I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod Pawel » 26 srp 2021, 17:27

Nick: BarryAtua
Steam: # 306 6 "jsem holka" STEAM_1:1:66456277 13:13:13 45 0 active 786432
Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=24772 (myslím že je to jeho)

Popis situace: Chtěl jsem dát schody do nebe, on řekl at to nedávám, že nám nevěři. Nechápal jsem proč, tak jsem se ho ptal v čem mi nevěří. Když neodpovídal tak jsem zrušil bloky co jsem postavil, zeptal jsem se ho ještě jednou a dostal jsem MOVE.
Poté jsem napsal větu, kterou můžete vidět na CtrlV.cz. Za tuhle větu jsem dostal Mute Nadávky velké.. Nechápu za to jsem dostal ten mute, když Barry tam říká o nás že jsme rakovina atd. Já napíšu jen tohle a dostanu nadávky velké ?..
Proti Barrymu nic nemám, ale tohle už je přes čáru, to že je nasranej na někoho, neznamená, že bude i na mě.
Legit jestli tady bude zamítnuto, za to, že jsem problémový hráč, tak se koukněte na moje bany, jeden jsem dostal ke konci července na 10 minut mute, jinak poslední ban byl v červnu 6. myslím..
Můžu doložit video, celé situace jestli je zapotřebí..

Důkaz zde: https://ctrlv.cz/Ra2z
Uživatelský avatar
Pawel
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 čer 2017, 15:04

[Zamítnuto] BarryAtua - neoprávněný Mute/move

od Rumcajz » 26 srp 2021, 17:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod KiziaR » 26 srp 2021, 18:04 VIP

Celé video, děkuji.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod Pawel » 26 srp 2021, 18:06

Uploudnu na YT a pošlu.
Uživatelský avatar
Pawel
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 čer 2017, 15:04

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod BarryAtua » 26 srp 2021, 18:07

Pawel píše:Chtěl jsem dát schody do nebe, on řekl at to nedávám, že nám nevěři. Nechápal jsem proč, tak jsem se ho ptal v čem mi nevěří.

Říkal jsem ti, že nevěřím, že neghostíte.
Pawel píše:Za tuhle větu jsem dostal Mute Nadávky velké.. Nechápu za to jsem dostal ten mute, když Barry tam říká o nás že jsme rakovina atd. Já napíšu jen tohle a dostanu nadávky velké ?..

V 7 lidech chodíte provokovat na servery, tudíž ano, jste úplně zbyteční a hloupí, budu vám to klidně říkat dál. S rakovinou i vším ostatním přicházíte vy, já nejsem ten, kdo přijde na server a začnu na vás nakládat. :D

Pawel píše:Proti Barrymu nic nemám, ale tohle už je přes čáru, to že je nasranej na někoho, neznamená, že bude i na mě.

Nejsem nasranej, jen mě nebavíte. Jste otravní, jste zbyteční, kazíte hru ostatním -> budu se k vám tak chovat. Je mi jedno, jestli to jsi ty, Vladimír, saizo, cross, karlos nebo úplně kdokoliv. Pokud společně budete chodit dělat bordel, budu vás brát úplně stejně.
Pawel píše:Legit jestli tady bude zamítnuto, za to, že jsem problémový hráč, tak se koukněte na moje bany, jeden jsem dostal ke konci července na 10 minut mute, jinak poslední ban byl v červnu 6. myslím..
Můžu doložit video, celé situace jestli je zapotřebí..

Ano, protože ses bál, že ti Heppsak dá slíbenou permu, která měla padnout, když bys dostal ještě jeden ban.
A ano, dolož, prosím, celé ty dvě mapy, pokud se nepletu, na kterých jste se mnou hráli.

Nevím, co si od toho slibujete, ale jestli vás to baví a upřímně si myslíte, že my jsme ti špatní, tak je to docela k smíchu.
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod TryHard003 » 26 srp 2021, 18:08

A ty si pawlovi nepokazil hru jak si ho grabl? a proto kvuli tobe zemrel taky si mu kazil hru
Obrázek

Správce Serveru - Aftermine.eu
https://discord.gg/zaSg4tXF
Uživatelský avatar
TryHard003
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 351
Registrován: 03 srp 2020, 14:42
Bydliště: Stodolní emkobar 258/11

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod Albbi » 26 srp 2021, 18:15

Dostal nadávky velké za slovo močka. Moc to nechápu, protože za tohle by normální člověk dostal upozornění. Ještě bych pochopil protože jsme to my ;) že by dostal mute za malé nadávky, ale přijde mi že jsi měl jen špatnou náladu a snažil jsi si to na nás vybít. :(
Albbí
Uživatelský avatar
Albbi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18 črc 2020, 13:16

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod Pawel » 26 srp 2021, 18:28

za 1. : Já na server nechodím dělat bordel, u nějakých akcí co oni dělají tak nejsem.
za 2. : To co píšeš o tom že jsem se bál je sračka :D a ty to víš moc dobře, protože mi to psal Denny, a psal mi to někdy na začátku sprna, já už ban nedostal od začátku června :) dostal jsem jeden v červenci na 10 minut, takže ta tvoje věta trošku postrádá smysl..
za 3. : jsi očividně nevyrovnaný člověk a neměl bys být admin, to je můj názor.

Zde je video: https://www.youtube.com/watch?v=OQQL8YqvG9Y (dík Cross)
Nešel vidět chat tak jsem otevřel konzoli, omlouvám se za to, že jsem přeslechl, že Barry říkal to o tom ghoustění, to jsem přeslechl, tudíž nejspíš oprávněný MOVE. Moje chyba.
Uživatelský avatar
Pawel
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 čer 2017, 15:04

Re: BarryAtua - neoprávněný Mute/move

Příspěvekod KiziaR » 26 srp 2021, 18:46 VIP

Barry se zachoval správně.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků