Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

admin prava na pintball servery

Příspěvekod KamoJsiPan » 13 pro 2018, 13:11

Nick v hre: Vieruška :3 (občas mám za menom aj 8XL)

Nick na fóre: Vierka1942

Profil na fóre: ucp.php

Vek: 16

Steam nick: Vieruška :3

Steam ID: STEAM_0:0:82895603

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65540/ ... layer=1057

Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Pamätám si že raz som dala MFK na jailbreaku. Bolo to asi pred 3 alebo 4 rokmi a od vtedy som nedostala ban. A ak áno tak sa ospravedlňujem a nepamätám si to.

Niečo o sebe : Myslím že väčšina ľudí na tomto portály ma už pozná trochu dlhšie a vie že som niekedy poriadne jak se česky řekne „praštená.“
Som zo Slovenska. Približne okolie Popradu a Starej Ľubovne, mám 16 rokov aj keď na toľko nezniem.
Moje záľuby sú veľmi zvláštne na dievča ale je to poľovníctvo a sokoliarstvo keďže k tomu som tak nevedomky vedená už od mala. Od mala strieľam doma na dvore zo vzduchovky a s ockom chodím do lesa zakrmovať zvieratá a poľovať na staré, choré lane a jelene. : ) A na vypasené diviaky taktiež :D nebudeme si klamať :D Taktiež chodím do školy a cez školský rok je moja aktivita na serveroch menšia pretože gymnázium mi dáva trošku zabrať. Nie len učením ale aj rôznymi akciami počas školského roka. : )
Paintball ma baví pokiaľ sú tam admini. A ak nie tak väčšinou nejakého admina zavolám pretože ja s mojimi schopnosťami robiť s webom by som ho skôr nejako pokazila ako niečo nahlásila... Priznám sa sekciu žiadosť o admina som raz hľadala asi 15 minút potom som si všimla toto... http://image.prntscr.com/image/26198c3b ... d9d244.png :D Som niekedy vážne číslo. Taktiež rada hrajem gathery aj keď som bola pár krát označená za cheatra. Mimo témy: [ (Tých ľudí nemám do dnes rada. Že ceco a kentaur?) Ako? Vážne si myslíte že som natoľko blbá že budem cheatovať? A to ešte proti učupenému Cecovi a uhundranému Kentaurovi? Ja nie som taká aby som bola na gatheroch najlepšia alebo na servery... Tú hru si chcem užiť a nie v nej podvádzať... A poväčšine to ako hrám je ovplyvnené mojou náladou. ;) ] Takže veľa ľudí ma pozná aj z gatherov. : )

Prečo by som chcel na GS adminovať? Na paintablle som začínala, baví ma to, mám to rada a je to celkom fajn mód. Hrajem väčšinou na pb1 kde mám VIP a hrám tam už asi 4 roky a často sa tam stretávam s nadávkami na ostatných hráčov, kempermi a cheatmi a chcem tomu zabrániť.
Uživatelský avatar
KamoJsiPan
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 26 říj 2018, 19:04
Bydliště: Olomouc

admin prava na pintball servery

od Rumcajz » 13 pro 2018, 13:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Olomouc

Re: admin prava na pintball servery

Příspěvekod Seweee » 13 pro 2018, 13:43

Nezkoušej to už vážně...
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2620
Registrován: 18 zář 2015, 17:44


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků