[Zamítnuto]Akademie

Příspěvekod Nemeckerucicky » 27 říj 2021, 22:16

Dobrý den ;)

Chtěl bych nejdřívě poděkovat svému kamarádovi z Německých Služeb, co mi napsal, protože si myslí, že bych byl jak on říká " Nejlepší brigádník této firmy " Tak jsem se tedy rozhodl to také zkusit. Časy kdy to fungovalo za Cliera jsou pryč a proto si myslím, že mám možnost uspět a pomoci uklidit od sraček co jste tady za tu dobu nasrali.

Chtěl bych Vás poprosit zda by bylo možné se dostat do Vaší korporace? Jsem čistotný a hlavně jako vy chci pracovat zadarmo. Takže jsem levnější než Ukáčka na stavbě. Umím dobře bonzovat a hlavně nasrat lidi.

Jestliže se chcete zeptat zda jsem měl někdy nějaký ban? Tak vám velice rád odpovím.
Ano bylo jich několik. První perma ban byl za speedhack, druhý perma ban za WH, třetí perma ban jen proto že mě nemáte rádi. čtvrtý perma ban byl za bugování map na JB, pátý perma ban za blokaci staveb na BBčku, šestý a poslední perma ban je za neustále špatné chování na BB serverech, momentálně mám již po třetí 500x Round Banů. Ovšem musím podotknout, že to máte rozbite a stále se přihlašuji k CT. :!:

Myslím, že jich tolik zas nebylo na to, abych se už mohl dočkat svého snu. Být právoplatný brigádník pro firmu Gamesites.

Děkuji Váš kamarád z Parno Clanu :!:
Zlaté Německé Ručičky.
Nemeckerucicky
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 dub 2021, 14:56

[Zamítnuto]Akademie

od Rumcajz » 27 říj 2021, 22:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Akademie

Příspěvekod Kozlak » 28 říj 2021, 09:50 VIP

Jestli si chtěl být vtipný, tak nevyšlo.
Zamítnuto.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník