Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod Whatisthis » 07 lis 2020, 12:04

Dobrý den dnes jsem otevřel steam a zjistil jsem že mám Ban v komunitě, přitom jsem nic neprovedl ani nic.
Nevíte někdo co to je? Za co to je? Jak ho zrušit? Případně co napsat na podporu? Díky moc za odpovědi.
VIP - PAINBALL
Uživatelský avatar
Whatisthis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 02:11
Bydliště: Lipová 362/102

Ban v komunitě - steam - proč?

od Rumcajz » 07 lis 2020, 12:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Lipová 362/102

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod Whatisthis » 07 lis 2020, 12:10

http://leteckaposta.cz/263846367 - tohle mi vyskočilo na PC.
VIP - PAINBALL
Uživatelský avatar
Whatisthis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 02:11
Bydliště: Lipová 362/102

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod Whatisthis » 07 lis 2020, 12:17

VIP - PAINBALL
Uživatelský avatar
Whatisthis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 02:11
Bydliště: Lipová 362/102

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod ericek111 » 07 lis 2020, 14:33

Skúšal si otvoriť oči a prečítať si tie tri vety, čo tam sú napísané? Nájdeš tam odpoveď na každú tvoju otázku.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod Whatisthis » 07 lis 2020, 15:58

Ano pane nepříjemný to jsem si všiml taky zajímalo mě jestli s tím má někdo zkušenost, tak zchladni a zakopejm se, díky.
VIP - PAINBALL
Uživatelský avatar
Whatisthis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 02:11
Bydliště: Lipová 362/102

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod ericek111 » 07 lis 2020, 19:46

Dobrý den dnes jsem otevřel steam a zjistil jsem že mám Ban v komunitě, přitom jsem nic neprovedl ani nic. Nevíte někdo co to je?

Tento účet bude mít omezenou funkčnost do té doby, než k němu jeho vlastník získá přístup.
Nakupování, darování, obchodování, aktivace CD klíčů, hraní online na serverech zabezpečných ochranou VAC a přístup ke komunitě služby Steam byly zablokovány.

Za co to je?

K tomuto účtu mohl přistupovat někdo jiný.
Popora služby Steam má podezření, že k vašemu účtu mohl přistupovat někdo jiný. Z bezpečnostních důvodů jsme dočasně omezili změny na tomto účtě.

Jak ho zrušit?

Kontaktujte prosím Podporu služby Steam, abychom vám mohli pomoci.

Případně co napsat na podporu?

Pravděpodobně budete vyzváni k doložení vlastnictví účtu.

Nie je to raketová veda. Žiadna otázka na komunitu v príspevku nepadla.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Ban v komunitě - steam - proč?

Příspěvekod Whatisthis » 07 lis 2020, 19:52

Sice pozdě ale děkuji, naštěstí na Kotelně jsou lidi ochotnější.
VIP - PAINBALL
Uživatelský avatar
Whatisthis
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 lis 2020, 02:11
Bydliště: Lipová 362/102


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků