I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod italskyhrebec » 29 srp 2022, 16:39

Název tématu : Ban za vztahovačnost admina

Odkaz na Steam profil admina : nemám, byl ve vanishi, hrál si na agenta 007, aby si to mohl dát do životopisu a seznam adminů jsem nenašel každopádně nick gotweN (asi chtěl napsat god ale neumí anglicky)

Popis situace/prohřešku admina : Dal jsem si nick "někteří lidi nemaji holt vzdělání" a pan administrator gotwen to pochopil tak, že je to mířené na něj, což asi bude konec konců pravda když se tím cítil zasažen, každopádně to byl prostě nick.
Důkaz o jeho pochybení : Čas banu - 08-29-22 16:55

Děkuji, pác a pusu
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

[Vyřešeno] Ban za vztahovačnost admina

od Rumcajz » 29 srp 2022, 16:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod italskyhrebec » 29 srp 2022, 16:42

PS: Všechny ostatní bany a mute jsou oprávněné ofc <3
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod FROZENNko » 29 srp 2022, 17:36 VIP

Zdravím.

No.. jak mám začít. Dělá ty tvojí skupince dobře mi dělat toto, viď? Ale aktuálně tady nejde o tu vaši grupu ale jen o tebe. Už od včera mi zrovna ty děláš toto. Nedokázal si se poučit z kicku a mutu na 10m (mluvím o včerejšku). Dělal jsi mi zle a dával jsi si různé věty do nicku s mojim jménem (mám pocit, že dokonce včera i s mojím křestním jménem). A dnes to začalo zase. Dám mute tvému boy a ty hned začneš do mě, jak jinak. Kdyby sis do toho nicku dal třeba "admin" a tu nějakou větu, fajn.. ale prostě si budeš dávat můj nick a tím to zhoršovat. Pošlu sem pár screenu jak to asi vypadalo. Ano, žádné nadávky v nicku ale prostě nedokážeš se poučit z mute či kicku, tak začneš dělat zlo v nicknamu a já toto můžu brát jako provokaci a hlavně to je jasně vidět, že je to mířený na mě.

Hned, co jsem ti změnil nick sis dal toto a rovnou si tím začal útočit na mě.
https://ctrlv.cz/JnIx

Jak jsem psal.. ne, že by sis to tam napsal jinak, prostě si tam hodíš můj nick a provokovat mě tím.
https://ctrlv.cz/jbVh

Ne a ne si nedá pokoj.. furt to bude nějak upravovat a tím provokovat čím dál víc a ještě 3x po sobě si to tam udělal ale screen toho je zbytečný když mam tyto.
https://ctrlv.cz/R0xT
https://ctrlv.cz/zTNP

Ještě bych dodal ze včera ale to na 100% nevím zda jsi byl ty.. ale jen včera mi nadávat do toho, aby jsi zabil moji mámu nebo něco take, mi nepřijde normální. Co kdybych třeba neměl mámu? Takhle někoho tímto deptat není dobrý a vem si, že mohlo mi z toho třeba drbnout a měl by si permu ode mně a já sám bych druhý den třeba ani nevěděl proč ji máš ale jak říkám, nevím zda jsi to byl ty, takže to neber na 100%.

Co se týče tvoji party kamarádů. Nevím kolik vám je ale věřím, že jste na to dost starý, aby jste věděli jak se máte chovat na svůj věk ne? "Je to jen videohra, budu se chovat jak chci". Já to nikomu neberu ale aspoň to trochu mírnit (trochu víc zrovna u vás) a uvědomit si dost věcí.

Za tu dobu co tu jsem, tak jsem potkal takových lidí co dělali něco podobné ale hned v ten den nebo druhý den se poučili z TOHO!

Přece ti nebudu do nekonečna měnit nick a ty se milionkrát logovat.. bohužel jsem musel zakročit tvrdě. Jo a co se týče politiky SPD a takový věci si taky nechte pro sebe a neházejte mě tam, děkuji :). + ještě si nechte narážky na JB adminy i když já JB admin nejsem, tak si to nechte pro sebe ju? :)

Snad jsem se tak nějak vyjádřil a pokud jsem na něco zapomněl, tak ještě dopíši ale zatím je to ode mně vše.
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod italskyhrebec » 29 srp 2022, 17:48

Moc dlouhý, nechce se mi to číst.

Jen jsem tam zahlédl něco o zabití mámy - tak to pozor - to je hranice, za kterou já nikdy nejdu, všechno má své hranice ;)
A k té skupině nevím o čem mluvíš, já operuju sám.
Pác a pusu
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod italskyhrebec » 29 srp 2022, 18:23

Ale ne, chápu tvůj point, omluvu přijímám <3
Už na tebe budu hodný, pác a pusu.
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod FROZENNko » 29 srp 2022, 18:56 VIP

Za ten dnešek si myslím, že se můžete tak nějak poučit z toho chování, přeci jen padlo celkem dost banů a já sám osobně proti vám nic nemám, akorát jen dělám to co bych dělat měl. Omluvu jsem nikde nepsal ba naopak já bych chtěl omluvu z tvoji a jejich strany ale není vám nucena. Nebudeme zde už nic psát nech to není spam a vyčkáme na verdikt od vyšších.
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod italskyhrebec » 29 srp 2022, 19:20

Omluvu přijímám, už se tím netrap, pác a pusu <3
Nesuď požár podle toho jak hoří
italskyhrebec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 čer 2022, 15:47

Re: Ban za vztahovačnost admina

Příspěvekod tibcrois » 30 srp 2022, 14:03 VIP

Zdravíčko,

nehodlám číst vaše příspěvky, to si vyřešte v SZ. Podstatný je to, že sis podal stížnost na admina bez důkazu, tím pádem je tato stížnost bezpředmětná..
Každopádně dle tvýho provokování v chatu + nickname se dá brát, že to bylo mířené na admina.

Každopádně jsem si dal tu práci a kouknul se na tvůj chatlog a vysloužil sis mute ban na 2 dny, v případě, že ty a nebo tvoje skupinka se bude vyjadřovat pořád stejně budou padat mnohem delší tresty.

Admini mi budou psát do PM na steamu o prodloužení tvých/vašich budoucích banů. :oops:

Přeji příjemný zbytek dne. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník