I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamietnuté] 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod gamingmaster9 » 31 srp 2021, 21:41

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/69696xYxX969696969/

Kontext:
Nezdokumentované:

Opakovaně ničí imerzi roleplaye
Nedokáže pochopit, že jailbreak je rp gamemode (používá to jako záminku ničit rp ostatním)
Zneužívá adminské moci k ničení hry
Jako T se neustále (za pomocí své administrátorské moci) montuje do hry prostřednictvím voicechatu

Zdokumentované:

Umlčování bez jasného kontextu či důvodu: Po první zmínce jména "Richard Plekanec" odvětila, že nikoho takového nezná (to zdokumentované nemám, ale vzhledem k tomu že to psala do chatu tak by neměl být problém najít logy). Po opakování tohoto jména začala umlčovat hráče jež jméno jakkoliv zmínili a referovala k tomu jako "provokace". Nehodlala elaborovat v jakém smyslu se jedná o provokaci a nadále umlčovala.


Důkazy přiložené níže
Přílohy
mimka2.png
mimka.png
gamingmaster9
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2021, 21:14

[Zamietnuté] 81.0.217.175:27988 / M i m k a

od Rumcajz » 31 srp 2021, 21:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod FuryY » 31 srp 2021, 21:47 VIP

Ahoj, no není to sice stížnost na mně ale mute jsem jim dal já tak se vyjádřím.

Mute dostali z důvodu toho že opakovaně psali jméno i příjmení kamaráda Mimky ikdyž na to byli několikrát upozorněni ;) ;)
Obrázek Admin-akademik: 23.6. 2021 - 3.9. 2021
Obrázek CSGO admin: 3.9. 2021 - nyní
Uživatelský avatar
FuryY
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 663
Registrován: 03 dub 2021, 16:22

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod Mimka » 31 srp 2021, 21:48

Veľakrát si bol movnutý od CT, že kazíš hru, rozprávaš hlúposti, či nadržuješ.
Pripojila som sa na JB a T si poslal do zbrojky, nič si nerobil, kým boli ostatní hráči mŕtvi a čakali.

Za provokáciu som ti ja BAN nedala, keďže bany dávať nemôžem :) Odo mňa si dostal maximálne upozornenie za správanie a nepísanie hlúposti + provokacie.

Z mojej strany je to všetko.
be good
be here now
Uživatelský avatar
Mimka
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 73
Registrován: 17 bře 2021, 19:23
Bydliště: Slovensko, Zvolen

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod gamingmaster9 » 31 srp 2021, 21:49

NotFuryY píše:Ahoj, no není to sice stížnost na mně ale mute jsem jim dal já tak se vyjádřím.

Mute dostali z důvodu toho že opakovaně psali jméno i příjmení kamaráda Mimky ikdyž na to byli několikrát upozorněni ;) ;)


Myslím, že jsem se vyjádřil jasně, nehodlala elaborovat.
gamingmaster9
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2021, 21:14

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod gamingmaster9 » 31 srp 2021, 21:55

Mimka píše:Veľakrát si bol movnutý od CT, že kazíš hru, rozprávaš hlúposti, či nadržuješ.
Pripojila som sa na JB a T si poslal do zbrojky, nič si nerobil, kým boli ostatní hráči mŕtvi a čakali.

Nerozumím, jako CT (Simon) mám na povel celou věznici, to, že někoho pustím do zbrojky je součást mého roleplaye a mojí hry.

Mimka píše:Za provokáciu som ti ja BAN nedala, keďže bany dávať nemôžem :) Odo mňa si dostal maximálne upozornenie za správanie a nepísanie hlúposti + provokacie.

Z mojej strany je to všetko.


Rozumím, beru na vědomí a omlouvám se, nemohl jsem to ale vedět. Nikde není napsáno kdo mě umlčel.
gamingmaster9
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2021, 21:14

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod Gustik » 31 srp 2021, 22:17 VIP

Na co si teda vlastně stěžuješ a kde je důkaz o pochybení adminky? Na screenu totiž nic špatného nevidím.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod gamingmaster9 » 31 srp 2021, 22:47

Gustik píše:Na co si teda vlastně stěžuješ a kde je důkaz o pochybení adminky? Na screenu totiž nic špatného nevidím.


Na přístup adminky Mimka k hernímu módu jailbreak.

Chtěl bych se také odvolat na vaše logy a problém se shromažďováním důkazů. Chat se screenshotuje špatně, ještě k tomu když mimka nehodlala spolupracovat a dostat jí k odpovědi nebylo možné, zvláště pak když dostanu mute a nemůžu to už řešit in game vůbec. Output z konzole taky nemá cenu ukládat, protože váš server mě má zapotřebí neustále pingovat a posílat mi keepalive packety + je tam sposutu šumu ze strany samotného source sdk a o logování kdo měl kolik killů po každém kole a podobných zbytečnostích už vůbec nemluvím. Chtěl bych vás proto požádat abyste mi buď poslali poslali raw chat záznam, nebo ho zkonzultovali sami.
gamingmaster9
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2021, 21:14

Re: 81.0.217.175:27988 / M i m k a

Příspěvekod ericek111 » 31 srp 2021, 23:11

Nedokáže pochopit, že jailbreak je rp gamemode (používá to jako záminku ničit rp ostatním)


Nie, JB žiaden RP nie je. A ak by aj bol, RP nie je anarchia, má svoje pravidlá. Svoje nesplnené sny si môžeš odniesť na GTA RP, Roblox a podobné, nie na naše JB servery.

Pozrel som si záznam z hry. Jediné, na čo sa môžeš sťažovať je, že si dostal LEN mute na 10 minút, spolu s tvojim compañerom HNEDAJEBARVAHOVINKA...

Zamietnuté.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků