Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod 1dy » 24 čer 2013, 00:20

Zdravím,

dostal jsem ban bez důvodu, chtěl bych slyšet vyjádření za co jsem dostal ban, k tomu přidávám screeny vašeho SAadmina, který se chová na vysoké úrovni.

IP : 89.29.85.90

Nick : GUUSTAV

Screeny : http://www.sendspace.com/file/bjut4o
Gamesites LEGENDA
Uživatelský avatar
1dy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 75
Registrován: 25 úno 2013, 15:12

Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

od Rumcajz » 24 čer 2013, 00:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod cubajs » 24 čer 2013, 00:25

to by mě zajmalo za co dostal ten kluk ban ?
Uživatelský avatar
cubajs
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2013, 00:51

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod GoodDog » 24 čer 2013, 00:33

Dostal Neopravneny Ban byl jsem s nim v roomce a admin se me ptal jestli tu otravuje a co pise ja napsal ze Pise at prijde a on rekl par slov nic sprosteho a on ho zabanoval..
Uživatelský avatar
GoodDog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 úno 2013, 20:30

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod Flagy » 24 čer 2013, 00:40

Ten lamer mi taky nadával, akorát jsem to nemohl nahrát nebo by mi dal ban.
Obrázek
Uživatelský avatar
Flagy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 23 led 2013, 23:03

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod D0CT0R » 24 čer 2013, 00:43

Je to drzej admin.. kazdeho jen kickuje a nadava ... tentokrat souhlasim s gustavem.
Uživatelský avatar
D0CT0R
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 04 čer 2013, 17:33

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod Fanarim » 24 čer 2013, 06:19

Jn , ten admin by mel byt potrestany ..... sry pisu pres tablet
Uživatelský avatar
Fanarim
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 11 úno 2013, 13:06

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod daoizm » 24 čer 2013, 08:46

Fanarim píše:Jn , ten admin by mel byt potrestany ..... sry pisu pres tablet


Mas dokaz ze nadava hracom? Mas dokaz, ze spravil nieco co nemal? Je Server Admin, mal by mat cistu hlavu a kludnu, no ked niekdo napise demente, to nic neznamena, ja hovorim demente este mojej priatelke.. a smejeme sa na tom. Admin mu dal ban, a urcite ma dokaz ktory moze dodat, alebo popise situaciu, mozno ho vyprovokoval stym klanom kdo vie..
Uživatelský avatar
daoizm
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 306
Registrován: 08 čer 2013, 14:16
Bydliště: Taliansko

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod Lamerko » 24 čer 2013, 09:29 VIP

Bylo to asi takhle: Přišel jsem do Karaoke roomky, a ty si začal "áááá přišel ten gumovej admin, co má CHH, a sám je zaplej, pak si začal narážet že spim na zemi" wtf ? dobré smál jsem se tomu i to co psal Kubajz bylo dost směšné -.-.
Dobré v poho neřešil sem to, pak jsem šel zpátky Capture the flag roomky, a najednou všichni (ty co psali sem)
přišli k nám do roomky, a začali blbé kecy, že ať promluvim, že nemam na mic (byl jsem na tabletě) pak si zas začal na rážet na mé adminské schopnosti -.- (za to si dostal kick) pak si přišel znova, a začal si zase že jak mi mohli dát CHH že nepoznam
WH atp.... pak si odešel do roomky JailBreak 2, napsal mi FDGOD(GoodDog) že děláš blbosti že mám přijít, tak sem přišel, a začal si zase psát nějaké blbosti, tak jsem ti dal BAN. Fakt si nenecham srát na hlavu.

PS: To že si napíšeš kamarádům ať ti sem napíšou, tak si fakt nepomůžeš, screeny nemam banoval jsem na tabletu.
e.1: Na těch screenech nevidim žádné nadávky.
Uživatelský avatar
Lamerko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 09 čer 2013, 07:49

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod GoodDog » 24 čer 2013, 14:56

Ja ti rikal at příjdes proto že on mi to napsal at ti písnu . a Blbosti dela kazdy a ban nevidim jako duvod.
Uživatelský avatar
GoodDog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 úno 2013, 20:30

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod CLieR » 26 čer 2013, 21:51

Uvědomte si, že děláte jméno tomuto portálu, který patří mezi nejnavštěvovanější herní elementy v ČR i SK. Psát sem jakožto kolega (a je jedno, v jaké sekci vy osobně jste) negativně v kterékoli souvislosti je známkou morální nevyspělosti a nedostatečné schopnosti tvorby logických souvislostí.

Ke screenu: Demence je pojem, označující snížení nabytých intelektových schopností, zde by se dalo, obávám se, že neproduktivně, diskutovat, zda je rozdíl mezi nativní a konečným stavem intelektu dostatečný.

Jednání Server admina je naprosto v normě, jediným prohřeškem je zbytečně pejorativní nádech reasonu. Doporučuji všem zde přispívajícím zkusit si občas i přečíst knihu, třeba se naučíte i psát bez chyb.

Samozřejmě se omlouvám za vyjádření, nemám nárok. Případná editace textu na "Nemám se sem co vyjadřovat" pochopitelná.
Filosofie.
Uživatelský avatar
CLieR
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 129
Registrován: 23 led 2013, 16:41

Re: Ban za nic ? Nadávky nevadí ?

Příspěvekod LH2PG » 26 čer 2013, 23:32

Ban byl opravnenej nemas se co navazet do jinych lidi . Minule sem vas upozornil kdyz ste nevedeli kde je hranice vyjadrovani v karaoke room ktera slouzi k zabave kazdeho a je jedno ci umi spivat nebo ne !
Lock.
MADE BY VIRUSKO :
Obrázek
Uživatelský avatar
LH2PG
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 23 led 2013, 17:14
Bydliště: Praha


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník