Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Automatické doplňování logika

Příspěvekod gchighroller » 04 srp 2023, 15:58

Čau, mám dotaz ohledně automatického doplňování v jednom konktrétním případě a zajímala by mě případně logika za tím proč jo nebo proč ne. :idea: :idea:

Situace je následující
- je nové kolo a vězni jsou v celách
- dám příkaz doplňujte automaticky blíže k čáře

Dle mojí logiky mají hráči být na východech a po otevření stále automaticky doplnovat na čáru tudíž tam jít. Někdo říká, že to už od začátku je nesplnitelný příkaz, což mi přijde jako blbost. Kdy může vlastně doplňování blíže k něčemu být nesplnitelný příkaz anyway? To nedává moc smysl. Vždy můžete v rámci vašich možností tento příkaz plnit. Setkal jsem se s rozporuplnými názory na danej příkaz, i když víceméně to většina hráčů chápala, tak něktěří co JB hrajou i víc byli proti tomu. Jak to teda je a jak tady fungují JB GS pravidla a logika? :?: :?: :idea: :idea: Dík :lol: :lol: :?
gchighroller
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2021, 00:56

Automatické doplňování logika

od Rumcajz » 04 srp 2023, 15:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Decoyyy » 04 srp 2023, 17:01 VIP

Ahoj,

Pokud by tahle situace nastala, tak bych udělal zkrátka to, co píšeš. Tedy jít co nejblíž k mřížím (resp. Nejblíž k čáře v cele) a jakmile bys se otevřeli cely, tak bych šel na čáru.

Nicméně, tenhle příkaz se mi nelíbí, raději bych použil jinou formulaci. Třeba: "nalepte se na východy a po otevření cel podte na čáru."

Jako simon bys měl dávat smysluplné příkazy pro všechny hráče, precijen říct pár slov navíc nikoho nikdy nezabilo.

Hezký zbytek dne,
Decoy.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod gchighroller » 04 srp 2023, 17:22

Tak já to začal používat jako nachýtávku, kdy následně řeknu doplňujte sem, a někdo zůstane na čáře žejo :lol:. Rád bych aby se tu tedy rozhodlo jestli to je 100% smysluplné či nikoliv. Snad není na škodu používat trochu jiné příkazy než ostatní simoni, to by zachvilku mohlo simonovat AI s tím nalepte se na východy a pak jděte na čáru.

Jako simon bys měl dávat smysluplné příkazy pro všechny hráče

To řeknu simonovi až se na něco nachytam a dostanu kill :P :)
gchighroller
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 led 2021, 00:56

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod byLife » 04 srp 2023, 18:59 VIP

hráči se snaží víc a víc vymýšlet hovadiny :)
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Etpou » 04 srp 2023, 19:02 VIP

Já bych povolil zákaz se hýbat :P

e.PuNko: :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Etpou
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 119
Registrován: 16 bře 2022, 14:19

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Ondra3255 » 04 srp 2023, 19:10 VIP

gchighroller píše:Čau, mám dotaz ohledně automatického doplňování v jednom konktrétním případě a zajímala by mě případně logika za tím proč jo nebo proč ne. :idea: :idea:

Situace je následující
- je nové kolo a vězni jsou v celách
- dám příkaz doplňujte automaticky blíže k čáře

Dle mojí logiky mají hráči být na východech a po otevření stále automaticky doplnovat na čáru tudíž tam jít. Někdo říká, že to už od začátku je nesplnitelný příkaz, což mi přijde jako blbost. Kdy může vlastně doplňování blíže k něčemu být nesplnitelný příkaz anyway? To nedává moc smysl. Vždy můžete v rámci vašich možností tento příkaz plnit. Setkal jsem se s rozporuplnými názory na danej příkaz, i když víceméně to většina hráčů chápala, tak něktěří co JB hrajou i víc byli proti tomu. Jak to teda je a jak tady fungují JB GS pravidla a logika? :?: :?: :idea: :idea: Dík :lol: :lol: :?


Ahoj,
Dle mého je to úplně zbytečnej příkaz, kterej bych na serveru nepoužíval. Vidět hráče tohle používat na serveru, tak ho za to upozorním, že je to dementní příkaz, pokud by to použil znova, tak by dostal move. Hrajte ten Jailbreak pro zábavu a ne, že chcete někoho nachytávat (neříkám, že je špatně si dát někdy kolo o nějakých znalostech, ale tohle není o znalostech.

Hezký zbytek dne. ;)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ondra3255
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 394
Registrován: 12 pro 2021, 19:12
Bydliště: U Heppsaka doma

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod jarypo » 05 srp 2023, 10:09 VIP

Dle mého názoru na tomto příkazu není nic těžkého. Jelikož mají automaticky doplňovat k čáře, tak automatický doplní dlě možností. Takže v cele doplní co nejblíže k čáře a jakmile se otevřou cely, tak hráči půjdou na čáru.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Wurst1 » 06 srp 2023, 18:54

Jak tu zaznělo, pokud není místo určené simonem, pak máš doplnit/doplňovat nejblíže k danému objektu. Samozřejmě příkaz to musí být jasný a hráči musí vědět, kde se daný objekt nachází.
Například bych se rád vyhnul spekulacím, kdy v celách mají hráči doplňovat k čáře, ale čára je od cely bokem. Potom není zřejmé, jestli se hráči mají nalepit na východ nebo na stěnu cely nejblíže k čáře. V tomto případě nezabíjet a raději specifikovat, co jako Simon žádáte.

Pokud máte nějaké nejasnosti popřípadě situace, které tuto logiku mohou rozbíjet, napište do tohoto topicu a vyřešíme.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Decoyyy » 06 srp 2023, 20:14 VIP

Souhlasím s wurstem, nicméně na většině mapách jsou celý rozmístěny různé daleko (bokem) od čáry a tím pádem každé T bude stát ve svojí cele o trošičku jinde než jeho soused, což může být pro ostatní ct zmatečný a mohou padat zbytečné fk.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Automatické doplňování logika

Příspěvekod Wawle » 08 srp 2023, 01:07 VIP

jarypo píše:Dle mého názoru na tomto příkazu není nic těžkého. Jelikož mají automaticky doplňovat k čáře, tak automatický doplní dlě možností. Takže v cele doplní co nejblíže k čáře a jakmile se otevřou cely, tak hráči půjdou na čáru.


Šikovný, aspoň něco ti jde. :)
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků