[Z] Azamat / Survival / Admin

Příspěvekod AgreeBazinga » 26 lis 2020, 16:13

1) Nick serveru na Survival - Azamat

2) věk - 19

3) Aktivace EVIP - Ano

4) Denní Aktivita - Skoro celý den, těžko říci na hodiny

5) Přestupek na Gamesites - Jednou jsem měl xray měsíc zpátky to je vše co se stalo

6) Přestupek mimo Gamesites - Žádné

7) něco o mně - Jmenuji se Dominik. Vyrůstal jsem v Praze a přestěhoval jsem se do Pardubic. CHodil jsem do základní školy Menídků v praze kterou jsem uspěšně dokončil a nastoupil jsem na Gymnázium Bratří Čapků na Praze 10 kde jsem uspěšně dostudoval. Mezi moje zájmy patří práce na počítači, odpočinek, hraní her na playstationu, věnovat se své přítelkyni a další mně nenapadá. Minecraft hraju od 1.5.1 asi? nejsem si jist.

8) Proč právě já? pomáhám hráčum docela často, upozornuji hráče na CAPS či vulgarity které sice sám občas říkám které mi ujedou ale komu se to nestane.. znám dost adminu a se všema vycházim a chci na sraz adminu a vidět káju a fandu <3

byl bych rád kdybych se dostal do pohovoru. Váš Azamat <3
Uživatelský avatar
AgreeBazinga
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 13 dub 2014, 11:56

[Z] Azamat / Survival / Admin

od Rumcajz » 26 lis 2020, 16:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Azamat / Survival / Admin

Příspěvekod TotalusCZ » 26 lis 2020, 17:28

Zdravím,

Bohužel ZAMÍTÁM,

Na serveru se občas nechováš úplně podle pravidel, občas zanadáváš, což by se nemělo stávat, ikdyž je možné, že se to stane, u tebe celkem často, poté se i často hádáš s adminem jestli toto je nadávka nebo ne.

Navíc o členství ses začal zajímat jen z jednoho určitého důvodu, řekl bych, a ani ne z důvodu, že by si chtěl adminovat a pomáhat.

Zkus nejlépe úplně omezit nadávky, pomáhej více hráčům, zkus nahlásit někoho do porušení pravidel. Nastudovat perfektně pravidla, výhody, příkazy atd.

A za měsíc si můžeš znovu zkusit požádat, pokud to vše budeš splňovat samo sebou.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků