Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod BochnikCZ » 26 říj 2017, 18:45

Vaše SID: STEAM_0:1:71112715
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://ctrlv.cz/lgeV
Popíšte čo sa stalo: Zkouším se připojit na server po týdením banu , který mi skončil v 17.22 , zkusím se připojit v 19.38 a hodí mi to ban na týden za obcházení banu.
S přáním hezkého dne ,Bochník
Uživatelský avatar
BochnikCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 112
Registrován: 08 dub 2016, 15:10

[V] Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

od Rumcajz » 26 říj 2017, 18:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 26 říj 2017, 18:49

Ja jsem pro, aby kazdy bochnik at je to tvuj bracha, pes nebo babicka bochnikova, dostali ban. Nebudeme porad resit hlupaka co neustale opakovane obchazi bany a vymlouva se na vsechno mozny i nemozny.
Pokud dostanes ban, tak bud pockej az vyprsi nebo si kup unban ale radeji si pockej, aspon bude od tebe klid.. :D
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod BochnikCZ » 26 říj 2017, 19:32

Awee (cti ejvi) píše:Ja jsem pro, aby kazdy bochnik at je to tvuj bracha, pes nebo babicka bochnikova, dostali ban. Nebudeme porad resit hlupaka co neustale opakovane obchazi bany a vymlouva se na vsechno mozny i nemozny.
Pokud dostanes ban, tak bud pockej az vyprsi nebo si kup unban ale radeji si pockej, aspon bude od tebe klid.. :D

Až an to že já se připojím po vypršení banu a mám další ban jelikož někdo má stejnou ip jak já :* semnou se to již řešilo
S přáním hezkého dne ,Bochník
Uživatelský avatar
BochnikCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 112
Registrován: 08 dub 2016, 15:10

Re: Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod BochnikCZ » 26 říj 2017, 19:34

BochnikCZ píše:
Awee (cti ejvi) píše:Ja jsem pro, aby kazdy bochnik at je to tvuj bracha, pes nebo babicka bochnikova, dostali ban. Nebudeme porad resit hlupaka co neustale opakovane obchazi bany a vymlouva se na vsechno mozny i nemozny.
Pokud dostanes ban, tak bud pockej az vyprsi nebo si kup unban ale radeji si pockej, aspon bude od tebe klid.. :D

Až an to že já se připojím po vypršení banu a mám další ban jelikož někdo má stejnou ip jak já :* semnou se to již řešilo

například zde : ban-za-nic-od-konzole-jb5-t167665.html :) takže tak. jen si chcu normálně zahrát , ale tak mě to nevadí já si najdu jinej portál mno
S přáním hezkého dne ,Bochník
Uživatelský avatar
BochnikCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 112
Registrován: 08 dub 2016, 15:10

Re: Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 26 říj 2017, 19:37

Vyreseno..
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: Ban od konzole za obcházení banu / JB#5

Příspěvekod BrooKlyGS » 26 říj 2017, 20:55 VIP

Já už opravdu nevím, kolikrát ti mám říct, že ten UB prostě nedostaneš. Psal jsem ti to do několika tvých UB žádostí, následně i na TS, kde jsi mě akorát vysmál, že ten ban stejně znovu obejdeš. Tak to tady máme, obejít se ti to nepovedlo, tak běžíš znovu na forum s doměním, že se na všechno zapomene a dáme ti UB. Nedostal jsi ho minule, nedostaneš ho teď a ani příště.

Na jiných portálech budou jistě rádi, že k nim přišlo nějaké individuum kazit hru ostatním hráčům, ale od nás to nečekej :D
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků