Staňte se jedním z nás a rozšiřte řady našeho admin týmu.

[Zamítnuto]Admin/RolePlay

Příspěvekod YOGA97 » 06 čer 2019, 15:49

Nick na serveru:yogatv

SID: STEAM_0:0:230414876

Věk: 21 let

Bany, které jsem dostal: Zde na portalu (GS.CZ) žadný ban nemam

Proč právě já: Jsem na serveru skoro furt cca 5 až 6 hodin denně snažim se co nejvic ze serverem seznamít a chtěl bych pomoct A.TEAMU aby na serveru byl co nejvetši pořadek a vše aby probihalo tak jak se podle pravidel ma, už sem byl hodněkrat adminem ale to spiš v CS 1.6 sekci takže vlastně vim jak se admin staví k situacim a jak by měl postupovat strašne mě bavi GTA FiveM hned jak sem poznal GTA server od GAMESITES musel sem si zakoupit VIP a začit budovat karieru na tomto serveru.

Zkušenosti s GTA: Pamatuju jsi jak sem začinal hrat GTA vicecity pak GTA SA a GTA SAMP v te době jsem neměl nějak extra dobry počitač tak sem si to nějak moc neužil ale šlo to a strašně mě to bavilo hraval sem často a nakonec sme si udělali svuj vlastní server ale byl problem že nebyla nějaka velka aktivita na serveru tak sme se nato vybodli a pak sem na par roku přestal hrat GTA no jak jsem už měl vetši vykon počitače tak sem začal hrat GTA V a postupem času sem došel až na GTA FiveM a hral sem a hral a hraju. GTA FiveM hraju cca rok a administratorem jsem ještě neměl tu šanci byt.

Popis mé RP postavy: Ahoj moje jmeno je Tomas Zon žiju ve městě Los Santos kde mam pronajaty byt kde nějakou dobu těd bydlím moje prace je jako Vinař kde mam docela šlušné penize a mužu si aspon dovolit koupit nějake krasne věci,mam rad pěkny outfit a krasné auta už jsem si v městě pořidlil 3 auta takže si myslim že pracovity jsem, bez prace nejsou kolače stalé hledam ty prave kamardy abych mohl snima travit svuj volny čas jakym koliv legalním zpusobem než jsem se odstěhoval zde tak jsem dělal Policistu docela dlouhy čas ale přišel sem nato že by bylo lepši zkusit i něco jineho jsem mlady člověk a mam eště dost času pred sebou ktery bych chtěl co nejvic využit duvod proč jsem se odstěhoval jsem do města je ten že kde jsem byl dřiv byla docela nepřijemná lokalita tak jsem na internetu hledal a hledal až sem našel zde ve městě podnajem za slušnou cenu a hned i skvělou praci takže si nemam zatím naco stěžovat umě jsou 3 nejduležitějši věci a to jsou (střecha nad hlavou,prace a penize) stalá uvažují že bych se vratil k policii ale už jsem dlouho nedržel zbraň v ruce tak nevim jak bych stím naložil, tědkom mam něco rozepsane a možna bych chtěl něco založil vlastního ale musim to eště pořadně poladit no a pak určitě informovat město a také starostu města každopadně jsi chci v tom udělat jasno a přednest ten nejvetší výkon moje fantazie děkuju :)
Uživatelský avatar
YOGA97
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 kvě 2019, 14:46

[Zamítnuto]Admin/RolePlay

od Rumcajz » 06 čer 2019, 15:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Admin/RolePlay

Příspěvekod ThereZ » 09 čer 2019, 16:46

Na základě negativních referencí to pro zatím ZAMÍTÁM.

Hraj na našem serveru, snaž se vrýt do paměti adminů v dobrém a pomáhej hráčům.
Poté to mužeš zkusit znovu (nejdříve však za měsíc).
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23


Zpět na Nábory Adminů a WL testerů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků