I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod Pichinko » 15 srp 2016, 01:13

Takže zdravím všetkých adminov a hráčov, ktorý to práve čítajú.Po prvé chcem povedať že Jb3 na Gamesites hrám asi 2 týždne, a za tento pre mňa dlhý čas som na servery videl minimálnu aktivitu z pohľadu adminov... Je mi to veľmi ľúto, lebo na servery hrávajú okrem idiotov aj ľudia, ktorý stoja za to. Keďže aktivita adminov je minimálna, každodenné freekilly sa nedali riešiť, keďže hráči po freekilloch hneď odišiel a demo nemal nikto natočené. Avšak nieje to nič k mojej sťažnosti, len som chcel podotknúť, v akom stave sa JB3 nachádza. Prejdem teda k veci. Dneska zhruba okolo 0:40 sa na servery objavil admin s menom Acchu?ma Seishun! ktorý sa najprv nechcel priznať, že je admin ale potom to vyklopil :) Keďže ako som spomínal, aktivita adminov je minimálna ,pri začatí kola chcel podpichnúť admina a to citujem "Neni možné, na tomto skrachovanom servery o ktorý sa nikto nestará sa objavil admin WOW " a 10 sekúnd na to som dostal ban :) Hovorím si že v poriadku, možno som použil slová ktoré sa nehodili nechám to tak. Potom ma napadlo že dokážem využiť prítomnosť mojich kamošov, ktorý u mňa dneska nocujú.. Dohodli sme sa, že budú písať v mojej osobe. Kamarát neváhal, napochodoval na server a napísal " Neviem čo si zač a neviem kde ťa kto učil, ale na priestupok musíš najskôr hráča upozorniť" (Asi pravdu nemal) ale nenadával a ani nepoužil žiadnu nadávku. Za necelých 10 sekund dostal ban :) Potom sa ponúkol ďalší kamoš, že takisto pôjde na server aby zistil ako admin zareaguje. Takisto nenadával, no admin mu dal ban za nadávky :) Vtedy ma napadlo že kamaráti nenatáčali, takže by to bolo tvrdenie proti tvrdeniu (aj keď tam boli ľudia ktorý by vedeli dosvedčiť že kamaráti nenadávali :) Našťastie sme 4 a tak som z radosťou poslal 3 kamaráta na server ktorý všetko zaznamenal v deme, ktoré dokladám sem : http://leteckaposta.cz/586935632 . V deme je vidieť, že kamoš napísal, že ho ide nahlásiť, za bany ktoré rozdal neprávom a následne nato dostal ban.

Prečo teda píšem túto sťažnosť? Pravda je, že ju nepíšem len v mojom mene, ale aj v mene mojich priateľov, ktorý dostali ban za nadávky, pričom nevyslovili ani jednu. Admin teda porušil právo admina, pretože dal ban bezdôvodne a uviedol klamlivý popisok k banu. Predpokladám že admin sa bude zo všetkého chcieť vyvliecť argumentom, že som obchádzal ban.
1. Keby sa tak stalo admin si vopred musí overiť či sa jedná o mňa (Čo nespravil)
2. Admin by do príčiny banu napísal Obchádzanie banu (čo taktiež nesplnil)
Avšak nič z toho nieje pravda, keďže ako som písal, ban dostali moji kamoši :)
Aby som to ukončil žiadam o odobranie práv adminovi za podla mňa neprofesionálny postup pri udeľovaní banov :)

Ps: Som drzý, namyslený, často nadávam, no nikdy nenadávam hráčom. Nadávkami vyjadrujem svoje pocity :) Nikoho však neurážam, takže ak chcú admini bojovať z argumentami že nadávam..... Nie :)

Pps: Ďakujem za prečítanie môjho príspevku, neviem či sa musím držať nejakých bodov ktoré musím spĺňať pri sťažnosti, no popísal som všetko dopodrobna takže dúfam, že nebude žiadny problém :) :*

Pravé meno admina: butchrsan♥M
Steam: http://steamcommunity.com/id/butchersk
Pichinko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 črc 2016, 22:16

[Vyriešené] Acchu?ma Seishun!

od Rumcajz » 15 srp 2016, 01:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod Pichinko » 15 srp 2016, 01:22

Zabudol som napísať, že admin má práva na JailBreak 3 (čo je však v texte viackrát spomenuté) :)
Pichinko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 črc 2016, 22:16

Re: Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod Butchr » 15 srp 2016, 01:26 VIP

Neviem na čo mam reagovať najskôr no skúsim to.

-Ako sám vieš dostal si ban za Nadávky na portál a keďže nemáš žiadne tušenie ako banovanie/banovací poriadok funguje tak sa ti ani nedivím že to píšeš.
Za obchádzanie banu dostaneš rovnaký ban ako si dostal na predošlom účte.

-Ako viem že si to bol naozaj ty?
Okrem toho že si to sám povedal, nemusí ma zaujímať nič iné ako tvoja IP adresa.
http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... /bans#5379
http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... /bans#5380
http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... /bans#5381
http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... /bans#5383

-Ako si sa sám priznal, vždy ked si na serveri tak "vyjadruješ svoje pocitity" nadávkami a ja som ťa vždy na ne iba upozorňoval viac než raz, sú s tebou problémy a nevieš sa správať.

PS: S tým príbehom si ma dojal.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Re: Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod Pichinko » 15 srp 2016, 02:21

Žiaľ bohu, príbeh som si nevymyslel.. Bohužiaľ pre mňa, nemám ako dokázať, že som to nebol ja ale moji priatelia, ktorí na Jb boli :) Avšak skúsim sa vyjadriť ku tvojím klamstvám.

1. Najskôr začnem tvojou vetou citujem " Ako si sa sám priznal, vždy ked si na serveri tak "vyjadruješ svoje pocitity" nadávkami a ja som ťa vždy na ne iba upozorňoval viac než raz, sú s tebou problémy a nevieš sa správať."
-
Kedy si ma ty upozorňoval ? :D Na servery som ťa stretol raz, aj to som nebol u T tak sa tu prosím ťa nehraj na svätého, ktorý na serveri udržuje poriadok, keďže tam sotva chodíš :)

2. Prečo si neuviedol dôvod obchádzanie banu ? Prečo bol dôvod "Nadávky na portál" keď ja a ani moji kamaráti sme na portál nenadávali, čož je dokázané na deme ktoré som doložil ? Čo ak by sa niekto začal vydávať za mňa, ako to urobili moji kamaráti ? Dal by si mu taktiež ban za urážanie portálu ?.....

3. Portál som neurážal... Ak dobre viem, portál dosadí na jednotlivé servery adminov, ktorý sa majú starať o server.... Čiže moja poznámka zanedbaný server smerovala nie na portál ale na adminov, čím som neurazil portál.... Na Gs som strávil vela času, nebolo to na jb ale bolo ta na cs.1.6 serveroch, na ktorých som sa stretol s veľa dobrými a skúsenými adminmi ktorý dokázali poradiť a zabaviť.... Na portál gamesites mám teda veľmi super a dobré spomienky, takže uraziť portál som rozhodne nechcel a ani som to nespravil...

Na záver chcem teda zdôrazniť, že sa nejedná o žiadny vymyslený príbeh, admin udelil ban bez dôvodu, ip sedí keďže ako som pri mojom, ako to nazval admin "príbehu" dodal že sme všetci u mňa... Admin okrem bezdôvodného banu uviedol aj vymyslený dôvod ku ktorému som sa vyjadril hore...
Pichinko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 črc 2016, 22:16

Re: Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod nYcko » 15 srp 2016, 07:15

Na servery:

Treti účet ▼
dal si mi neoprávnený ban na predchádzajúcom účte neviem či je podla teba inteligent nadávka ale ak hej tak to svečí.


Štvrtý účet ▼
Som na dalšom kamarátovom účte a oznamujem ti že ta nahlasujem na stránku za neoprávnené 2 bany ktoré si dal mojim ka.


Na webe:
že som to nebol ja ale moji priatelia, ktorí na Jb boli


Trošku nemáš jasno v tom čo píšeš, ale to dokazuje obchádzanie. Čiže obchádzanie banu je zrejmé, ak si mal problém pri prvom bane mal si to zaznamenať a podať sťažnosť. Ty si ho viac krát obišiel a ešte si aj klamal na fóre. Obchádzanie banu neni v ban menu, cize admin dáva rovnaký ban ako na prvom účte.
Dôkaz ktorý si dodal je zo štrtého účtu, kde už si iba obchádzal ban. Čiže všetko začalo na prvom účte STEAM_1:1:102123166 - z ktorého nevidím žiaden dôkaz.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: Acchu?ma Seishun!

Příspěvekod nYcko » 17 srp 2016, 21:04

Priestor na doplnenie a dodanie dokazov si ma dostatocny.
Staznost zamietam.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků