I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamietnuté] BarryAtua JB#1

Příspěvekod t0meen » 18 čer 2021, 22:17

NICK: BarryAtua
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/BarryAtua
Popis situace: dam otazku jestli chce nekdo vyhodu a muže u ní umřít 3 lidi tam jdou pak řeknu: vyberte si číslo 1-64 vybral si 55 padlo 1 umírá a pan auto mi řekne že to byl fk ale nikdo neříka jaká je šance na umření a řekl bych že to není psáno :)
Důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=s70rZDjEgzY nejde mi mikrofon na videu tady je čas dema: 2. kolo 11:00 cca v 22:30
JB#1
Evangelista je šikanován
Uživatelský avatar
t0meen
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 06 bře 2021, 18:45

[Zamietnuté] BarryAtua JB#1

od Rumcajz » 18 čer 2021, 22:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BarryAtua JB#1

Příspěvekod ericek111 » 18 čer 2021, 22:22

Nevýhoda sa musí dať prežiť s rozumnou šancou.

FK padol.

Zamietnuté.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: [Zamietnuté] BarryAtua JB#1

Příspěvekod t0meen » 18 čer 2021, 22:25

šance byla veliká
Evangelista je šikanován
Uživatelský avatar
t0meen
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 06 bře 2021, 18:45

Re: BarryAtua JB#1

Příspěvekod t0meen » 25 čer 2021, 15:47

ericek111 píše:Nevýhoda sa musí dať prežiť s rozumnou šancou.

FK padol.

Zamietnuté.

nevýhoda to mimochodem nebyla :)
Evangelista je šikanován
Uživatelský avatar
t0meen
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 06 bře 2021, 18:45

Re: BarryAtua JB#1

Příspěvekod BarryAtua » 26 čer 2021, 09:51

t0meen píše:
ericek111 píše:Nevýhoda sa musí dať prežiť s rozumnou šancou.

FK padol.

Zamietnuté.

nevýhoda to mimochodem nebyla :)


To je pravda, nevýhoda to nebyla, byla to atrakce. Zeptal ses, kdo chce získat výhodu, kde teoreticky může umřít, tak ať někam jde. Pak si jim řekl, ať si vyberou jedno číslo z 64, které pokud padne, budou mít výhodu. 1 číslo z 64.
Mohl bych tohle začít dávat a nechat si je vybrat číslo třeba z 10 000, když na šanci nezáleží. Fér, že?
Je pravda, že jsem tu udělal něco špatně. Už je to teda dýl, ale pokud se nepletu, v hlavě mi proběhlo něco jako "taková kravina by ho určitě nenapadla, to prankuje", ale neprankovals.
Kdybych nejedl, zareagoval bych snad ještě před freekillem, ale bohužel:(
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: BarryAtua JB#1

Příspěvekod t0meen » 28 čer 2021, 15:00

BarryAtua píše:
t0meen píše:
ericek111 píše:Nevýhoda sa musí dať prežiť s rozumnou šancou.

FK padol.

Zamietnuté.

nevýhoda to mimochodem nebyla :)


To je pravda, nevýhoda to nebyla, byla to atrakce. Zeptal ses, kdo chce získat výhodu, kde teoreticky může umřít, tak ať někam jde. Pak si jim řekl, ať si vyberou jedno číslo z 64, které pokud padne, budou mít výhodu. 1 číslo z 64.
Mohl bych tohle začít dávat a nechat si je vybrat číslo třeba z 10 000, když na šanci nezáleží. Fér, že?
Je pravda, že jsem tu udělal něco špatně. Už je to teda dýl, ale pokud se nepletu, v hlavě mi proběhlo něco jako "taková kravina by ho určitě nenapadla, to prankuje", ale neprankovals.
Kdybych nejedl, zareagoval bych snad ještě před freekillem, ale bohužel:(
reakce?,tak furt nežer a adminuj ;)
Evangelista je šikanován
Uživatelský avatar
t0meen
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 06 bře 2021, 18:45


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků