Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Ban za nič

Příspěvekod Zidan99 » 13 črc 2017, 13:10 VIP

Prišiel som na tsko do Domluvy#1 hral sa gathr a boli v T a CT čakal som asi 10 minut a Jim Carry ma zavolal na náhradu prišiel som na server a celý gat sa zrušil potom týpek sa spýtal že aku ikonku si ma kupiť a som mu povedal že ani si nekupuj, potom som dostal kick od Seisa a nasledne som sa naspäť napojil a dostal som <14:06:54> You were banned for 1 day from the server by "Pekloo" (Provokace, pouštění hudby mimo DJ room). Čo pritom neni vôbec pravda lebo na vašom tsku som nebol okolo týždeň alebo 2..

sm0ke
Obrázek
Uživatelský avatar
Zidan99
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 20 bře 2016, 15:12
Bydliště: Bardejov/Košice

Ban za nič

od Rumcajz » 13 črc 2017, 13:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bardejov/Košice

Re: Ban za nič

Příspěvekod Pekloo » 14 črc 2017, 18:17 VIP

Zdravím tě Smoke,


Včera jsem si šel zahrát Gather po pár měsících, a poté co jsme dohráli gather si došel do room, je možné že si byl jako náhrada ale toho sem si nevšiml, ale tohle je mimo téma.

Byl si v Gather Roomce kde ti hráli písničky, následně si byl kicknut z TeamSpeaku Seisem, kick byl oprávněný kvůli spamu v mikrofonu, tím myslím pouštění hudby a podobně, poté ses napojil na TS kde jsme ti řikali at tu hudbu vypneš, a nevypl.

Já jasně upozrnoval kdo bude hrát mimo DJ ROOM v jakekoliv veřejné Roomce na TS dostane ban na 1 den, tvůj problém že si neuposlechl. A to že si problémový typ člověk to asi víme, takže bych tady moc nehrál herečku Smoku.

Přeju ti hezký zbytek dne.
THEY TALK ABOUT ONE MY TAPS
Uživatelský avatar
Pekloo
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 361
Registrován: 13 dub 2014, 10:50

Re: Ban za nič

Příspěvekod Zidan99 » 15 črc 2017, 14:23 VIP

Ale veď ja som pesničky nemal zapnute ja som sa len napojil na tsko lebo ma .wo zavolal či nechcem isť na gather a keď som sa napojil na teamspeak tak mi pisal že je to full. o 3 minúty som šiel do Gather#1 a čakal som. Zavolal ma JimCarry žeby som bol nahrada lebo niekto odišiel,napojil som sa do room CT a napojil som sa na server,napojil som sa tam a akurat celý gather skončil,sám neviem kvoli čomu.. Všetci sme išli hore do roomky Gather#1 a začali ste sa rozrpavať.. Po minutke si ma Pekloo všimol a si niečo hovoril.. Ignoroval som ťa a nedaval som pozor. a Zrazu mi dal seiso kick čo sam neviem začo.. automaticky keď ma to vyhodí z TSKA tak sa mi SB vypne.. Napojil som sa naspäť do Gatheru a týpek hovoril že maš mi dať ban.. Prešli 10 sekundy a sm0ke was banned by Pekloo atď.. Tak kvôli tomu som tu zavesil tento topic. Pekný deň prajem ;)

sm0ke
Obrázek
Uživatelský avatar
Zidan99
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 20 bře 2016, 15:12
Bydliště: Bardejov/Košice


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků