I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] BarryAtua / Neschopnosť

Příspěvekod AltairGS » 17 zář 2021, 17:27 VIP

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/BarryAtua/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Kúpim si VD, pomáham hráčovi v cele zboxovať šachtu a dostanem FK. Ďalšie kolo mi povie tento "Admin", že VD nedostanem, nemal som tam čo liezť. Snáď je to moja vec, čo robím v cele na začiatku kola ako VD, nie? Nemám v obľube dávať sťažnosti, ale žiaľ keď to inak nejde. Dalo sa to normálne vyriešiť na serveri. Nechcem ospravedlnenie ani nič od tej vidlákovskej nuly, stačí mi, keď prestane byť voči mne tak zaujatý :roll:
Pokiaľ ide o nejaké nové pravidlo, tak sa ospravedlňujem sa zbytočnú sťažnosť :)
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: FK Riešenie
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

[Zamítnuto] BarryAtua / Neschopnosť

od Rumcajz » 17 zář 2021, 17:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BarryAtua / Neschopnosť

Příspěvekod ericek111 » 17 zář 2021, 18:21

Má zmysel hľadať zlatý stred medzi akceptovaním neschopnosti CT zabiť jedného väzňa ako prvku hry a nutnosťou prijatia zodpovednosti za svoju neschopnosť udelením VD? V tomto konkrétnom prípade, podľa mňa, nemá. Mohol väzeň predvídať reakciu CT na zebrin pokus o útek? Mohol. Je to jeho povinnosťou? Nie je.

  • Neexistuje pravidlo, ktoré by prikazovalo VDčku vzdialiť sa od vzbúrenca.
  • Priestoru na jeho zabitie bolo dosť po ľavej strane od VD.
  • V momente, kedy bolo VD zabité, nebola šachta ani len rozboxovaná! Aký bol vôbec dôvod strieľať po zebre? Padli takmer 2 FK.
  • Aj pri preniknutí zebry do šachty nehrozilo bezprostredné nebezpečenstvo pre CT. O nič väčšie ako pri normálnom priebehu kola.
  • Skóre bolo 1:1. Nevidím dôvod, prečo by mali mať CTčka ťažký prst na spúšti. Niežeby to malo nejaký vplyv pri rozhodovaní o oprávnenosti killu.
  • Admin nielenže nedal VDčku priestor na vyjadrenie, ale ani nebol ochotný zvážiť všetky okolnosti.
  • Udeliť VD je to najjednoduchšie a najmenej konfliktné riešenie. Ak už podozrenie na FK nebolo dostatočné na VD, ospravedlnenie nestojí nič.

Sťažnosť oprávněná.

e. Gustik - Za mě stížnost zamítnuta.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: BarryAtua / Neschopnosť

Příspěvekod BarryAtua » 17 zář 2021, 18:23

V admin chatu bylo řečeno, že sis pro ten FK došel úmyslně, takže jsem neměl potřebu ti cokoliv dávat. (Pokud jako VD půjdeš přes CT, co po někom střílí, taky to není bráno jako FK)
Situaci jsem neviděl, dal jsem na slovo Číči a Decoye. (myslím, už nevím, kdo to přesně byl)
Vidlákovská nula se ti omlouvat nebude, vidlákovská nula totiž nemá ráda dementy, kteří chodí na jb jenom dělat bordel, žial mezi ně patříš, tudíž k tomu budu tak přistupovat. Jediná věc, kterou příště změním, je ta, že až přijdu na server a ty napíšeš "panic", dostaneš ban, kterýho jsem tě dnes ušetřil, protože jsem věřil, že možná nejsi úplný chuj.
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: BarryAtua / Neschopnosť

Příspěvekod AltairGS » 17 zář 2021, 18:32 VIP

BarryAtua píše:V admin chatu bylo řečeno, že sis pro ten FK došel úmyslně, takže jsem neměl potřebu ti cokoliv dávat. (Pokud jako VD půjdeš přes CT, co po někom střílí, taky to není bráno jako FK)
Situaci jsem neviděl, dal jsem na slovo Číči a Decoye. (myslím, už nevím, kdo to přesně byl)
Vidlákovská nula se ti omlouvat nebude, vidlákovská nula totiž nemá ráda dementy, kteří chodí na jb jenom dělat bordel, žial mezi ně patříš, tudíž k tomu budu tak přistupovat. Jediná věc, kterou příště změním, je ta, že až přijdu na server a ty napíšeš "panic", dostaneš ban, kterýho jsem tě dnes ušetřil, protože jsem věřil, že možná nejsi úplný chuj.

Čo tu teraz vyplakávaš, mal si ma hneď zabanovať, proste priznaj, že si sa zachoval ako chuj, keď si mi nedal šancu ani sa k tomu vyjadriť. Tým pádom nechápem, k čomu si to riešil, keď si to nevidel, mohol som dať ďalšiu sťažnosť na toho Molaryxa. Takzvane dve muchy jednou ranou. Adios Muchachos Barryos. :lol:
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11

Re: BarryAtua / Neschopnosť

Příspěvekod Bociik » 17 zář 2021, 18:37

Beri proste se omluv, chapu ze patrime do problemovy skupiny a ze tim resite vsechny veci na forku, ale FK za to neschovavej dik
Bociik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 23 úno 2020, 12:12


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník