[Z]Akademik Furien 1

Příspěvekod Trevis158 » 07 bře 2024, 12:31

Název topicu: FURIEN 1/ TREVIIS

Nick ve hře: TREVIIS

Nick na fóru: Trevis158

Odkaz na profil: trevis158-u54129.html

Věk: 24

Steam ID: STEAM_0:0:800498275

Odkaz na váš hlstats? : https://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649 ... ayer=76367

Proč se chci stát akademikem? Zde napíšete své důvody, proč chcete být akademikem. Čím víc toho napíšete, tím lépe.

- v prvom rade som si vedomý svojho neslušného slovníku avšak ja ako elektrikár to mám v sebe :D no viem sa chovať aj na svoj vek a preto to všetko zmením touto prihláškou na akademika.
Prečo chcem byť akademik? Som jeden z najaktívnejších hráčov na furiene a vidim, že hrači porušujú pravidlá a chcem týmto dostat šancu napraviť svoje chyby prínosom pre tento portál a vyčistiť hráčov od neslušného chovania až po cheating, s čím mam skúsenosti a v minulosti som tu pár adminom pomáhal v chh sekcii pozerat dema a dávať verdikty a osobné názory a vysvetlenia k daným hráčom , ktorí sa ocitli v pp a v chh sekcii a tým ulahčil ich rozhodnutie k rychlejsiemu posudeniu verdiktu na konkretne pripady hračov čo porušovali pravidlá nejakým spôsobom cez cheating. Adminov volám na server keď vidím, že sa pravidlá nerešpektujú a taktiež im posielám občas hltv, info atď , kde im pomôžem dohliadnuť na porušovanie pravidiel.

Moje prohřešky:

- mám bany len na chat, za čo sa ospravedlnujem ako som vyššie spomenul, že som si vedomý svojho chovania, ktore viem zmenit a chovať sa na svoj vek.

Bol som uz akademk? - v minulosti dávno áno a bol som zrušený z dôvodu neaktivity.
Obrázek
Uživatelský avatar
Trevis158
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 31 led 2017, 18:04

[Z]Akademik Furien 1

od Rumcajz » 07 bře 2024, 12:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Akademik Furien 1

Příspěvekod Lucinka013 » 08 bře 2024, 14:29

Ahoj nahlašuj do PP, pomáhej na serveru a za 2 týdny to můžeš zkusit znovu. Zamítnuto
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucinka013
Správce Akademie
Správce Akademie
 
Příspěvky: 521
Registrován: 31 led 2016, 16:49
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků