Vše ohledně kategorie serverů: Aim Servery

awp_gowenna

Příspěvekod Zirkon » 27 led 2015, 20:58

Dobrý den , můžete už prosim konečně odebrat deagle z mapy awp_gowenna??Nevip tam taky pistol nemaj tak proč by měl mít vip a rushovat mapu jen s deaglem o tom přece mapa awp_gowenna neni.Koukám že to co jste to dosud podle vás "řešili" se vůbec nikam nedostalo. Děkuji za brzké vyřešení a odpověd admina Game,že už se to tu řešilo dejte lock je podle mě katastrofální. :)
btw. těch map je víc, jako např infernal a pod ,ale gowenna je jedna z nejhranějších map a půlka serveru leavuje pokud tam nějakej mentál běhá s deaglem snad si rozumíme. :)
Zirkon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2015, 20:47

awp_gowenna

od Rumcajz » 27 led 2015, 20:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: awp_gowenna

Příspěvekod daoizm » 30 led 2015, 23:22

Dneska ked sme boly spolu na servery tak som ti vysvetlil že neni a ani nebude možné vymazat desert deagle s mapy awp_gowenna. Proste V.I.P to má a nič sa stým nedá robit.

Skús sa naučit hrat tak s AWP že ani tá pištolka ta nezastaví...
Ja poznám jedného dobrého moc.. dobrého snipera... CARMiNA BURiNA .. ešte je tu admin ak sa nemýlím.. skús si zahrat sním.. a uvidíš čo to znamená byt šikovny v awp.-
Uživatelský avatar
daoizm
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 306
Registrován: 08 čer 2013, 14:16
Bydliště: Taliansko

Re: awp_gowenna

Příspěvekod Zirkon » 31 led 2015, 15:17

Info psalo, pochybuju o tom že tu je nějaká mapa kde neVIP nemá nic a VIP má deagle podívám se na to....To by mě zajímalo kam se teda díval...Jo to známe zvláště při debilních HEADSHOT kolech např v gowenně jednou missneš a mezi tim ti vypáli 3 lidi nahoře do hlavy zásobník...Já nevim proč by to nemělo bejt možný... i kdybych si VIP chtěl koupit tak toho deagle prostě nikdy chtít nebudu a to je spíš ten důvod proč si ho nekoupit.A s timhle člověk sem tam párkrát byl už tu myslim moc nehraje....mimochodem nedavno sem sledoval admina Game na gowenně dá 8 z 10 killů deaglem jen rushuje za 5 kol nevytáhne ani awpčko jestli Vám tohle líbí tak je to hodně smutný..Až budu chtít aby po mě střílel někdo nečim jinym než jinejma zbraněma co jsou v awp mapě zajdu si na public ,ale to tu někdo evidentně nechápe -_- .
Zirkon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2015, 20:47

Re: awp_gowenna

Příspěvekod DraG » 31 led 2015, 17:39

Bohužel, není to sice ono, ale je to VIP výhoda a tudíž deagle nelze odebrat :)




LOCK
HLSA - AIM & CODs
Uživatelský avatar
DraG
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 08 čer 2013, 15:33
Bydliště: Moravskoslezský kraj


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků