[Z] Apolo_Man_Cz / Survival / Admin

Příspěvekod sekkers » 14 srp 2019, 18:35

1) Nick na serveru: Apolo_Man_Cz

2) Věk: 14 (Vím že věk není dostačující, ale myslím si že na svůj věk se umím chovat.)

3) Aktivované VIP (ANO/NE): Ne

4) Denní aktivita: 5-7 Hodin

5) Přestupky na Gamesites: Žádné, jsem slušný :D

6) Přestupky mimo Gamesites: Maximálně za nadávky, ale už jsem poučený.

7) Něco o sobě (minimálně 20 slov): Zdravím, realným jménem se jmenuji Dan, je mi 14 let a mám spoustu koníčku, jako například hraní videoher,florbal,fotbal, a plno dalších, strašně moc rád hraji míčové hry, jako je například ten fotbal a florbal.
Ve škole se mi docela daří a myslím si že to dotáhnu na školu kam chci, IT (informační technologie) je to jeden z mých malých snů, a jeden z velkých snů je mít motorku, Motorku bych chtěl s dobrým a kvalitním výkonem :D, jinak by to nebyla motorka. :D,videohry jsem začel hrát od svých 8 let, jako první hru jsem hrál Gta San Andreas na PS2 bylo to neuvěřitelné :D, ale teď už je modernější doba a je čas na Minecraft... :D, Minecraft hraju už necelých 11 let, na Minecraftu jsem začínal se singlplayerem, ale pak jsem přešel na multiplayer a hrál jsem na serverech kde bylo tak 500 lidí denně :D, ale ještě jsem neobjevil vás. Když jsem vás objevil (27.7.2019) tak jsem si řekl že tu hrát nebudu protože tu nebyly žádné minihry,tak jsem šel nachvíli na CS 1.6 a 12.8.2019 jsem tu začel hrát aktivně, a chytlo mě to, od teďka jsem na vašem serveru a portálu závislý! :D


8) Proč právě ty (minimálně 40 slov): Proč já? Protože si myslím že s Adminováním mám hodně velkou zkušenost, byl jsem od 11 do 14 let Adminem na necelých 5 serverch, ale jelikož tam nehrálo moc lidí (20 denně) tak jsem si řekl že zkusím zažádat někde kde hraje trošičku více lidí, myslím si také že jsem hodně přátelský a dokážu pomoct člověku co si neví rady, dokážu pomoct člověku, co je prvně na serveru, nebo tomu kdo je také prvně na Minecraftu.Pravidla co máte na serveru znám už skoro nazpamět, není těžké si je zapamatovat když jsou skoro stejná jako všude jinde.Mám hodně velké zkušenosti s komunikací s lidmi, a dokážu pomoct i přesto že budeme mluvit, když udělám něco špatně, dokážu se z toho vymotat a nějak to napravit k lepšímu.

Toto by bylo ode mně vše, a budu rád za každou vaší odpověd. Přeji hezký zbytek dne, Apolo_Man_Cz :)
Nezáleží jak u auta stojíš, ale jak ho řídíš :) :)
Uživatelský avatar
sekkers
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 22 črc 2016, 18:25

[Z] Apolo_Man_Cz / Survival / Admin

od Rumcajz » 14 srp 2019, 18:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Apolo_Man_Cz / Survival / Admin

Příspěvekod ErbiCZ » 16 srp 2019, 01:07 VIP

Na serveru hraješ pár dní a za tento měsíc máš nahráno 11h. Zkus nahrát aktivitu, zjistit jak to na serveru funguje a poté to můžeš zkusit znovu za měsíc.

Zamítám
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: [Z] Apolo_Man_Cz / Survival / Admin

Příspěvekod sekkers » 16 srp 2019, 07:55

Dobře, Děkuji. :)
Nezáleží jak u auta stojíš, ale jak ho řídíš :) :)
Uživatelský avatar
sekkers
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 22 črc 2016, 18:25


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků