[P] Akademik / survival / tomkralupy

Příspěvekod tomkralupy » 26 led 2021, 19:36

Nick ve hře: tomkralupy

Nick na fóru: tomkralupy

Odkaz na profil: tomkralupy-u69423.html

Věk: 11

Máte/Nemáte originální hru: Ano mám

Sekce, kde chcete akademika: Survival

Proč chci akademika: Chtěl bych být Akademikem protože bych chtěl pomáhat hráčům a hodně by mi to pomohlo v cestě za Event Masterem a velice se omlouvám za moji minulost tehdy jsem byl malí blbý dolejzavý děcko, teď se snažím být v mnoha ohledech lepší např: nedělám někdy už tak velký gramatický chyby gramatika mi furt nejde ale to je jedno. a prostě snažím se nebýt takovým dolejzavím a otravným děckem.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: mám mbohužel hodně banů kteří mě mrzí všechny muty bany atd jsem si poctivě a správně odpikal a tyto bany už nse nebudou opakovat tehdy jsem byl dost dolejzaví toxický děcko. A ano já vím to mě neomlouvá.

Odkaz na nahlášení (stačí 1): poruseni-pravidel- samot-a-tsipicho-survival-nadavky-t233058.html

odkaz 2) kdyby tamten nebyl dostačující: nadavky-survival-blazena-t233007.html

Byl jsem už MC akademik zde na GS?: Ano byl jsem již zde Akademik nic méně jsem porušil jedno z pravidel, a to : bez souhlasu vedení Akademie (Totulas_CZ) a nebo (kajaa_xd)

Klidně mi dejte podmínky, díky mé minulosti špatné by jsem se tomu nedivil a eště jednou se omlouvám za moji ŠPATNOU a kidskou minulost. z pozdravem

Tomáš
tomkralupy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 09 črc 2020, 12:37
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

[P] Akademik / survival / tomkralupy

od Rumcajz » 26 led 2021, 19:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Akademik / survival / tomkralupy

Příspěvekod tomkralupy » 27 led 2021, 07:19

a omlouvám se zapoměl jsem připsat denní aktivitu

Denní aktivita na serveru: jak kdy někdy ´třeba ovíkendech mohu hrát celý den nebo jdu z kámošema ven taky někdy a na serveru strávím tolik času kolik mohu protože v posledním čase máme čím dál tím více učiiva a teamsů (To je porgram ve kterém máme onlline hodiny, Microsoft Teams)
tomkralupy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 09 črc 2020, 12:37
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Akademik / survival / tomkralupy

Příspěvekod TotalusCZ » 27 led 2021, 22:50

Zdravím,

Do akademie si byl přijat, nyní si pořádně pročti celou MC akademii ať víš co a jak a když budeš mít nějaký dotaz tak se stačí zeptat na ts nebo přímo ve hře.

Bohužel ale kvůli tvé minulosti a dalším věcem, budeš mít pod podmínkou. Tudíž si dávej pozor co budeš dělat.

Určitě si každý den kontroluj jestli nepřibylo něco nového tu na foru ať si informovaný.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků