že je v ní dost textur a nemusím cpát do hammeru miliardy jiných, aby mi to potom zase nešlo. To logo, to se mi zdá v pořádku, je vidět celkem dost. Jedině, že by hrál někdo slepej. Ty brushe jsem odstranil, protože se to očividně nelíbilo Warningovi a myslim, že tento způsob je i lepší. Okej, beru na vědomí. Díky..
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod Luther » 12 dub 2015, 20:21

Ano to je v pořádku, že tento WAD používáš ale vem si, že kdyby mapa šla na server, tak každý hráč bude stahovat 60MB dat a to je špatně. Po dokončení mapy by jsi měl do mapy vkompilovat jen použité textury (kompilace na Expert).

A to s tím WARNINGem...měl by sis stát za svým, ty jsi autor, tak proč se přispůsobovat, když víš, že ty to takhle chceš, líbí se ti to a tak?! :)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: 1hp_andrew_gs

Příspěvekod WanderCZ » 12 dub 2015, 20:33

Luther píše:Ano to je v pořádku, že tento WAD používáš ale vem si, že kdyby mapa šla na server, tak každý hráč bude stahovat 60MB dat a to je špatně. Po dokončení mapy by jsi měl do mapy vkompilovat jen použité textury (kompilace na Expert).

A to s tím WARNINGem...měl by sis stát za svým, ty jsi autor, tak proč se přispůsobovat, když víš, že ty to takhle chceš, líbí se ti to a tak?! :)



Okej, v pořádku zkompiluju znova a bude to, chci ji řádně dokončit. PS: Ty kecy tu nebudu věčně číst, ty smajlíky a tak.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků