Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Duplicita] Ban v Counter Strike:Global Offensive

Příspěvekod Varp » 27 srp 2020, 20:18

Dobrý den,
Již tuhle hru hraji 7 let mam na ní nahráno mnoho tisíce hodin a nikdy jsem nepoužíval hacks/scripts a prosím vás a podívejte se na tohle nedorozumění ještě jednou jelikož jsme prostě žádný hacky nepoužíval a nikdy by mě nenapadlo, že bych je někdy použil jelikož je to můj jeden a jediný účet na steamu a nechci abych na některých serverech měl zákaz hrát. Děkuji
Link: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Můj steam:https: //steamcommunity.com/profiles/76561198295503158/
Varp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2020, 20:09

[Duplicita] Ban v Counter Strike:Global Offensive

od Rumcajz » 27 srp 2020, 20:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban v Counter Strike:Global Offensive

Příspěvekod Varp » 27 srp 2020, 20:23

Jen chci ještě zmínit, že jsem to zjistil dneska. Chtěl jsem se připojit na server a napsalo mi to, že mam ban.
ještě jednou děkuji
Varp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2020, 20:09

Re: Ban v Counter Strike:Global Offensive

Příspěvekod ericek111 » 27 srp 2020, 23:50

Dupla, doriešené tu: post1036499.html#p1036499
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků