I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z] Amby/JB3

Příspěvekod nutellaaa » 25 črc 2021, 19:58 VIP

Odkaz na Steam profil admina: Zde

Popis situace/prohřešku admina : Napsal jsem "Drž ◇, nikoho to absolutně nezajímá!" za což jsem dostal následně kick, po opětovném připojení jsem to po chvilce napsal znovu a dostal jsem mute. Nepřijde mi, že by v té větě bylo něco sprostého, vzhledem k tomu, že je tam jen kosočtverec.

Důkaz o jeho pochybení: http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/Ja ... _v6.dem.gz

Kolo 0:2
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

[Z] Amby/JB3

od Rumcajz » 25 črc 2021, 19:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Amby/JB3

Příspěvekod Amby » 25 črc 2021, 20:04 VIP

Asi bylo všem jasné, že jsi nemyslel to, aby jsem já nebo někdo jiný držel kosočtverec..

Jestli ti přijde takové vyjadřování na serveru v pohodě, tak nevím jak se potom chováš doma. :)
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Amby/JB3

Příspěvekod nutellaaa » 25 črc 2021, 20:17 VIP

To jak se chovám doma ti může být úplně ukradené. Dřív když jsem hrál JB aktivně tak se tohle opravdu nebanovalo, schválně tam je ten kosočtverec abych nebyl sprostý. Byla to čistá reakce na tvůj komentář že to nikoho nezajímá že mluvil o fk a poslední slovo bylo mimo to. Chápu že to tryhardíš ale cmon. xdddd
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Amby/JB3

Příspěvekod nutellaaa » 25 črc 2021, 20:27 VIP

Navíc to byl čistý kosočtverec, nebyla tam žádná čárka/čárky, moc si to hrotil brouu.
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Amby/JB3

Příspěvekod BarryAtua » 25 črc 2021, 20:41

nutellaaa píše:To jak se chovám doma ti může být úplně ukradené. Dřív když jsem hrál JB aktivně tak se tohle opravdu nebanovalo, schválně tam je ten kosočtverec abych nebyl sprostý. Byla to čistá reakce na tvůj komentář že to nikoho nezajímá že mluvil o fk a poslední slovo bylo mimo to. Chápu že to tryhardíš ale cmon. xdddd


Dřív si nechodil s bandou tupců po Jailbreaku dělat bordel. Poslední dobou je vás tam plno a nikoho nebavíte, speciálně pak ne nás, když vás tam musíme vychovávat a učit vás slušnému chování.
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: Amby/JB3

Příspěvekod nutellaaa » 25 črc 2021, 20:49 VIP

Se koukni do bl, zrzku.
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Amby/JB3

Příspěvekod KhalDenny » 26 črc 2021, 17:17 VIP

Ahoj,
každý veľmi dobré vieme čo tým myslíš. Tiež by si odomňa dostal kick za túto vetu, ak by som bol práve ja na tom serveri na ktorého je mierená ta správa alebo by si ju napísal inému hráčovi, pretože:
1. Môžeme to brať ako provokáciu kedy admin niečo vysvetľuje a ty ho takto provokuješ.
2. Ako som už písal vyššie každý vieme, čo si myslel. => Ani túto vetu nemôžeš používať, ak ju naďalej budeš používať alebo niekto iný , že majú držať ◇ tak admin má právo postupovať ako pri nadávkach malých.

Barry mi do PM napíše prečo sa vyjadruje do sťažnosti ktorá sa ho vôbec netýka.

Zamietnuté.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník