Zde můžete najít rady a návody k CSku.

Autowepswitch

Příspěvekod Flendis22 » 30 pro 2023, 15:56

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo náhodou neví nějaký fígl, jak vypnout automatické sebrání zbraně.. command "_cl_autowepswitch 0" a odškrtnutí políčka v nastavení "Advanced" nefunguje :x Přeinstalování cska, vymazání configu apod. taky ne :D Budu rád za každou radu ;)
Šťastný Nový rok přeji 8-)
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

Autowepswitch

od Rumcajz » 30 pro 2023, 15:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Autowepswitch

Příspěvekod legendaryKING » 30 pro 2023, 23:19

Flendis22 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo náhodou neví nějaký fígl, jak vypnout automatické sebrání zbraně.. command "_cl_autowepswitch 0" a odškrtnutí políčka v nastavení "Advanced" nefunguje :x Přeinstalování cska, vymazání configu apod. taky ne :D Budu rád za každou radu ;)
Šťastný Nový rok přeji 8-)


Ahoj,

ten prikaz davas spatne. Prikaz má být cl_autoweaponswitch "0" a nebo hud_fastswitch "1" ;)
legendaryKING
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2023, 00:39

Re: Autowepswitch

Příspěvekod Flendis22 » 31 pro 2023, 00:09

Příkaz cl_autoweaponswitch "0" nefunguje + v konzoli to hlásí "unknown command"
a hud_fastswitch "1" je na rychlé přehození zbraně bez potvrzení ;)
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

Re: Autowepswitch

Příspěvekod legendaryKING » 31 pro 2023, 00:18

Flendis22 píše:Příkaz cl_autoweaponswitch "0" nefunguje + v konzoli to hlásí "unknown command"
a hud_fastswitch "1" je na rychlé přehození zbraně bez potvrzení ;)


Ahoj,

pardon v tom prikazu jsem se spletl _cl_autoweaponswitch "0" - "1" podle toho co chces dat..
;)
Rikal si ze si zkousel mazat cele csko ale je mozne ze si nevymazal vsechno a zbyly ti tam nejake zbytkove configy & soubory tak byt tebou to promazu celkove vsechno a nainstaluju jeste jednou a vymaz i cely config, celou slozku.

Pujdes do steamu a tam si rozkliknes otevrit umisteni slozky, pote das ve steamu odinstalovat a odstranis soubory i ze slozky + ti doporucuju si najit v liste slozky nekde nahore "Skryte polozky" kde se ti muzou skryvat nejake zbyt. soubory jak jsem psal. Pokud by to ani tak neslo tak zkus udelat screen co ti to presne ukazuje v consoli. ;)
legendaryKING
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2023, 00:39

Re: Autowepswitch

Příspěvekod Flendis22 » 31 pro 2023, 00:32

Takhle přesně jsem to už celé mazal :D v konzoli mi to nic neukazuje, jen to prostě nefunguje :D

Příkaz když změním na 1, tak se akorát zaškrtne políčko v advanced, když dám 0, tak se odškrtne … ale in game je to furt stejné, mám knife, seberu zbraň a pickne se do ruky :D
Flendis22
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 08 úno 2023, 20:12

Re: Autowepswitch

Příspěvekod PetrPavelos » 31 pro 2023, 00:38 VIP

I přes tyto závady, bych ti nakonec doporučoval si najít někoho cizí CFG s tím příkazem a hodit si ho do cska a následně si ho nastavit podle sebe a máš Vyřešeno
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník