Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamietnuté]Admin práva | Superhero

Příspěvekod Masterczsk » 19 dub 2019, 21:57

Zdravím všechny, chtěl bych zažádat o admin práva a vzít si na starost server Superhero 8-)

Nick ve hře : Master

Nick na fóru : Master


Nick na steame marcuspivarci

Steam ID: STEAM_0:1:239276755


Věk : 21



Bany/prohřešky :
Nikdy v životě žádný ban, cheatery nesnáším už od mala (jeden z důvodů, proč žádám o práva). Jediný můj problém byli nevhodné nicky (v tomto směru jsem nevykročil zrovna nejlíp), za což mě admin ze začátku několikrát pokáral, ale je to už víc než půl roka pryč a už se snažím spíš s každým vycházet bez problému, což se mi docela daří ;)

Něco málo o sobě :
Takže čau, mé jméno je Marcus, , pocházím z jedné vesnice nedaleko Zlína. Mezi moje zájmy a koníčky patří například: programování v C++, dále jsem hodně pracoval s VHE (Valve hammer editor), kde jsem tvořil mapy do HL series, :) no a samozřejmě nesmí chybět ani denní dávka CS 1.6 :D .Bohužel mám hodně komplikovanou pracovní dobu atd. takže moje aktivita je někdy hodně omezená, ale někdy naopak až přehnaná :D

Proč bych chtěl adminovat na GS :
Chtěl bych, pokud možno, co nejvíce dohlížet na plynulý chod serveru. Za ten rok a něco, co na serveru hraju pravidelně, jsem se setkal s ledačím, ale ze začátku, když jsem ještě neměl účet na fórku ani žadného admina či akademika na steamu, řešil jsem to hodně amatérsky, jak jsem psal již nahoře (nevhodný nick atd..). Teď už to takový problém není, ale v jednom kuse otravovat některého admina nech se ukáže na serveru mě už taky moc nebaví (nemluvě o tom, že cheater kolikrát zdrhne a admin dorazí a já si připadám jak vůl... :D ). Nicméně o server se starám už delší chvíli, hříšníky nahlašuju a to už i na jiných serverech (zm, public...) a hodlám v tom pokračovat i v případě, že práva nedostanu :)

Tak, snad vše :D tedy děkuju za přečtení žádosti a doufám v její kladné vyřízení ;)
Masterczsk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2019, 21:50

[Zamietnuté]Admin práva | Superhero

od Rumcajz » 19 dub 2019, 21:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [Zamietnuté]Admin práva | Superhero

Příspěvekod eXtr3mer » 20 dub 2019, 00:17

Mám pocit, že každou žiadosťou ti stúpa vek a klesá IQ. Rovnako ako nám, keď to musíme čítať...

Založ ešte jednu nezmyselnú žiadosť a dostaneš rovno ban na web :)
Zamietnuté
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků