Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Ban - ttt

Příspěvekod Mikoushhh » 20 srp 2018, 11:51

Moje jméno: ۞Mikouš :) --> hellcase.com
Moje SID: STEAM_0:0:102507840
Server, kde jsem dostal ban: TTT-1
Zabanován: 20.08.18 11:12, na 4 hodiny
Zabanoval mě: TenLula
Odkaz na můj ban: http://sourcebans.fakaheda.eu/sbans_249 ... mid&Submit
Zajímá mě, za co jsem dostal ban, chci vidět screeny/dema. Až teď jsem zjistil, že už jsem vlastně jeden ban měl, takže chci důkazy k oběma banům, děkuju.
Mikoushhh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 srp 2018, 11:33

[V] Ban - ttt

od Rumcajz » 20 srp 2018, 11:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban - ttt

Příspěvekod TheJephi » 20 srp 2018, 12:14 VIP

mikous-hellcase-com-t191163.html
Dostal si ban za randomy.
Ban ti končí v 15:12.
Uživatelský avatar
TheJephi
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2692
Registrován: 08 led 2016, 16:03
Bydliště: Ostrava

Re: Ban - ttt

Příspěvekod Mikoushhh » 20 srp 2018, 12:19

To vím, ale už jsem měl jeden ban, o kterém ani nevím. Nepamatuju si, že bych hrál nějak s Lulou, tak chci vidět dema, komu dávám randomy. Přece mi nemůže dát ban jen za to, že mu nějakej jeho kamarád řekne, že se mu nelíbím, takže by Lula neměl mít problém s dodáním důkazů, aspoň se třeba poučím :)
Mikoushhh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 srp 2018, 11:33

Re: Ban - ttt

Příspěvekod ericek111 » 20 srp 2018, 12:25

Bol si nahlásený do PP, čo je uvedené aj v reasonoch oboch banov. Správaj sa na serveri slušne, hraj podľa pravidiel a bany dostávať nebudeš.

mikous-hellcase-com-t191163.html
mikous-hellcase-com-randomkilly-t190947.html
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Ban - ttt

Příspěvekod TenLula » 20 srp 2018, 12:43 VIP

Byl jsi nahlášen do PP, jak ti již bylo psáno. Moji mluvčí holt byli rychlejší. :?
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: Ban - ttt

Příspěvekod TheKibaa » 20 srp 2018, 14:50

Všechno včetně dema máš v nahlášení, dostal si tu i odkaz
Ban už stejně vypršel

Vyřešeno
Obrázek TheKibaa
Obrázek TheKibaa#2334
Obrázek Zdenda je noob - EUNE
Obrázek TheKibaa
Uživatelský avatar
TheKibaa
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 688
Registrován: 18 srp 2015, 14:39
Bydliště: Plzeň

Re: [V] Ban - ttt

Příspěvekod Mikoushhh » 21 srp 2018, 09:23

Děkuji za vyjasnění a chci se Vás zeptat, jak můžu dokopat k banu tu špínu co mě nahlásila? Já mu dával randomy kvůli tomu, že dával minimálně týden v kuse infa do pm svým kamarádům a ještě se tím chlubil ve hře. Ale takovou špínu není možné zabanovat, protože když už by se mi podařilo něco natočit, tak to zchytají ti, co info dostali, né on. A plevel se musí ničit od kořene :D Když mi začal nadávat do trosky bez reálného života, tak jsem se ho zeptal proč dává infa. On mi odpověděl, že se takhle on a jeho kamarádi zachraňují před banem. S tím infem je na tom Ignus úplně stejně jako Rondato, dával a dostával kdy mohl a chlubil se tím. Rondato už je naštěstí z kola ven, sice né za info, ale aspoň permanentně. Ještě by to chtělo, abyste nadobro vyškrtli špínu Ignuse a bude se ttt serveru žít všem o trošku líp. Pár dní zpátky mi Ignus napsal, že už infa asi měsíc nedává, přitom kdyby to byla náhodou pravda, tak je nedával maximálně pět dní, ne nějaké týdny jak si on vycucal z prstu. Hned potom napsal, že měsíc nebude dávat infa, bude nahlašovat lidi co porušují pravidla a za měsíc si půjde pro admina, jako to bylo na JB. Nevím, jestli si dělal jen srandu, ale prosím Vás, toto si nemůžete dovolit. Ten ubožák je pro mě definice hráče, kterej je zralej na permaban. Tak jsem Vám popsal situaci z mýho pohledu, protože před Váma se chová jako andílek. Pište mi prosím tipy, jak se zbavit hráčů, co si dávají info, děkuji.
Mikoushhh
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 srp 2018, 11:33

Re: [V] Ban - ttt

Příspěvekod Mandarynking » 21 srp 2018, 09:26

Normálně až budou hrát zapni demo a určitě se na tom něco najde.
Obrázek/id/idcya/
Obrázek Mandaryn_
Uživatelský avatar
Mandarynking
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 18 led 2016, 21:18
Bydliště: Ou

Re: [V] Ban - ttt

Příspěvekod joda » 24 srp 2018, 13:00

ja som bol vtom že za random ťa potrestá karma .... no nič ešte že to nehrávam
[*]*[*]*[*]*[*]*[*]*[*___*][*]*[*]*[*]*[*]*[*]
Uživatelský avatar
joda
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2014, 18:14


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků