Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

ADMINI/TTT

Příspěvekod ROLEInnocent » 18 bře 2021, 22:08

Mohu se zeptat co se děje na TTT? Přijdu po více jak půl roce a randomuje se tam spamuje v chatu,team killy, speedhacky, ab a admini nic nedělají.
Hlavně že dají ban za nadávky ale nekontrolují server.

Na serveru hraji asi jen 3 roky , ale poslední rok to je fakt síla.

Tak bych prosil aby na serveru byla větší kontrola , protože toto je otřesné.

(Rád bych znal i názor ostatních o tom co se na tom serveru děje.)

PŘEDEM DÍKY.
Už nevím co...
Uživatelský avatar
ROLEInnocent
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2019, 19:17
Bydliště: Doma

ADMINI/TTT

od Rumcajz » 18 bře 2021, 22:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Doma

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod YeaZ » 18 bře 2021, 22:20 VIP

daniel a jeho skupina robia z ttt mrtvy server a nikto stym nič nerobi cele dni to tam je bud dipkari alebo tyto krypli čo nevedia sa zmestit do kože .
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod thejabko » 18 bře 2021, 22:27

Ahoj, jsem admin na ttt.

Mod jako takový miluju, je to sranda, je to zábava.

Na GS je třeba si ale uvědomit pár věcí.

TTT je jedinečný mod, který vyžaduje jedinečnou péči a jedinečná pravidla.

Vzhledem k tomu, že TTT jako takové nemá HLTV (bota který monitoruje hru téměř 24/7) a admini nemají "Spectator" možnost, je velice těžké cheatery a hráče, kteří dělají problémy chytit a zabanovat.

Logicky každý admin potřebuje důkazy k tomu, co trestal/banoval. Velice často se stává, že admin nevidí ani 40% toho, co by vidět potřeboval k tomu, aby hráče trestal.

Zde je kámen úrazu. Navíc ttt, stejně jako JB na Gamesites potřebuje zvláštní péči, jelikož se posuzují situace individuálně.

Admini Stalkyy, Friskyy a Effe jsou jedni z těch nejlepších a nejaktivnějších poslední dobou, doporučuji si přidat je, řešit s nima situace a následně postihy.
Práva 3
Přístup do zaheslovaných rooms
Rozšířený vstup
Psaní do veřejného chatu
Gather Manager
CS admin
PC Support kapitan
EVIP člen
CS All Public
CS All FURIEN
CS All JUMP
CS All CTF
Uživatelský avatar
thejabko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 397
Registrován: 29 led 2013, 23:47

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod YeaZ » 18 bře 2021, 22:43 VIP

jabličko frisky na ttt nebanuje je sice aktivny ale nebanuje a stalky banuje len čo sa mu chcea effe to je šef proste
prečo nedokažete radšej davat normalne bany hračom ako je daniel ved keby mam riešiť dnešni den ako každe demo čo straval tak stranka plna daniela iba v ppčku za jeho retardaciu a kolko dsotane ban normalne na 4 hodiny šak prečo tvrdšie banovat on pojde niečo porobit a vole pride a bude robit to znovu ... lul
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod thejabko » 18 bře 2021, 22:47

Já navrhoval HLSA bany prodlužovat tak jak to funguje všude jinde. Na základě neaktivních banů v BL.


Avšak jsem nepochodil. Nemám strakt nos do věcí, do kterých mi nic není a nemám být brouk pytlík (všechno znám, všude jsme byl).

Bohužel si musíte pomoci sami. Doporučuji točit dema, nahlašovat a prostě pomoct si sám.


Mrzí mě to, ale Extremer se tomu pověnuje a bude to zase super mod :)

Do té doby se držte bando :)
Práva 3
Přístup do zaheslovaných rooms
Rozšířený vstup
Psaní do veřejného chatu
Gather Manager
CS admin
PC Support kapitan
EVIP člen
CS All Public
CS All FURIEN
CS All JUMP
CS All CTF
Uživatelský avatar
thejabko
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 397
Registrován: 29 led 2013, 23:47

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod YeaZ » 18 bře 2021, 22:53 VIP

super mod to už je aj takto stači vyriešiť tych hračov ktory tam hraju ... spacer andre lukyno aleluja daniel dipkari a bol by pokoj ale nie šak ešte normalne nedavajte im bany alebo 30 minutove bany to už je na hlavu
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod ROLEInnocent » 18 bře 2021, 23:04

Zakázal bych hitovat , někdo vás chce hitovat na třeba 20hp (rychle po vás střílí jako kdyby vás chtěl zabít) , ale vy to nevíte a tak ho zabijete první = máte karmu dolu (většinou) + potom k vám přijde zrádce a dá vám insta vypínačku.
Už nevím co...
Uživatelský avatar
ROLEInnocent
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2019, 19:17
Bydliště: Doma

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod Tomixx » 19 bře 2021, 00:16

Ahoj, ak hovoríš o tej situácii dnes tak tam boli admini Mone a Rajty snažili sa to všetko vyriešiť ale nedalo sa.
hráči ktorý robili problémy si dali nick iných hračou a tak ich admini nevedeli kicknut pretože nechceli kicknuť nesprávneho. Hráči na serveru mohli natáčať demo namiesto toho aby len hučali do adminou že im majú dať ban atď.. ale dip hračou banovať nemôžu a ako napísal jabko to čo nevidia a nemajú dôkaz tiež nie. Vy by ste tiež namiesto toho hučania mohli zapnuť demo a natočiť to. Tak by ste určite aj uľahčili prácu adminom namiesto toho hučania do nich.
Hood Hero©
Uživatelský avatar
Tomixx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 20 črc 2020, 06:13
Bydliště: Košice

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod Friskyy » 19 bře 2021, 09:10

Jak psal Jabko, prostě nevidíme všechno. Když hraju a někdo na druhé straně mapy dostane random a mně začne psát že dostal random ať s tím něco dělám tak co s tím mám dělat ? Stále píšu ať natáčí demo a nahlásí daného hráče do PP ale prostě nedají si říct. Radši budou nadávat jak admini nic nedělají.. Když si hráč stěžuje opakovaně na daného hráče tak si na něj dáváme větší pozor ( myslím tím že in-game chodíme třeba za ním nebo něco podobného ať víme, co dělá)

-Friskyy
Bez ohledu na to jak jsi šílený, vždy existuje někdo, kdo tvoje šílenství dokončí.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198799557570/
Uživatelský avatar
Friskyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 343
Registrován: 26 bře 2020, 19:10

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod Stalkyy01 » 19 bře 2021, 09:59 VIP

Včera jsem tam mapu a půl kickoval dva lidi ale já nic nedělám jen když se mi chce :D lul , v tebe je problém yeaz ze ty di tak problemovy člověk ze to ani nikdo nebere vážně stačilo mi to posledně když si celou mapu fňukal ať dostane ban ze má ab ten člověk odeme dostal tolik kicku ale ty si furt brecel ze nemá ban po asi 30x pokusu ti vysvětlit ze je to dip už ti to asi došlo nekomu to třeba vysvětlit několikrát :D já tam klidně chodit nemusím můžeš si tam snimi založit táborák a posedět ,
A strašně se ti nelíbí jak té nějaká skupinka targetuje a pod a nikdo nic opět snimi mas asi problém jen ty když já ho tedy snimi nemám ale bohužel :)
Uživatelský avatar
Stalkyy01
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 96
Registrován: 09 črc 2018, 13:26

Re: ADMINI/TTT

Příspěvekod Dandeenka » 19 bře 2021, 10:51 VIP

Zdravím,

na TTT chodím a co se týče práce adminů, se kterou se stýkám, tak jsem spokojená. Admini sledují co se dá a dělají všechno proto, aby tam nebyli cheateři natož DIP, ale zároveň aby se tam nerandomovalo ani nijak jinak neporušovaly pravidla. A k tomu zkrátka patří i nadávky, které narušují atmosféru - a pro některé z vás asi bohužel - jsou nejvíc vidět a nejsnáze prokazatelné. :)

Není nic jednoduššího, než přijít na TTT a napsat do konzole "record ttt1" a takhle číslovat mapu co mapu.. Plus doporučuju po zapnutí napsat rovnou i "status". ;) A když tam bude někdo, kdo porušuje pravidla? No tak buď to vyčasuju a pošlu to do PP a nebo když je tam admin, co něco neviděl a na demu to jde hned a jasně vidět - takže je to hned vyčasované i shlédnuté (třeba random pocket revolverem či TK od nevinného detektivovi), tak to se souhlasem můžu poslat i tomu adminovi a on to určitě rád zkoukne a rovnou zabanuje. :)

ROLEInnocent píše:Zakázal bych hitovat , někdo vás chce hitovat na třeba 20hp (rychle po vás střílí jako kdyby vás chtěl zabít) , ale vy to nevíte a tak ho zabijete první = máte karmu dolu (většinou) + potom k vám přijde zrádce a dá vám insta vypínačku.

Random hitování zakázané je. :) Dokonce může admin oplácet stejnou mírou - tzn., že když nevinný (ne zrádce :!: ) chodí po mapě a hituje všechny, například páčidlem, tak může dostal slapy za stejnou hodnotu. :) A když to někdo natočí a dá do PP, jak to někdo dělá opakovaně, tak za to ten hráč ban dostane taky. Viz. banlist reasony random hitování. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků