Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[?] Atrakce na JB

Příspěvekod Grinch » 08 úno 2014, 14:27

Ahoj, abychom nespamovali Noblemarovu tvorbu tak to dáme sem. :)

SmouliCzek píše:Ahoj, vzhledem k tomu, že se mapy na JB moc nepřidávají naší pomocí, tak jsem se také rozhodl jednu vytvořit. Zde dávám Atrakce, které na mojí JB mapě budou. A myslím, že i noblemar pokud je tam nemá by mohl přidat :)

True/False; KZ; trampolína; Box ring; Aim; židličky; bazén; DR; Surf; stoly (jak je např. na rush); kámen-nůžky-papír; dráha; fotbal; náhoda (vynku, né v kleci takže na jiný způsob); dráha (jak je např. na indiane těch 6drah nebo na jiných mapách); terče; bludiště; granáty; LongJump; Bhop tak tyto atrakce chci přidat na mou mapu. Je jich celkem 20takže jestli se mapka povede a bude dobře hratelná tak se Simon nebude moct vymlouvat na to, že nejsou atrakce ;) Kdyby vás napadli jiné atrakce tak je sem klidně dopište, já s noblemarem a dalšími budeme velmi rádi :)

-----------------------------------
l0wShine píše:Obrázek
Spray room


• Miestnosť kde je ako vidime hneď pod crossom opačne L ko - aksa po tom rozbehnu tak ich to vystreli alebo proste taky nábeh im da ku stene kde by mohli davať spray loga. + su tam dole ešte ďalšie dve take bloky vedla nich tlačítko keď to stlačíte tak trebars pri jednom bloku - ten funguje ako vytah vytiahne vas uplne rychlo hore a uz je na reflexe jak rychlo a kam date to spraylogo a druhy blok ide zase pomalsim tempom hore co je jednoduchsie na koordinovanie sprayloga.

Táto atrakcai uz na JB pomali vymiera, sprayroom by bola podla mna super.

Obrázek

Derby room

• Jednoducha miestnost, ako vidime ten kruh dolu je podnim kyselina vlastne ten kruh je na tlacitko a ide mierne nizsie. Atrakcia spociva v tom ze za normalneho stavu si T vyberu auticka, nastartuju a prejdu do vnutra toho kruhu, alebo len jednoduch tam nabehnu az sa ten kruh spusti nizsie z povodnej vysky ktora je zarovno zaparkovanych aut. Hra spicova v tom ze sa budu hraci zrazat. Musia mat vsak pod kontrolov aj samotne vozidla lebo mozu vyletiet z drahy do kyseliny ktora ich zabije. Po stlaceni opetovneho tlacitka sa zdvyhne ten kruh opet hore kde je samozrejme nejaky rebrik po ktorom mozu nasledne vyjst von z atrakcie alebo tejto miestnosti Tcka.

Obrázek

Rebríky v klietke
• Je to niečo nezvyčajne a podla mna to ani nie je od veci, rebrik sa dá využivať na skakanie, surfovanie atp. Je to predsa na kreativite Simona čo by s tym spravil, či už z rebrika doskakovať na Simon bloky /bloky z blokmakeru/ ba aj box na rebrikoch by bol zaujimavy. Da sa toho urcite vymysliet mnoho.

Obrázek

Kelimky

• Jednoducho ako na hodoch alebo vo filmoch mozete vidiet kelimky do ktorych sa hadzu nejake kamene gule, alebo sa striela do nich z ostrelovacich pusiek, tak isto aj toto by bola slusna atrakcia pre T. :) A je to super vymyslene ze su pekne nadsebou jeden bude mat urcite vyhodu a ten si bude moct vybrat ktorej farby kelimky bude zostrielavat, kto zostreli svoje vsetky ako prvy prezije. Staci ich uplne v jednom rade 7, tolko ma totiz nabojov dgl a je to slusne premyslene


..mam toho viac ale toto mi prislo najzaujimavejsie co by nemalo chybat.
» ex-CS 1.6 Mapper
» ex-Redaktor GS
» ex-WoT Support
» ex-Pořadatel Soutěží
» ex-CS:GO Expert
» Věrný uživatel GS
» ex-VIP uživatel: JailBreak #4 ; Web; TS

„Nelitujme mrtvé, ale živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“
Uživatelský avatar
Grinch
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 453
Registrován: 23 led 2013, 15:29

[?] Atrakce na JB

od Rumcajz » 08 úno 2014, 14:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*O] Atrakce na JB

Příspěvekod Grinch » 08 úno 2014, 14:30

Takže, ke Spinniemu, ty Tagovou Místnost dělat je zbytečné, protože se to stejně nevyužije. Buď všichni uvidí písmeno "B" nebo lambdu, takže to jako atrakce nijak moc neposlouží a ztratí to tak svůj význam.

U toho Derby, pošli sem nebo mně do PMky odkaz na mapu, abych se mohl kouknout na pordobnosti, ale také o tom uvažuj, protože při Hromadném VD by nastávali TeamKilly což by vedlo k nepokojům.

A ty kelímky. To se mi celkem líbí a tak to tam zkusím přidat :)
» ex-CS 1.6 Mapper
» ex-Redaktor GS
» ex-WoT Support
» ex-Pořadatel Soutěží
» ex-CS:GO Expert
» Věrný uživatel GS
» ex-VIP uživatel: JailBreak #4 ; Web; TS

„Nelitujme mrtvé, ale živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“
Uživatelský avatar
Grinch
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 453
Registrován: 23 led 2013, 15:29

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Hoover » 18 úno 2014, 20:19 VIP

Smoula: to derby by stačilo oddeliť dverami s tlačidlom v zbrojke.
Spinnie: atrakcie sú zaujímavé, najmä to derby a rebrík.
Mňa napadla iná atrakcia. Neviem či sa to tak volá ale proste "potápanie lodí". Súťažia proti sebe 2. Majú mriežku napr. 6x6 a v tej mriežke si rozostavia svoje lode (druhý samozrejme nevie kde ich má). A potom po jednom hádajú kde má nepriateľ loď. Ak uhádne loď "stroskotá" a hráč má bod. Hrá sa dovtedy pokiaľ sa všetky lode jedného hráča nepotopia. Možno dobré, možno zlé. Posúdte sami
Uživatelský avatar
Hoover
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1894
Registrován: 28 led 2013, 21:29

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Grinch » 18 úno 2014, 20:37

No, ke spinniemu sem se vyjádřil a ty lodě jsou zajímavé, jen se nad tím pořádně zamyslím jak by to asi přesně do posledního brushe fungovalo a uvidim jestli to nějak pujde.
» ex-CS 1.6 Mapper
» ex-Redaktor GS
» ex-WoT Support
» ex-Pořadatel Soutěží
» ex-CS:GO Expert
» Věrný uživatel GS
» ex-VIP uživatel: JailBreak #4 ; Web; TS

„Nelitujme mrtvé, ale živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“
Uživatelský avatar
Grinch
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 453
Registrován: 23 led 2013, 15:29

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod noblemar » 18 úno 2014, 21:17

Nad lodema jsem už přemýšlel a už je mám v hlavě určite bude má verze jiná než tvá takže gl a pevné nervy :D

Smoula:
no to určitě protože mě zatim nenapadá jak to udělat :D Ale asi to udělám podobně jako je na jedné mapě atrakce kdo vyplní všechna prázdná políčka červenou barvou
Uživatelský avatar
noblemar
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1356
Registrován: 23 led 2013, 15:13

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod TukyeSpiN » 20 úno 2014, 14:20

a co treba nahodit víc lepších map, kde to všechno najdete, než jednu kde je všechno? za těch 45 se to stejně nestihne..budou samé reakce, mody, VD bazén ....

Očima JB admina a realysty! ;)
BYL_JSEM_TU_ADMIN
Bývalý:
JB , Furien , Fun , KNIFE, DM, Public , CS Support
# # Pravidlo č. 1.) TukyeSpiN má vždy pravdu !
# # Pravidlo č. 2.) V případe, že TukyeSpiN pravdu nemá, automaticky platí pravidlo č.1 !

Admin since 31.8.2012 to 12.5.2015
Uživatelský avatar
TukyeSpiN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 23 led 2013, 18:17
Bydliště: Czech Republic - Plzeňský kraj

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Grinch » 20 úno 2014, 15:09

Jasně, jenže i jedna JB mapa muže trvat 2-3 měsíce...a dělat jich víc najednou je k zbláznění, protože musíš myslet na XXX věcí najednou...
» ex-CS 1.6 Mapper
» ex-Redaktor GS
» ex-WoT Support
» ex-Pořadatel Soutěží
» ex-CS:GO Expert
» Věrný uživatel GS
» ex-VIP uživatel: JailBreak #4 ; Web; TS

„Nelitujme mrtvé, ale živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“
Uživatelský avatar
Grinch
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 453
Registrován: 23 led 2013, 15:29

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod TukyeSpiN » 21 úno 2014, 17:40

SmouliCzek píše:Jasně, jenže i jedna JB mapa muže trvat 2-3 měsíce...a dělat jich víc najednou je k zbláznění, protože musíš myslet na XXX věcí najednou...

PRavda, držím palce ;)
BYL_JSEM_TU_ADMIN
Bývalý:
JB , Furien , Fun , KNIFE, DM, Public , CS Support
# # Pravidlo č. 1.) TukyeSpiN má vždy pravdu !
# # Pravidlo č. 2.) V případe, že TukyeSpiN pravdu nemá, automaticky platí pravidlo č.1 !

Admin since 31.8.2012 to 12.5.2015
Uživatelský avatar
TukyeSpiN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 23 led 2013, 18:17
Bydliště: Czech Republic - Plzeňský kraj

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Luther » 21 úno 2014, 21:26

Ty kelímky se mi velice líbí ale proč by měli jít sestřelit zrovna deaglem? Příjde mi to s ním až moc jednoduché, já bych spíše použil scouta s NZ, která nemá cross a bylo by to fakt o štěstí, jestli se strefí nebo ne. ;) :) I když je fakt, že se asi těžko dá pohlídat jestli hráč bude používat zoom nebo ne. :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Grinch » 21 úno 2014, 22:30

Luthere, já osobně bych tam dal jen ty kelímky, a jakou zbraň použijou bych nechal na Simonovi :)
» ex-CS 1.6 Mapper
» ex-Redaktor GS
» ex-WoT Support
» ex-Pořadatel Soutěží
» ex-CS:GO Expert
» Věrný uživatel GS
» ex-VIP uživatel: JailBreak #4 ; Web; TS

„Nelitujme mrtvé, ale živé a především ty, kteří žijí bez lásky.“
Uživatelský avatar
Grinch
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 453
Registrován: 23 led 2013, 15:29

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Ovie » 23 úno 2014, 21:42 VIP

Luther píše:Ty kelímky se mi velice líbí ale proč by měli jít sestřelit zrovna deaglem? Příjde mi to s ním až moc jednoduché, já bych spíše použil scouta s NZ, která nemá cross a bylo by to fakt o štěstí, jestli se strefí nebo ne. ;) :) I když je fakt, že se asi těžko dá pohlídat jestli hráč bude používat zoom nebo ne. :D


Po 3 letech na JB už není scout NZ o štěstí ;) :lol:
Ale k tomu derby, jak píše Hoover, udělat dveře na signál z CT tlačítka, které by bylo na CT zoně a T by k němu neměli tak lehký přístup, ale zase je to atrakce a a trakce by měla být při volném dnu přístupná. Ty lodě .. :D Nápad dobrý možná tu udělat podobně jako jsou na jail_rats piškvorky, že nejdříve by si tam navolil kam dá loď a potom by střídavě boxovali ... :D Jinačí princip mě nenapadá .. :D
Uživatelský avatar
Ovie
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 699
Registrován: 23 led 2013, 17:56

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod GembloskoSK » 22 bře 2014, 20:55

Lodičky aj kelimky sa mi páčia. Lodičky by mali ten istý princip ako piškvôrky na mape jail_rats. :)
Uživatelský avatar
GembloskoSK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 58
Registrován: 08 bře 2014, 12:58

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Diesko » 12 dub 2014, 18:05

Není to doslova k tématu, ale bude někdy tutoriál na tvorbu atrakcí? :D
Nebo když tak kde bych ho mohl vyhrabat ..
Díky za odpověď :D ..
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Luther » 12 dub 2014, 20:23

DiEs píše:Není to doslova k tématu, ale bude někdy tutoriál na tvorbu atrakcí? :D
Nebo když tak kde bych ho mohl vyhrabat ..
Díky za odpověď :D ..


Ano zde: [*TUT*] Jailbreak mapy
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [?] Atrakce na JB

Příspěvekod Diesko » 13 dub 2014, 16:28

Ano zde: [*TUT*] Jailbreak mapy[/quote]

Díky, jen že tam toho asi hodně chybí :(
Starej profil, nepiš mi
New → Dies
Uživatelský avatar
Diesko
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 787
Registrován: 24 led 2013, 16:54
Bydliště: Praha / Prague / Praga / Prag

Další

Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků