Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[K]alvin - Go all JB

Příspěvekod KalvinJB » 17 srp 2017, 00:26 VIP

Názov topicu: CalvinKlein / All JB

Skopírujte výpis z konzole: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.gamesites.cz/ for more info.

Popíšte čo sa stalo: Zdravím všechny, především vedení Jailbreak modu. Jak už asi víte, jsem bývalým CS:GO JB Adminem co udělal obrovskou chybu a teď za ní pyká. Abych všem konečně odpověděl na dotazy, co a jak a proč se stalo tak zde máte mé vyjádření, které chci aby si přečetl Awee (Náš nadřízený v této sekci / Šerif).

Dne 11.8 jsem já a též bývalý administrátor Schmetterling, účinkovali jako admini na serveru který si již nepamatuju, časové rozmezí se pohybovalo okolo 3 hodiny ranní. V admin chatu jsme si psali co budeme dělat a tak podobně, v jednu chvíli se přišlo na věc kterou by jsme mohli vyzkoušet, a to příkaz na povolení grabu hráčům a vyzkoušení přemístění věcí pomocí zakázaného příkazu ,,!unitmover''. Hráčům byl námi grab povolen. Po pár minutách dovádění s těmito příkazy jsme odešli. Celá tato kauza pro mě osobně je nejhorší chybou co jsem mohl snad udělat, nesmírně toho lituji a chybí mi každý s kým jsem mohl hrát, užívat si hru a být v tak úžasném kolektivu adminů, a mých velice dobrých kamarádů (Patas, Zajo, Angel, Jephi, Thruu, Yoda, Viktor, Life APOD.) Strašně moc mi chybíte protože jste úžasní a za ty 2 roky co jsem tu hrál na CS:GO od samého spuštění JB modu mě nikdy nenapadla takováto kravina co jsem udělal, chápu rozhodnutí Aweeho, ale chci jen aby mi dal tímto druhou šanci, protože svou práci jsem dělal rád a dobře, nikdy se mi ani nic podobného nestalo, šlo o mou hloupost nic víc. I když vím že se na mě vykašlete, ale chápu vás. :roll:

Omlouvám se za způsobené problémy, byla to hloupost uznávám.

[K]alvin
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

[K]alvin - Go all JB

od Rumcajz » 17 srp 2017, 00:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 17 srp 2017, 18:19

Fajn, když na tom trváš, napíšu veřejně co seš za vola.

Je fajn, že blbosti neděláte přes den ale v nočních hodinách, nic to však nemění na tom, že blbosti dělat nesmíte. Přesto jsem ti však dal šanci vše uvést na pravou míru, omluvit se za to a vysloužit si unban.
To by si mi ovšem nesměl lhát.

V úplně první verzi tvého vysvětlení stálo, že jste byli na serveru jenom 3 nebo 4. Když jsem tě ujistil že lžeš, změnil si to na tvrzení "Rozhodně nás nebylo více než 6". Když jsem ti řekl že z dema je patrné že tam bylo lidí více, reagoval si "No dobře, tak nás bylo 8".
Když pominu kecy o tom jak seš tady dlouho a blablabla, tak tvé vysvětlení znělo asi takto "Nahodil jsem všem hráčům na serveru grab a když Schmetterling odešel, vzal jsem jim to a šel spát".
Jakmile si začal zase o tom že se omlouváš ale že to nebylo tak hrozný a že seš nejlepší atp., řekl jsem ti že na demu jsem viděl, jak jste nastavovali hráčům pravomoce která mít nemají, jak jste se tam grabovali, grabovali mříže z cel, které pak vaší vinou zabily hráče na čáře, vytáhli grabem kostku z deathcrate a vzali ji mezi cely aby tam naháněla a zabíjela hráče, atp..
Tvá odpověď byla "To nepopírám"
Lhal si mi a lhal si mi úmyslně, což dokazuje tvoje PM
CalvinKlein píše:Ahoj Awee,
Jak jsme spolu předevčírem mluvili, neřekl jsem ti všechnu pravdu, protože jsem se bál horšího


Šanci jsem ti dal, byl jsem k tobě fér. Ty ke mě ne a teď musíš nést následky.

Když už si tady dal návod pro ostatní a některým ho osobně vysvětlil, upozorňuji, že admini kteří budou využívat práva která jim nepřísluší a nebyli s nimi při náboru seznámeni, dopadnou stejně jako ty a hráči budou dlouhodobě zabanováni, taky jako ty.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod KalvinJB » 17 srp 2017, 18:27 VIP

Ahoj,

to že hráči si grabovali s dveřmi a bůh ví čím ještě, není moje chyba, já je k ničemu takovému nenabádal, ještě jsem je upozorňoval aby to nedělali protože to je zakázané, že to zkoušíme jen my dva, bohužel jsme to neřešili. Dále jak mluvíš o tom že je důležité uznat chybu a omluvit se, dělám to tu celou dobu. Řekl jsem ti vše co jsem si pamatoval, nemám zapotřebí lhát, když jsem něco řekl špatně opravil si mě z dema. Myslím si že to na mou obhajobu stačí, ale za to co jsme udělali je Permaban bez možnosti udělení UB příliš vysoký trest, ani to nebylo na úmysl ,,poškození portálu''

Mám to tedy brát že mi UB neudělíš nikdy ? ;)

A to jsem se celou dobu k tobě choval naprosto normálně a slušně. Ještě jednou opakuji že jsem nelhal, ale neuměl se vyjadřovat a nepamatoval si to celé.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 17 srp 2017, 18:58

Kdo ti řek že je to bez možnosti ub? Pokud to někdo napsal do BL tak je to chyba, ub si klidně kup. V tomto ti rozhodně bránit nebudu. Blbosti si udělal ale ne natolik abych ti bránil si koupit unban a zase to vše vynahradit.. ;)
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod KalvinJB » 17 srp 2017, 19:54 VIP

Ano přesně to jsem měl ale na mysli Awee :) Případně komu mám napsat o možnosti koupě UB ? Děkuji.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 18 srp 2017, 09:47 VIP

chci-vymenit-vip-za-unban-t106807.html
A UB hned za SMS tady na GO asi není :D
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod nYcko » 19 srp 2017, 15:36

Pravda sa vzdy ukaze :D vzdy bol dement no aj tak dostal prava :D
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: [K]alvin - Go all JB

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 19 srp 2017, 15:58

nYcko píše:Pravda sa vzdy ukaze :D vzdy bol dement no aj tak dostal prava :D

Tak jako ty :lol:
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků