I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z] Ajay

Příspěvekod Synyster » 26 zář 2022, 18:12

http://hltv.fakaheda.eu/20312-220925193 ... ty.dem.zip
8:27 - vidi hrace skakat na trampoline ale neprijde zadne upozorneni
12:00 - hodim flash katijka se kouka uplne nekam jinam ale gregor nebo liquer ji reknou ze hodim flash tak mi da kill :D vrchol ironie samozrejme to nevidela takze fk bez naroku na vd
12:05 - NADRZOVANI HRAČI CREEPYMU!
32:47 - ct si jde hrat a nehlida simon i kdyby se ptal tak to je jedno protoze ct ma hlidat simona a ne si hrat podle pravidel
24:08 - dostanu fk protoze dissuju katijku a katijka jakozto spravne devce si musi postezovat svemu priteli tak to ghasty vezme do svych rukou a da mi fk nejlepsi admin ajay samozřejmě o ničem neví i kdyz na to kouka to same Katijka(jako akademicka by mela zasahnout si myslim ale urcite oba v tu chvili museli byt ve windowsu :D
43:13 - zbytecny slap :D
neprijde mi moc fer ze hned co neco napisu dostanu upozorneni pouze ja a katijka ani jedno :D ja to mam v pi** ale jak k tomu prijdou ostatni hraci? ze ma protekci:D ze si hned stezuje do team chatu "napsal neco na rodinu dej mu ban " :D :D
jestli na tohle cely bude koukat kozlak nebo jiny hlsa tak chci at proveri chovani katijky skrz chatlog protoze tam ma spoustu nadavek akorat "slusnou" formou a to nadrzovani by bylo potreba taky proverit dekuji.
Synyster
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 zář 2022, 18:11

[Z] Ajay

od Rumcajz » 26 zář 2022, 18:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ajay

Příspěvekod AJayy » 26 zář 2022, 19:13 VIP

Ahoj, no tak jdem na to.

8:27 - Nevím co konkrétně tady tě pohoršuje, viděl jsem ho tak 2 vteřiny, udělal jeden skok aby se jen dostal pak na zem.

12:00 a 24:08 - Jak mám vědět co kdo vidí a co kdo ne? Nebo jak to podle tebe mám poznat? V čase 12:00 to fakt poznat nešlo, a ani nevím proč v tomto bodě si stěžuješ jen na mě, když jsme tam byli celkem dva admini. V čase 24:08, ano padl FK, protože nebyly zákazy a dle dema jsi nikde nebegripl. Opět stejná situace, jak já to mám vědět, že jsi to neudělal. Co víc mě překvapuje že se to stalo, a ty jsi mi nenapsal ANI JEDNOU, že jsi dostal FK nebo něco v tomto smyslu se ke mně NIKDY nedostalo a to stále čtu chat, vyřešilo by se to velice rychle, efektivně a na pohodu. Viděl jsi že CTčko na tebe nereaguje, tak stačilo jen napsat: Simone dostal jsem FK od ASD, a ihned bych to řešil. Ale jestli je lepší jít do stížnosti...

12:05 - Nejsou zákazy, begripnout si mohl.

32:47 - Tady si nejsem jistý jestli máš správný čas nebo nevím na koho narážíš úplně. JawS tam jen dělal pohyb, Yevgeni tam stál a ASD na chvíli vzal dělo a ani nevystřelil, tak opravdu nevím.

43:13 - Zbytečný? Hlásí mi nevýhodu a řekne že to neviděla, tak jí mám jen vynadat že tytyty?

Když to shrnu, všechny tvé problémy šlo během pár vteřin vyřešit na serveru, ale psal jsi místo toho takovéto věci. Poprosil bych tě nakonec aby jsi to tu nespamoval a vyčkal na verdikt někoho z vyšších.

http://www.gamesites.cz/amxban/jailbrea ... php?bid=91
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: Ajay

Příspěvekod Synyster » 26 zář 2022, 19:29

hltv mam bugnute tak se omlouvam za spatne casy
tak v case 12:00 to vedet nemohla kdyz to nevidelo zadne ct a koukala se uplne jinde a ty ses treba nezeptal ani za co jsem dostal kill kdyz jsem psal do chatu ale kdyz hrac zabil saminka a katijka napsala fk tak ses hnedka ptal :D tak neprijde ti to aspon z meho pohledu trosku divne?
24:08 - celou dobu se divas na nas to same katijka a ani jeden z vas neni schopny videt ze jsem nic neudelal a taky ses nejak neptal po killu ale dekuju ze jsi ho dodatecne zabanoval ;)
Synyster
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 zář 2022, 18:11

Re: Ajay

Příspěvekod AJayy » 26 zář 2022, 19:50 VIP

Já nevím jestli Katijka to tehdy viděla nebo ne, dle dema očividně ne. V chatu jsem viděl že to řešíte, a vyhodnotil situaci že je to slovo proti slovu a tak to neřešil. Nijak dále že to byl FK jsi nepsal takže jsem považoval za vyřešené.

Ano koukám se na vás, až když jste v boxu, takže to co se děje během cesty do boxu jsem neviděl, proto jsem myslel že jsi begripnul po té cestě do boxu. Bohužel oči všude nemám, ale k tomu jsem se již vyjádřil.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: [V řešení]Ajay

Příspěvekod SynysterSyny » 27 zář 2022, 15:28

Tak tady máme celkem problém !
Nic z výše uvedeného jsem já jako Hráč Synyster nepsal ! I když se to dělo a je to fakt tak mě vůbec nenapadá kdo to za mě psal a jaký k tomu měl důvod. Dnes jsem se přihlásil a zjistil jsem že mám Ban za obcházení Banu od Ajaye. Co se tady děje je bordel !! Já na fórum nikdy nepsal ani písmeno a dneska jsem si kvůli vláknu tomuto založil profil !! Za co jsem jako dostal ban na 16 hodin ? A to jste vážně tak hloupej server že si stačí založit účet s mým Nickem a psát za někoho jiného ? Pak mi ještě dáš ban ani nevím za co ???? Demence ...
SynysterSyny
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2022, 15:24

Re: [V řešení]Ajay

Příspěvekod AJayy » 27 zář 2022, 15:50 VIP

Věci zde fungují trošku jinak, než ty si myslíš a vidíš. Ban hráč jménem Synyster (s EVIP)dostal od Kozláka za nevhodné chování. Pak vidím na serveru že hráč jménem Synyster(s EVIP) píše. To u mě vzbudilo podezření, a tak jsem psal Extremerovi, jestli jsi ta stejná osoba, jako ta co dostala ban. On mi to potvrdil a tak jsem ti nahodil ban za obcházení.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: [V řešení]Ajay

Příspěvekod Vonbrauncz » 30 zář 2022, 20:05

Vlastně je to stížnost o ničem a tak, jak si to admin obhájil, to i bylo. Kdybys příště řešil tyto situace již na serveru s adminem, tak by to mělo daleko lepší efekt.


2022-09-25 19:46:08 honil. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jb_community
2022-09-25 19:46:07 jsem hinil. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jb_community
2022-09-25 19:46:01 tveho tátu. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jb_community


Příště bych byl klidně tvrdší v tomto a dál hráči ban hned, hráč však následující den již dostal ban.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků