Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Ban

Příspěvekod Jackal15951 » 14 led 2021, 20:30

zdravim chcel by som požiadaŤ o unabn , dostal som ho za nadržovanie
situacia : išli sme hrať footbal 3v3 2 som zabil za to že opustili branku keď v nej mali byť
potom sme sa rozdelili znovu 2v2 a červeny team bol v červenej branke a modry team v kruhu , ktory označoval
kruh pre dosah brankara , ja som si toho všimol , povedal som že toho nbudem riešiť admin ma grabol a dal mi ban ,


ban trvá do 22:30 14.1
ban za : nadržovanie
steam id : https://steamcommunity.com/profiles/76561199125601984/
jb to bol : Gamesites.cz ^JailBreak #5 | !knife !ws !gloves
hrač : jackal KeyDrop.com
ban od : Kaskader

chibu som si uvedomil , viac sa to nestane
Jackal15951
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 led 2021, 17:22

[V] Ban

od Rumcajz » 14 led 2021, 20:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 02:31

Ban skončil dve hodiny po podaní UB žiadosti -- bol to 1 deň za nadržiavanie: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/?p ... :582668128

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků