Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Ban za obcházení #Console

Příspěvekod darkpower17 » 15 led 2021, 12:31

Gamesites.cz ^Public [4 maps] !knife !gloves
SID STEAM_1:0:580889134
Odkaz https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Popis Přeji krásný den,
mám dojem, že mi byl udělen ban za obcházení banu, z důvodu toho, že Vačica byl zabanovanej a teď se to snaží řešit, ačkoliv Admin který jej zabanoval na něj prdí.
Celá věc se má takhle, Vačica včera dostal Ban, a poté přišel ke mě, a přes můj účet zjišťoval na serveru podrobnosti o tom, kdo ho zabanoval. Poté jsem byl na svém účtu jenom já, Já a Vačica jsou 2 různé osoby, což lze taky vidět na tom, že jsme hráli společně, takže není možné aby to byl jeden a ten samý člověk. Dále mě napadlo, že bych mohl dostat ban přes konzoli kvůli iternetové IP adrese, vzhledem k tomu, že jsme na stejném připojení. Přál bych jsi aby se tohle vyřešilo, co možná nejdřív, tak stejně i s Vačivou. Děkuji a přeji všem pěkný zbytek dne.
PS: Včera se mnou hrál i [G]lock, který popřípadě by mohl některé skutečnosti dosvědčit.

Looučí se s váma temná síla, která přepadla babiše.
darkpower17
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 led 2021, 12:20

[V] Ban za obcházení #Console

od Rumcajz » 15 led 2021, 12:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban za obcházení #Console

Příspěvekod ericek111 » 19 led 2021, 02:29

Ahoj,

zdieľané pripojenie skutočne problém bude. Dal som Ti unban, no ak bude UB žiadosť zamietnutá, ban bude obnovený a pravdepodobne dostaneš ďalší za obchádzanie.

Pôvodný ban sa dorieši tu: zadost-o-unban-t237355.html

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků