Vše ohledně kategorie serverů: SniperWar a 1vs1 servery

Bany za nic

Příspěvekod FilipVlad » 31 črc 2020, 18:51

Dobrý den, jelikož se mi zdá, že někteří vaši admini nemají zkušenosti a dostatečnou inteligenci, apeluji na vás, ať ty bany aspoň prověřujete. :).. Ne jednou se stalo, že někdo dostal ban neprávem. Na 1v1 serveru hraji pod jménem Vlad♥ a musím říct, že žádný admin, člověk.. a ani hráč se mnou neměl problém. Kdykoliv jsem hrál proti mg+ rankům, vždy to je skill-based round, kdy jsem ani ze 70% duel nevyhrál. Dříve, když jsem se připojil, byla tam ta stejná parta skvělých hráčů.. a musím říct, že nikdo, ale opravdu nikdo se mnou neměl problém. No.. však ani nevím, proč v této "organizaci" ztrácím čas. Jednoduše.. plná parta nezkušených lidí, kteří zneužívají svých práv (např. Billy). Tenhle ban neřeším jen proto, že mně by vadil, ale určitě se dotkne všech neprávem zabanovaných. Zapracujte, prosím, na těchto situacích, já přecházím na jiné servery, kde aspoň budu mít šanci hitnout dobrý rank bez banu :).
Vlad ♥
FilipVlad
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2020, 18:35

Bany za nic

od Rumcajz » 31 črc 2020, 18:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bany za nic

Příspěvekod AwpOnly » 31 črc 2020, 19:38 VIP

Ak si myslíš, že niekto zneužíva práva alebo dal ban neprávom môžeš ho samozrejme nahlásiť do správnej sekcie. ;)

stiznosti-na-adminy-f915.html
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Bany za nic

Příspěvekod BillGatesUsa » 01 srp 2020, 03:17

Prosím ťa o akom zneužívaní práv tu hovoríš ? :shock: Nejak mi asi ušlo že som zneužíval práva


Keď máš so mnou až taký problém tak si mi to mohol napísať na steam alebo v hre.
天使がsaid "Hi"
結果 悪魔 said "Bye"
正気じゃ無理 So high
吐いちゃうくらいの Price
答えのないTest
騙されても Yes
ずっと感情の奴隷
無価値な愛ね
Uživatelský avatar
BillGatesUsa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 212
Registrován: 24 dub 2020, 09:41
Bydliště: 1v1 aim serveri

Re: Bany za nic

Příspěvekod KondomfromCTF » 01 srp 2020, 13:09 VIP

Hoya,

na serveru jsem v čase tvého banu byl. Nějaký "clear" hráč dostal od nějakého kolegy perma ban za cheating akorát ve chvíli, kdy jsem se já hodil do spectu, abych mrknul na tebe. Za ty tři/čtyři kola, než jsi od kolegy taky dostal ban za cheating, jsem u tebe nic zvláštního neviděl, ale je možné, že jsi se leknul a vypnul, ono pak změna toho gameplaye je vidět a utvrdí to, někdy.

Každopádně pokud jsi si jistý, že jsi celou mapu necheatoval, tak nevidím problém v požádání o unban. Takhle zníš jako plno dalších hráčů, co vykřikovali jak jsou clear, že je portál takovej, admini makoví a kvůli tomu si nezažádají o UB :roll:
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Bany za nic

Příspěvekod Trejtr » 01 srp 2020, 17:42

To je zase pohádka. Asi začnu dělat sbírku a budu to číst jednou svým dětem před večerem
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Re: Bany za nic

Příspěvekod MortySimon » 03 srp 2020, 12:17

Trejtr píše:To je zase pohádka. Asi začnu dělat sbírku a budu to číst jednou svým dětem před večerem

Doufám že mi uděláš premiéru, chci taky přečíct pohádky :cry:
SI PIČA, ZUSTAŇ PIČOU.
Uživatelský avatar
MortySimon
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 104
Registrován: 24 srp 2018, 13:03
Bydliště: Náchod

Re: Bany za nic

Příspěvekod Trejtr » 03 srp 2020, 19:54

MortySimon píše:
Trejtr píše:To je zase pohádka. Asi začnu dělat sbírku a budu to číst jednou svým dětem před večerem

Doufám že mi uděláš premiéru, chci taky přečíct pohádky :cry:

Samozřejmě. Stačí přijet do Poděbrad
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků