Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Atrakcia - {Tímová práca} Prehadzovanie bomby

Příspěvekod Tomasek159 » 03 led 2021, 14:56

Čau, chcel by som sa s vami podeliť o jednu vec, ktorá mi napadla na mape minecraft party. :D

Prehadzovanie bomby
Možno to príde ako blbosť viacerým, ale ono to má dobrú pointu, ide o tímovú prácu, kolektívnu prácu... Podmienkou sú minimálne dve bomby a najlepšie mapa minecraft_party.
Atrakcia:
https://i.imgur.com/N30yf3W.png
Hra je ideálna po vypadnutí pár hráčov. Jadrom atrakcie sú tímy, pozostávajúce z dvoch hráčov. Minimálny počet tímov je jeden tím, avšak toto by mohlo platiť len v prípade tímu pozostávajúceho z minimálne troch hráčov a išlo by o hromadnú nevýhodu.
Maximálny počet tímov je 3, ideálny počet tímov je 2.

Začiatok akcie prebieha tak, že jeden hráč z tímu (väčšinou by mal byť vybraný kapitán, nakoľko je to jediná možnosť spravodlivého výberu začiatočného hráča), [ďalej len kapitán] si zoberie bombu, zatiaľ čo druhý hráč tímu sa postaví na druhú čiaru v poradí. Kapitán s bombou sa postaví na prvú čiaru a prehodí bombu spoluhráčovi, ktorý je aktuálne na druhej čiare. Následne sa kapitán presunie na tretiu čiaru, spoluhráč ostáva na druhej čiare. Spoluhráč s bombou, ktorý je aktuálne na druhej čiare hodí kapitánovi, ktorý je aktuálne na tretej čiare, bombu. Spoluhráč sa následne presúva na štvrtú čiaru, kapitán mu hodí bombu, kapitán sa presúva na piatu čiaru... A tak ďalej.
Tímy, štruktúru tímu - pozície hráčov a organizáciu si robí simon!!

Spoluhráč, ktorý ako prvý dostane bombu na poslednej čiare prežíva spolu s kapitánom. Druhé tímy budú zničené - hráči tímov zomrú. Prežíva len tím, ktorý vyhráva.

Skúška správnosti (tiež vec, ak nechápete atrakciu, tak táto vec vám pomôže tomu pochopiť), či atrakcia funguje a je podľa pravidiel === > Presúva sa vždy len hráč bez bomby!! Hráč s bombou sa jedine otáča na spoluhráča, aby mu hodil bombu, následne sa presúva o dve čiary ďalej, aby mu hráč s bombou bombu prehodil.


Pravidlá: Nehádzať bombu druhému tímu a nekaziť im inými spôsobmi hru
Neničiť priebeh atrakcie
Nepodvádzať


Alternatívy hry: V prípade hromadnej nevýhody, sa všetci znevýhodnení hráči postavia na čiaru a bombu si budú prehadzovať, budú mať na to 10 sekúnd, ak to nestihnú, dostanú kill. Avšak pri tejto alternatíve sa nikto nepresúva, každý stojí na mieste.Je to docela drsná nevýhoda, ale simon by ju mohol dať v prípade, žeby mal viacerých hráčov zabiť, napríklad piatich, ale takouto atrakciou im dá šancu na prežitie.

Simon ma plné právo si upraviť atrakciu podľa seba, samozrejme vrámci zdravého úsudku. :D
Ak som na niečo zabudol, napíšte do komentárov a pridám to.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Atrakcia - {Tímová práca} Prehadzovanie bomby

od Rumcajz » 03 led 2021, 14:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků