A4Tech Bloody triky

Příspěvekod DajToGTA » 02 pro 2018, 11:15

Ahojte, mám tuto myšku https://www.czc.cz/a4tech-bloody-terminator-tl8-laser/154212/produkt a dalo by sa niečo také https://www.youtube.com/watch?v=U-TFAPT1cD0 tam naprogramovať? :D neviem ako to spraviť.. skúšal som cez tie "macro" čo tam sú ale nejako sa mi nedarí :/
Uživatelský avatar
DajToGTA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 135
Registrován: 23 led 2013, 17:25

A4Tech Bloody triky

od Rumcajz » 02 pro 2018, 11:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod VoLdEmOrD » 02 pro 2018, 11:49 VIP

Dostaneš ban
Uživatelský avatar
VoLdEmOrD
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 724
Registrován: 26 črc 2015, 23:24
Bydliště: localhost

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod R4gn4r0K » 02 pro 2018, 11:54

to co je na videu je script :D to ze ho clovicek ukazuje ako stlacenie tlacidla na situacii nic nemeni... script = cheat, a cheating nepodporujeme...
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod DajToGTA » 02 pro 2018, 14:17

ďakujem za navod .. veľmi ste mi pomohli :)
Uživatelský avatar
DajToGTA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 135
Registrován: 23 led 2013, 17:25

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod RexiSK » 02 pro 2018, 20:25 VIP

Ahojte, dovoľte aby som sa tiež vyjadril.

Osobne nevidím nič zlé na tom videu. Prečo by to nemohol robiť? Viem že cheating nie je povolení, a akceptujem to. Ale tak keď mám dobrú myš, čo to zvládne tak prečo to nevyužiť? Veď aj ostatný si môžu kúpiť takú myš a urobiť si to.

- Prajem pekný zvyšok dňa (večera). :)
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod AlweR790 » 02 pro 2018, 21:05

"I ostatní si tady můžou za nějaký peníze koupit cheaty, proč si je nekoupí?"
"But there’s no sense crying over every mistake.
You just keep on trying till you run out of cake."
- GLaDOS

Obrázek
Uživatelský avatar
AlweR790
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 28 kvě 2014, 20:19
Bydliště: Hradec Králové

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod L0GiC1337 » 02 pro 2018, 21:36 VIP

RexiSK píše:Ahojte, dovoľte aby som sa tiež vyjadril.

Osobne nevidím nič zlé na tom videu. Prečo by to nemohol robiť? Viem že cheating nie je povolení, a akceptujem to. Ale tak keď mám dobrú myš, čo to zvládne tak prečo to nevyužiť? Veď aj ostatný si môžu kúpiť takú myš a urobiť si to.

- Prajem pekný zvyšok dňa (večera). :)



Nie kazdy su moze kupit mysku za 200euro ako mam ja; aky hardware ma tato mys, ake macra, a aky software, preto hardware vyhody niesu podporovane na GS a banuju sa to tak isto ako cheaty, preco by mal mat 1 hrac vyhody oproti ostatnym, lebo ma penaze ? ako paci sa mi to, ale takto to na GS nechodi, v REAL LIFE ale ano :)))))
Obrázek
Uživatelský avatar
L0GiC1337
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 583
Registrován: 03 kvě 2014, 15:44
Bydliště: L0GiC1337

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod DajToGTA » 02 pro 2018, 22:41

Páni ochrancovia zákona a všetkých možných pravidiel... Nemám na pláne to používať na serveroch GameSites.cz a tá myš stojí 35€ takže si myslím že je za výbornu cenu.. a navyše prečo sa tu rozoberá či je to "legálne" alebo nie je keď ja som sa pýtal AKO TO SPRAVIŤ
Uživatelský avatar
DajToGTA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 135
Registrován: 23 led 2013, 17:25

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod ericek111 » 02 pro 2018, 23:05

AlweR790 píše:"I ostatní si tady můžou za nějaký peníze koupit cheaty, proč si je nekoupí?"


To isté mi napadlo. :D On si kúpil produkt, ktorý ho zvýhodnil oproti ostatným, tak to môžem urobiť nepostihnuteľne aj ja. :D

Zvládne to hardwarovo myš za 15 € a softwarovo je tu AutoHotKey. Sú to však externé prostriedky, ktoré prinášajú neférovú výhodu oproti ostatným hráčom, preto nie sú povolené, a teda ani akákoľvek diskusia či poradenstvo s tým súvisiace. Ak už tak veľmi chceš dostať ban a následne vyplakávať na fórku, ako sa ti ukrivdilo, vygoogli si to sám. Postupov a návodov máš na internete 4 plné L0gicove zadele.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod R4gn4r0K » 03 pro 2018, 08:29

DajToGTA píše:AKO TO SPRAVIŤ

krok 1. naucit sa LUA scripting jazyk
krok 2. napisat si script
krok 3. pomocou Oscar Mouse Editor dostat script do mysi
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod DajToGTA » 08 pro 2018, 13:02

L0GiC1337 píše:preco by mal mat 1 hrac vyhody oproti ostatnym, lebo ma penaze ? ako paci sa mi to, ale takto to na GS nechodi, v REAL LIFE ale ano :)))))


Kde som písal že to chcem používať na GS.cz ?
Uživatelský avatar
DajToGTA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 135
Registrován: 23 led 2013, 17:25

Re: A4Tech Bloody triky

Příspěvekod Taygete » 02 led 2019, 02:07 VIP

Doporučuji zkusit Hacknout Payday 2 tam je docela lehké si pohrát s "lua configem" který byl již nahoře zmíněn, rád bych ti doporučil jednu stránku kde mám pár známostí s lidma co vytvářejí scripty,hacky ale nemůžu páč by mě ukamenovali za to že podporuji hacking. :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků