I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené]30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 10:13

1) Popis situace: Pripojil som sa na server D2 only1. Bol tam admin menom 30kg cementu na ksichte. Zabil som ho v jednom kole a začal si robiť srandu že ASPOŇ BOTA SOM DAL. Potom mi už dal kick za vraj nadávanie. Od kedy je slovo BOT nadávka ? Keď som si dal za herné meno BOT ma da :D tak som dostal ban na 2hodiny za provokáciu. Tak kde v pravidlách je napísané že nemôžem si dať za meno niečo čo ja chcem keď to nijako neuráža hráčov a nieje to ani provokácia keďže je to rypnutie pre každého hráča kto ma zabije v hre nie len pre jeho. Teraz keď to budem mať za menom celý život tak celý život budem dostávať ban za provokáciu len preto lebo admin 30kg cementu na ksichte si myslí že sa svet točí len okolo jeho ano ?

2) Demo:

3) Vyčasovanie: 7:21 som napísal do chatu BOT MA DA :D A hneď som dostal KICK od admina 30kg cementu na ksichte vraj za nadávanie. Tak sa pýtam kde som nadával keď mi dal zato kick ??? V čase 8:35 mi zmenil meno takže sa pýtam znovu ?? Prečo mi mení meno v HRE keď moje meno nikoho neuráža ?? :) 9:20 som si zmenil meno na také aké som mal - Gandalf* BOT ma da :D
V čase 10:00 som dostla ban na 2 hodiny do hry vraj za provokáciu v nicku. Takže sa pýtam znovu Keďže ja si tú vetu dávam vždy za meno a nikdy to nikomu nevadilo až teraz tento mentálne zaostalý admin - 30kg cementu na ksichte si myslí že sa svet točí okolo neho tak mi bude vždy dávať ban za moje meno v PC hre ? Aj keď to nikoho neuráža nikoho neprovokuje ?? To že on má slabé nervičky a nechá sa vyprovokovať blbou vetou že BOT ma da :D Nieje môj problém a ani som neprovokoval jeho keď že také meno si dávam skoro stále kvôli hráčom aby som ich trochu rozptýlil :)
Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43

[Vyriešené]30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

od Rumcajz » 17 kvě 2021, 10:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 10:19

Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod Seso » 17 kvě 2021, 10:32

Vieš čo? Na tvoje počudovanie.. Viem, že sa snažíš byť stredobod pozornosti. Ale docieľovať to takto? Človek by si už začínal myslieť, že sa na to nehráš a tvoja inteligencia... (Radšej to ukončíme apoziopézou)
Na mentálnej úrovni si fracek, ktorému som iba ja dal 3x ban na týždeň a raz na mesiac. To, že je reset banlistu neznamená, že sa na to zabudne. Napriek resetu bl miesto toho aby si sa poučil, že sa ti zrušil ban do hry na mesiac, tak si svoje chovanie či už na jb alebo iných serveroch nezmenil. Najprv som to nechával tak, pretože nemám potrebu riešiť také zbytočnosti. Keď to ale píšeš furt tak to otravné už začne byť. Aj napriek tomu, ako sa pravidelne na serveroch správaš, tak som ťa na danú vec 2x upozornil a dokonca aj 2x kickol a ešte k tomu ti aj zmenil nick. Nestačilo ti, tak si dostal ban na 2hodinky. Koniec koncov by si mal byť rád, že som sa ti rozhodol dať ban iba na 2 hodiny :)
Jo, a radím ti, ak si pomaly nechceš kupovať UB na permanentný ban, tak sa začni na serveroch kontrolovať a správať ako človek. Pretože inak to bude postupne viesť iba ku perme.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 10:51

Takže takto. Jediný fracek si tu ty a k tomu ešte škaredý ako zlobor :D A keďže je to verejný chát tak ja si tam môžem písať čo chcem keďže nenadavam, nespamujem tú istú vec pár krát po sebe. Ty si mi dal ban lebo si sa nechal vyprovokovať keď som 2x napísal že si BOT. A kde je nadávka pre ktorú som dostal kick?? aha aha žiadna nieje to len si sa nechal vyprovokovať lebo sa s teba smejem že nevieš hrať 20 ročnú hru :/
Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 11:10

Skončil mi ban ktorý som dostal neprávom od mentálneho admina menom 30kg cementu na ksichte. Pripojil som sa na server Dust2 only1 kde som hral predtým než ma neopravnene zabanoval mentálny admin za moje meno v hre. Hneď mi dal znovu ban už na 4h vraj za provokáciu v nicku. Môj nick bol rovnaký ako vtedy - Gandalf* BOT ma dal :D alebo Gandalf* Fnukajte viac deti :D. Takže sa pýtam znovu ? Budem pravidelne dostávať ban za moje meno v hre ano ? Bol tam admin menom status ten môj nick neriešil absolútne. Takže to keď má niekto za menom napísané BOT MA DAL :D Tak to provokácia nieje keďže ostatní admini to neriešia iba tento mentálny admin. Asi má nejaké komplexy keď mi dá ban za niečo začo ostatní admini nikoho nikdy banovať nebudú. A ešte jedna vec po tom 2h bane som sa pripojil na server Dust2only1 a admin 30kg cementu na ksichte na servere ani nebol a ja som mal tú vetu v mene. On sa pripojil a hneď mi dal ban ....To že on má nejaké komplexy že vidí že niekto má za menom napísane BOT tak to nieje môj problém. Ako som povedal on je mentálne zaostalý admin ktorý si myslí že sa svet točí len okolo neho a pritom je škaredý ako 100 ročný latrína :3 :3
Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod Seso » 17 kvě 2021, 11:22

https://ctrlv.sk/t6kj
Znova 2 upozornenia skrz amx_say, zmena nicku.
Inak, ďakujeme ti za tvoj výlev emócii. Robíš si veľkú česť. :lol:
Nepoučil si sa, mal si potrebu urážať hráčov na serveri, tak si dostal dvojnásobne dlhší ban.
ps. Musíš byť frajer, keď sa ti podarilo byť minútu na serveri a dostať hneď ban od ďalšieho admina na 6h. Berieš to pekne zhurta. To, čo som ti napísal, malo byť upozornenie kam pomaly smeruješ. A nie súťaž to čo najskôr dosiahnuť..
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 11:25

Ja si budem mať také meno do konca života :) A rozmýšľam že si aktivujem EVIP výhody na meno BOT 30kg cementu :) Čo ty nato? Alebo môžme si poriešiť osobne tvoj problém so mnou hrdino
Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod Seweee » 17 kvě 2021, 12:28

V řešení....pro spam, lock.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2621
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: 30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod eXtr3mer » 17 kvě 2021, 14:17

Oba bany boli v tomto prípade zbytočné a nezmyselné. Ban do hry za nick som ti zrušil, ban za nadávky do rodiny zase predĺžil :)

O treste pre admina rozhodnú HLSA...
Sťažnosť oprávnená
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Vyriešené]30kg cementu na ksichte/Dust2 Only1

Příspěvekod MrGandalf » 17 kvě 2021, 15:08

Ban za nadávky som si zaslúžil takže pohoda. Ale bam za vraj nevhodný nick a pritom som tam mal napísané BOT ma dal :D toto ma nasralo ani by som nenadaval keby nebolo toho blba. Čo si už ne vymyslia niektorí admini aby mi mohli dat ban lebo som to ja.... Dik Extr3mer.
Všichni lidé prožívají trápení a v tu chvíli říkají aby se to nikdy nestalo....Ale my o tom nerozhodujeme. Rozhodovat můžeme jen o tom, co udělat s časem, který nám byl dán...
Uživatelský avatar
MrGandalf
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 29 led 2021, 05:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků