I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Administracia TTT / mapa hospital

Příspěvekod MarekPara » 23 srp 2023, 15:22

https://imgur.com/a/BAIwgwV

Rad by som touto formou podal staznost na prislusneho administratora, ktory by odobral karmu v hodnote 25 za "random kill."

Situacia:

Mal som zbran MAG, ktory striela po jednom naboji a nie je to automaticka zbran, cize na druhy naboj potrebne kliknut na tlacidlo mysi alebo na zvolene tlacidlo v nastaveniach hry.

Ako mozete vidiet na prislusnom deme som predtym vosiel do inej miestnosti rozbitim skla, aby som nemusel otvarat dvere a tak dat moznost traitorovi ma zozadu rychlejsie zabit.

V poslednych dverach som chcel praveze ist cez dvere, zavrel som ich a ked som si myslel, ze ma nenasiel, tak som rozbil sklo pouzitim zbrane MAG, zial presne ako som vystrelil do toho skla sa tam zjavila hlava hraca, ktory bol traitor.

Nebol to vobec umyselny kill, ja som rozbil sklo, to ze som zabil hraca bola uplne nahoda.

Poprosim "Bodkaaa" aby ma do buducna prosim neskolila co vlastne znamena random, pretoze urcite ovladam anglictinu lepsie a mam na to certifikat IELTS a taktiez je dolezite si uvedomit, ze treba posudzovat taketo odobratie karmy nie na zaklade doslovneho prekladu tohto slova "random", ale na zaklade faktu, ktory odraza skutok alebo predovsetkym zamer vystrelu. Moj zamer bol rozbit sklo a nemusiet otvorit dvere a tak sa rychlo dostat do dalsej miestnosti, aby som mal pred protihracom mensiu vyhodu.

Nakolko nie je presne definovane co znamena slovo vo vasom slovniku a pravidlach "random", tak posudzujem tento skutok ako nespravny a tato staznost, by mala na zaklade logiky skutku a zameru mojou osobou, dovodna.

Co sa tyka merita veci, hovorime, ze random kill sa pouziva aj ako slovo v dovode banu, ktoreho obsah je velakrat nie nahodny ako to opisuje bodkaaa s jej doslovnym prekladom z anglickeho jazyka, ale aj ako umyselne zabitie, "randomovani." Avsak random v takomto nie je spravny dovod banu, pretoze ak hrac umyselne zabija hrac, tak nemoze to byt random.

Odporucam neglorifikovat tento dovod "random" ako pismo svate pre taketo skutocnosti, ktora nastala aj dnes a je predmetom tejto staznosti.

Nie som hrac, ktory nahodne zabija ludi, nie som hrac, ktory umyselne hituje / zabija hracov. Myslim si, ze Bodkaaa nejednala v sulade s formulou na trest hracov a predbehla pravdepodobne jeden ukon, ktory by mal byt "upozornenie." Nikto ma neupozornil, nikto mi nedal sancu realne o tom diskutovat. Na zaciatku noveho kola, kde som predchadzajuce kolo ukoncil svojim vystrelom do skla, som pokojne vysvetlil situaciu, ze to nebola moja chyba, ze tam vosiel a nemal som v umyslne ho zabit.

Hrac, ani administrator, ani nikto iny okrem mna sameho nemoze vediet aky bol moj umysel, ci vobec doslo k takemuto skutku, ktory by mal byt podla niektorych osob v rozpore s pravidlami, ale moze sa len domnievat a mysliet si, pretoze mne do hlavy nevidi a dokym to nepotvrdim, tak sa moze len a len domnievat a taktiez nemozno trestat za myslienky.

Ostatni administratori su schopni hracov upozornit, pozriet sa na situaciu predovsetkym OBJEKTIVNE a predstavit si situaciu z mojej strany. Administrator by si tymto skutkom taktiez zobral karmu? Alebo by povedal to iste a preslo by mu to? Pretoze ja sa domnievam, ze ak by administrator takto zakrocil ako ja, tak karmu by mu nikto neodobral a len by sa nad tym pousmial a dalej by pokracovala hra, pretoze by hraci tomu pochopili. Tieto veci sa na serveroch TTT deju 24/7, velakrat aj administrator zabije mna, pretoze mu vletim do strely alebo aj on mne. Velakrat som zabil administratora tym, ze mi vletel do strely, odobral mi niekto karmu? Nie. A preco? Pretoze sa pozerali na situaciu objektivne a uvedomili si, ze sa tomu nijako nedalo realne predist. A nemoze nikto odo mna chciet, aby som pouzival na vstup do miestnosti len jednu z dvoch moznych ciest(hovorim o miestnosti, z ktorej som zabil hraca.)
MarekPara
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2023, 23:26

[Vyřešeno] Administracia TTT / mapa hospital

od Rumcajz » 23 srp 2023, 15:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Administracia TTT / mapa hospital

Příspěvekod ChatCoolGame » 23 srp 2023, 15:30 VIP

Zdar,
popis situace pěkný, ale třeba dodat vyčasované demo, kdy se co stalo, bez něj se nepohneme.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: Administracia TTT / mapa hospital

Příspěvekod MarekPara » 23 srp 2023, 15:58

01:35 tam to vsetko zacina

jednoducho som strelil do skla a v tej stotine ked som uz stlacil tlacidlo na mysi, tak v tom tam pribehol traitor, nedalo sa tomu zabranit...a namiesto toho, aby sa na to pozrelo objektivne, ze to nebol umysel, ani sa ma nikto neopytal na to, ze preco som ho zabil, rovno karma dole...normalne sa administrator pyta, ze co bol dovod.
MarekPara
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2023, 23:26

Re: Administracia TTT / mapa hospital

Příspěvekod MarekPara » 23 srp 2023, 20:52

Po dohode a konzultacii s dotycnou osobou sme dosli k zaveru, ze nebudeme tymto sposobom takuto malickost riesit a preto prosim zamietnite tuto staznost ako nedovodnu, dakujem a poprosim o uzatvorenie temy.
MarekPara
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2023, 23:26

Re: Administracia TTT / mapa hospital

Příspěvekod ChatCoolGame » 23 srp 2023, 21:15 VIP

Stížnost tedy beru za vyřešenou. Oceňuju, že jste se nakonec domluvili mezi sebou.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků