Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

#Backthrow Garlin

Příspěvekod GemblerSK » 17 zář 2021, 05:23

Ahojte chalani, uprimne nikdy by som nepovedal, ze tento portal vydrzi tak dlho a dnes uz asi o mnoho starsi chalani, tu budu este stale, aj napriek tomu, ze maju iste rodiny, hypoteky a plnohodnostne zamestnania. Viem ze tento prispevok sem absolutne nepatri, ale viem ze tato sekcia je najviac citatelna a sledovana.

Schvalne kto si pamata este zlto - cierne forum ? A servery kde bol problem sa pripojit, servery kde VIP hrac mal rezervovane miesto bez neho prakticky nebolo mozne sa na server pripojit.. ach to boli casy. Kto si pamata este Garlinove motto v podpise jeho prispevkoch 'V zivote som sa zaprisahal, ze nebudem povazovat ludi za hlupakov, no nemozem sa zbavit toho potesenia'
dufam ze sa tym stale riadis.

Neviem ci si pamatas nick Sp!d3r_SVK ked som bol mladsi dost som to chodil trollit, hovorime o dobe ked som mal 12-13 rokov

Chalani ja pevne verim, ze sa vam v zivote dari a viem ze to nemate lahke a robite to pre radost ako hobby co velmi cenim.
Ja momentalne pracujem v Londyne v Anglicku a z nudy ktoru si neviete ani predstavit som narazil tu. Ja vlastne ani nepamatam kedy som mal naposledy zapnutu nejaku hru ak to prave nebolo candycrush na mojom mobile :D.Neviem kolky z Vas si ma pamataju ako som adminoval na minecrafte,CS 1.6 ako tak pisem tento prispevok tak som si spomenul ako bola sekcia na teamspeaku a ludia tam pustali pesnicky ludia sa pripojovali a pocuvali ako radio, existuje to este vobec :D.

Ak by bola ochota z Vasej strany rad by som si zaspominal. Boli to krasne casy mojho detstva..
A ludia ktory chcete byt Administratormi, ste blazni,.. uzivajte si hru kupte si VIP balicek hrajte pre radost. Ja viem, ze vela z Vas nechape co obnasa byt administratorom. First at all je to hlavne praca za ktoru neberiete peniaze :D

Just in case :D

Nazov: [all servers] Sp!d3r_SVK - niekolko krat zabanovany, myslim ze aj pernametne ale neviem to dohladat
Byz0n - neviem ci som tento nick pouzival tu alebo nie :D
GemblerSK - GemblerSVK - Administrator na Furien serveroch, Jailbreak, Minecraft

Ahoj, rad by som poziadal o administratorske prava na vsetkych serveroch + fore, niesom aktivny a nemam dokonca ani pocitac, naposledy som mal zapnutu 1.6 ked este neexistoval counter-strike GO a source nikto nehral. V zivote som skor tam kde netreba ako tam kde treba. Peace

Nick v hre : Uz spomenuty hore, btw : kto si ta iny nickname na forum a iny do hry.

Nick na fóre : Nemozem si pomoct, ale kto vytvaral skelet pre tuto ziadost ? To vazne sa pytas na nieco co vidis ?

Profil na fóre : Nie, toto uz fakt nemozes mysliet vazne :DDD naco ?

Vek : 24 rokov, aj ked si myslim, ze nieje absolutne dolezite kolko ma clovek rokov, ale naskor to pochopite ked budete starsi vas sef, manazer, supervisor alebo teamleader bude o 10 rokov mladsi, ale bude tam kde je preto,ze to robi lepsie ako vy.

Steam nick : GemblerSVK ak by niekto mal zaujem napiste mi do spravy mam tam nejake hry a mozem Vam ten account posunut. Schvalne kto bude prvy tomu ho dam.

Steam ID : Nepamatam, a nechce sa mi ho hladat

Hlstats :WTF ??? :D

Kde a tam boli nejake tie bany, myslim ze aj pernamentny, v dobe ked som hraval ja :D som prisiel k ruteru od mojej wifiny restartoval som ju pockal 5 min. a hral dalej, je dolezite si zmenit nickname samozrejme. Ale od doby ked som sa stal administratorom som sekal dobrotu. Nikdy som ale nepouzival ziadne cheaty, skor preto ze som si ich nevedel stiahnut :D. Mrzi ma to a viem garantovat, ze uz sa to nikdy nezopakuje.

Ahoj, Volam sa GemblerSK, Povazujem sa za osobu ktora je komunikativna, ambiciozna stale s usmevom na moje tvary, sa snazim stale poskytovat excelentny zakaznicky servis, co je aj jeden z mojich hlavnych cielov. Som uspesne vystudovany v odbore manazment regionalneho a cestovneho ruchu a toto studijum ma pripravilo velmi dobre pre rozvoj mojej kariery. Pracujem vo Velkej Britanii a nudim sa v praci, kde ako manager musim zastupovat recepcnu ktora neprisla do prace. Nebojim sa ist do novych veci a mam rad vyzvy

Prečo by som chcel na GS adminovať? : Vlastne nechcel, preto ze to prinasa minimum vyhod a robit pracu dokonca onu ziadat a nedostat za nu zaplatene je podla mna viac ako crazy.

Dakujem celemu teamu gamesites, hracom administratorom kazdemu kto toto miesto urobil miestom kde som mohol travit cas po skole alebo aj pocas skoly, ked som do nej neisiel. Uprimne zo srdca velke Dakujem.
:!:
Uživatelský avatar
GemblerSK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013, 19:18

#Backthrow Garlin

od Rumcajz » 17 zář 2021, 05:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: #Backthrow Garlin

Příspěvekod GrooS » 17 zář 2021, 06:34 VIP

Zamítnuto, lock
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků