Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

asi bug nevím

Příspěvekod lelyyef » 29 kvě 2022, 13:50

zdravím,
nevím jestli to je bug nebo ne, ale když dostanu flash a někoho zabiju (flashnuty) automaticky se mi vypne/zmizí flash a enemy mám na pár vteřin neviditelné. Důkaz nemám, ale vyzkoušejte si to někde na prázdném serveru a uvidíte. Děje se mi to na dust2only1 na ostatnich serverech nehraju, takže nevím, jestli to děla i tam.
UKnD!
Uživatelský avatar
lelyyef
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 24 bře 2017, 22:24
Bydliště: TEXAS CR

asi bug nevím

od Rumcajz » 29 kvě 2022, 13:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: TEXAS CR

Re: asi bug nevím

Příspěvekod byLif3 » 29 kvě 2022, 14:26

Deje se to kvuli tomu, protoze kdyz jsi flashnutej tak Anti Wallhack plugin nerenderuje hrace a kdyz das kill s vyhodama, tak ten flashbang efekt zmizi ale Anti Wallhack plugin to nezaznamena, tudiz nebudes videt hrace na par vterin. Je to chyba vedeni a tech, co se starali o pluginy ale necekej, ze se to opravi. :) Je to neco, na co si musis bohuzel zvyknout
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: asi bug nevím

Příspěvekod lelyyef » 29 kvě 2022, 15:02

byLif3 píše:Deje se to kvuli tomu, protoze kdyz jsi flashnutej tak Anti Wallhack plugin nerenderuje hrace a kdyz das kill s vyhodama, tak ten flashbang efekt zmizi ale Anti Wallhack plugin to nezaznamena, tudiz nebudes videt hrace na par vterin. Je to chyba vedeni a tech, co se starali o pluginy ale necekej, ze se to opravi. :) Je to neco, na co si musis bohuzel zvyknout


No mohl jsem si to myslet:d diky za vysvětlení
UKnD!
Uživatelský avatar
lelyyef
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 24 bře 2017, 22:24
Bydliště: TEXAS CR


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků