I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] 30kg dementu v A-teame / jb5

Příspěvekod AwpOnly » 01 pro 2022, 13:22 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: JB5 / 30kg cementu na ksichte

Odkaz na Steam profil admina: Steam

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Zacneme pekne od zaciatku, vcera som podla cementa provokoval mimu za co mi bol udeleny mute za opakovanu provokaciu na 4 hodiny, este pred mute banom mi admin napisal ''laska''. Bohuzial som mu na to nemohol odpisat kedze hned na to mi dal mute. Tak som sa dnes pripojil na JB a spytal som sa ho ci videl zenu irl, nasledne po tomto napisal ''sawo, dame si schody do neba'' a dal mi instantne mute na 4 hodiny. Ak admina urazi pravdivy fakt, tak by nemal mat prava a svoj volne si banovat hracov. Odporucil by som liecenie na psychiatrii ked ho nieco taketo dokazalo vyprovokovat. Kludne aj preplatim. :)

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://ctrlv.link/RQnR , https://ctrlv.link/M5Da
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

[Vyřešeno] 30kg dementu v A-teame / jb5

od Rumcajz » 01 pro 2022, 13:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 30kg dementu v A-teame / jb5

Příspěvekod Seso » 01 pro 2022, 14:05

Cauko,
hadali ste sa na serveri, kde to nikoho nezaujimalo a kazili ste tym naladu na serveri a zbytocne spamovali chat, boli ste dvakrat upozorneni. Pokracovali ste, tak ste dostali obaja kick. Tebe nestacilo a tak si dostal mute na 10min. Mute ban ucel splnil a na serveri bola zase prijemna atmosfera. Samozrejme, dokym ti ban nevyprsal. Pokracoval si, kazil si so svojim kamosom naladu na serveri a tak ste dostali mute. Ty konkretne na 4 hodiny. Na serveri bol znova klud a vsetci spokojne hrali. Dnes, ledva ti ban skoncil a prvykrat si sa napojil na server, tak si pokracoval v rovnakom trende ako vcera a skusal si, kde maju admini hranice a zbytocne provokoval. Obnovil som ti teda ban na 4 hodiny.
Bany ucel splnili a to ten, aby na serveri bola pokojna, priatelska atmosfera a zabava.
Tvoju realitu, vlastny svet, vychovu, depresiu atd. v plane riesit nemam a nie som k tomu ani kompetentny. Ak ale svojim charakterom a spravanim budes nadalej kazit atmosferu na serveri, aj napriek tomu, ze za to pravdepodobne ty sam nemozes, tak ta budem musiet nadalej banovat. Vzdy uprednostnim zabavu a prijemne hranie na serveri pre vacsinu, nez vykriky individua. Obzvlast takehoto ;)
Prajem ti prijemny a verim v to, ze uz racionalny zvysok hrania.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg dementu v A-teame / jb5

Příspěvekod AwpOnly » 01 pro 2022, 14:14 VIP

Polka tvojej slohovky je zo vcera, co ma vobec nezaujima Seso. Ide mi o to co sa stalo dnes. Dnes mi skoncil mute tak som prisiel na JB, vzhladom k tomu, ze si mi vcera napisal ''laska'' tak ma zaujimala jedina vec. Od kedy mi skoncil mute som nic ani nenapisal a dostal instantne ban. To, ze som mal v noci mute ovplyvnuje to, ze sa neriadis banovacim poriadkom?

A niekto, kto tryhardi video hru by mal pouvazovat kto je individuo.
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: 30kg dementu v A-teame / jb5

Příspěvekod Heppsak » 02 pro 2022, 21:08 VIP

AwpOnly píše:Dufam, ze sa obe staznosti vyriesia objektivne a nie podla toho ci je niekto problemovy hrac alebo nie, pretoze to dokazete najlepsie. V pp by ste tiez nebanovali hracov podla toho ci ich nahlasi problemovy hrac alebo nie. :)

Určitě k problémovým hráčům nebudem přistupovat neutrálně, to bychom se pak nikdy nikam neposunuli a nikdy bychom se těch hráčů nezbavili. Kdo zkrátka dělá bordel, tak bude trestanej, v nejhorších případech permou. Pokud ale i problémovej hráč dokáže napsat smysluplnou stížnost, věnujeme se jí tak, jako bychom se věnovali stížnosti od normálního hráče.

Co se téhle stížnosti týče, tak je fajn vědět, co se dělo den předtím a co tomu přesně předcházelo. Je mi úplně jedno, že tebe to nezajímá, ale když holt i po banu si musíš do admina rejpnout, tak se přece nemůžeš divit, že dostaneš další ban.
Jestliže se v chatu nezačneš chovat jako dospělej člověk, když se tak snažíš vystupovat, tak se ti bany budou prodlužovat.

Ovšem se mi ale nelíbí, že admin si do tebe taky rejpl. Opět se opakuje stejný příběh, jako u spousta dalších stížností.
Admini by měli vystupovat profesionálně, což znamená, že nebudou hráčům žádnou provokaci ve větší míře vracet. Pošťuchování při hraní her je taková klasika, ale čeho je moc, toho je příliš. To tedy znamená, že si Cement nebude z hráčů dělat dobrej den tím, že je bude banovat a následně se jim smát, že nemohou psát do chatu, viz jeho zpráva ohledně schodů do nebe.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků