Vše ohledně kategorie serverů: Public Servery

Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 16 dub 2019, 08:43

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli se budou banovat hráči, kteří používají nosmoke i potom, co jste přidali "GS smoke" do hry. Nebo stále je nosmoke dovolený?
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Banování NOSMOKE hráčů?

od Rumcajz » 16 dub 2019, 08:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Smouky » 16 dub 2019, 09:31 VIP

Čau, nový update je ve zkušební verzi. Na serveru tě vídám často, takže si určitě všimneš až ta chvíle přijde a začne se trestat, což je v našem zájmu vůči poctivým hráčům. Jen upozorňuji, že "nosmoke" nikdy nebyl a ani nebude povolený, tak aby se pak nějakej šmudla nedivil.
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 16 dub 2019, 10:13

eSeMoUKY píše:Jen upozorňuji, že "nosmoke" nikdy nebyl a ani nebude povolený, tak aby se pak nějakej šmudla nedivil.


Omyl, jedním adminem mi bylo sděleno, že má zakázáno NOSMOKE hráče banovat :). Tak mi tady nevykládej něco, co není pravda. Kdyby NOSMOKE nebyl povolený, tak to banujete.
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Smouky » 16 dub 2019, 12:19 VIP

Ok, tak jinak. Upravování souborů, které vede ke zvýhodňování ve hře, jako např. "nosmoke" je zakázané. Něco jiného je 16-ti bitová verze, za kterou je trestat nesmysl. Doufám, že už chápeš :)
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 16 dub 2019, 15:16

Dobře, 16bit beru, ale většina hráčů na public serveru 1 má nosmoke, admini to ví, ale nebanují to. Můžu ti tady z fleku napsat 5 jmen, ale admini s tím stejně nic nedělají. Takže, kde je chyba?
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod gi0n » 16 dub 2019, 19:18 VIP

bejn píše:Dobře, 16bit beru, ale většina hráčů na public serveru 1 má nosmoke, admini to ví, ale nebanují to. Můžu ti tady z fleku napsat 5 jmen, ale admini s tím stejně nic nedělají. Takže, kde je chyba?


Chyba je v tom, ze realne nejsi schopnej rozeznat 16-bit od nosmoku a prijde mi trochu nesmyslny banovat nosmoke hrace, kdyz hraji uplne ve stejnych podminkach jako lidi, co maji 16-bit. kazdopadne vse se mozna dohodne a nosmoke se zacne banovat, to se urcite dozvis.
Vstúpim do miestnosti, cítiš energiu
Dám ti z nej ale neber mi ju
Cítim enemies, cítim elektrinu
Moja generácia cíti rebéliu
Uživatelský avatar
gi0n
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 09 kvě 2016, 14:25

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 17 dub 2019, 09:40

Chyba je v tom, ze realne nejsi schopnej rozeznat 16-bit od nosmoku a prijde mi trochu nesmyslny banovat nosmoke hrace, kdyz hraji uplne ve stejnych podminkach jako lidi, co maji 16-bit. kazdopadne vse se mozna dohodne a nosmoke se zacne banovat, to se urcite dozvis.

Tohle myslíš vážně?
32bit a 16bit
https://www.youtube.com/watch?v=0Kx88gqvMvQ

NOSMOKE
https://youtu.be/GGe1E2Ta54U?t=170
čas: 2:50 - 3:15

Opravdu nevidíš ten rozdíl mezi nosmokem a 16bitem? Pořád je to to samý? Jak přijdu odpoledne z práce, tak si NOSMOKE stáhnu, když je teda povolený a stejný jako 16bit, budu tvrdit, že mám 16bit :).

BTW: Proč se asi na začátku ligového zápasu (pokud si někdy nějakou ligu hrál, tak víš) dělal test na smoke? Byla dokonce zakázaná i 16bit verze, o nosmoke verzi ani nemluvě. Pokud mi chceš tvrdit, že tohle je public server, tak se pak nediv mě, že si ten nosmoke stáhnu, když mě nějaký borec dá jedničku přes celou mapu do full smoku, abych byl stejně zvýhodněný jako on :).
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 17 dub 2019, 09:44

gi0n píše:Chyba je v tom, ze realne nejsi schopnej rozeznat 16-bit od nosmoku a prijde mi trochu nesmyslny banovat nosmoke hrace, kdyz hraji uplne ve stejnych podminkach jako lidi, co maji 16-bit. kazdopadne vse se mozna dohodne a nosmoke se zacne banovat, to se urcite dozvis.


EDIT: Dle tvého věku soudím, že si žádnou ligu nehrál, takže nevíš o čem je řeč, zkus se poptat starších adminů, než mě budeš přesvědčovat o opaku.
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Izmael » 17 dub 2019, 10:10 VIP

Ahoj bejne,

samozřejmě no smoke je zakázán a nesmí se používat. Zda ho začneme banovat v hojném počtu, to se uvidí brzy. ;)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 17 dub 2019, 10:16

Izmael píše:Ahoj bejne,

samozřejmě no smoke je zakázán a nesmí se používat. Zda ho začneme banovat v hojném počtu, to se uvidí brzy. ;)


Je zakázán, tak proč polovina lidí na serveru public 1 běhá s nosmokem? Několikrát píšu adminům do chatu, že má borec nosmoke, akorát dostanu kick za nadávky.
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Izmael » 17 dub 2019, 10:29 VIP

Koukej, poslal jsi sem videa, kde je rozdíl mezi 16bit a nosmoke, z pohledu však cheatera. Pokud se budeme koukat z třetí strany (spect), pak však bude docházet i ke zbytečným a neoprávněným banům, proto to bylo adminům zamezeno banovat.
Myslím, že to není to nejhorší k čemu na serveru dochází a tobě to jenom dává důvod se nám rýpat do práce.

U nás na portálu to tak prostě je, pokud tobě to vadí a nedokážeš se s tím smířit, pak tě tu opravdu nikdo nedrží.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod bejn » 17 dub 2019, 10:47

Izmael píše:Pokud se budeme koukat z třetí strany (spect), pak však bude docházet i ke zbytečným a neoprávněným banům, proto to bylo adminům zamezeno banovat.


Tohle je úplná blbost co si napsal. Pokud máte zkušené adminy a ne děcka, které poznají jen nadávky.
Podle stylu hry, zabití do smoku na 1-2 kulky přes celou mapu, nebo fulloutování celýho zásobníku, poznáš, jestli ten hráč má nebo nemá nosmoke. A samozřejmě ten ban nedáš za jednu situaci, ale rozhodneš se třeba po 3 situacích.
bejn
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2019, 16:22

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Izmael » 17 dub 2019, 16:56 VIP

To je vše moc hezké co píšeš, ale tak se rozhodl majitel portálu, takže to tak je.

Tvůj dotaz zněl zda banujeme, já ti odpověděl, víc nic není třeba řešit.
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod SIGNA » 28 říj 2019, 20:40

Taky sem pro banovani, je to nespravedlive vuci normalnim hracum.
Kód: Vybrat vše
[url=http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=96575][img]http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/sig.php?player_id=96575&background=random[/img][/url]


<-Xtr3m3-> S!GNA! - akademik
Uživatelský avatar
SIGNA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 185
Registrován: 27 říj 2019, 18:24
Bydliště: czech republic

Re: Banování NOSMOKE hráčů?

Příspěvekod Altx » 01 lis 2019, 19:26

jsem zkoušel ten stejný trik - přepsat textury - u toho nejnovějšího smogu a nefunguje to. Takže admini mají palec nahoru :D

Nový nosmog vyžaduje víc snahy, kterou už neplánuju smogům věnovat :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Altx
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 úno 2016, 21:18


Zpět na Public Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků