Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Arnostek » 19 lis 2018, 15:42

Ahoj,
Tento topic bude slúžiť hráčom, ktorí majú radi BB server a chceli by s ním niečo robiť. Neváhaj a napíš tu nejaký Bug/Nedostatok s ktorým si sa stretol. Možno si to raz prečíta niekto kto s tým môže niečo urobiť, a BB posunie niekam inam alebo tu iba vypíšeme pár bugov. Za snahu nič nedáš. :) Aby som to tu odštartoval tak tu postnem ja pár Bugov/Nedostatkov, ktoré mi napadnú
.
.


1.) Prvým a myslím že aj najotravnejším Bugom je: Keď sa hráč pripojí do hry v priebehu kola tak je na 99% menej CT ako ZM-tým pádom ho to hodí k CT a musí čakať niekedy aj celé kolo (3,5 minuty) kým môže hrať. [i]Riešiť by sa to dalo úplne primitívne. A to tak že by ho hráča ktorý sa pripojí po začiatku kola automaticky presunulo k ZM.[/i]

2.) Druhý bug čo mi teraz napadol, je ten, že keď má EVIP hráč Regen a zabije CT-padne mu item Mutace, tak mu ostanú HP na pôvodných.( T.j. keď mám 3200 HP v základe tak aj po Mutaci budem mať furt 3200). Riešením by bolo keby sa ti HP dali na 5000 ako by mali, ale regenerovať by sa ti začali až vtedy, keď by HP padli pod 3200).

3.) Tretím dosť otravným nedostatkom je bugovanie blokov. Myslím že to pozná každý... V klude si stavá, položí dokonale blok a blok zrazu nikde... Zmizne na svoje pôvodné miesto. To isté keď hráč stavá tunel a dáva nad seba anti-jump(Ten vrchný blok aby ZM v tuneli nemohlo skákať) Tak ho to veľmi často odhadzuje furt preč s nápisom "Byl si odseknut". Samozrejme že to má aj kopu výhod... Ako napr. keď chce niekto niekoho bugnúť do bloku tak ho to odsekne. Ale zo skúsenosti z desiatok iných portálov, viem že sa to dá urobiť tak aby to nebolo pre nikoho otravné.

Bol by som veľmi rád keby som to tu nepostoval sám, ale pridali sa aj tí čo sa s týmito bugmi stretávajú denne, len sú možne lenivý to postnúť niekde, kedže si hovoria že s tým aj tak nikto nebude robiť. Takže sa smelo zapoj a postni sem aj ty tvoj problém. : - )
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1131
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

od Rumcajz » 19 lis 2018, 15:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod TiberSeptim » 19 lis 2018, 16:08 VIP

tieto buggy sa uz vedia niekolko rokov takze netreba ich tu postovat 100x ked sa stym aj tak nic nespravi, ten 3 bod blok pojde na povodne miesto ak stavas pri spawne zombikov :)
Ex Admin : All Zombie all Jump
Ex pomocnik akademie

Administrator since 4.1.2016
Uživatelský avatar
TiberSeptim
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 944
Registrován: 12 črc 2015, 20:58

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 19 lis 2018, 22:18 VIP

Při velkém úbytku hráčů bych uvítal, kdyby se hranice získávání bodů posunula na 4 nebo možná 5 lidí místo původních 6.
Hráči se tak stejně příliš nenaexpí nebo něco...
Velmi často jsme na serveru rávě ve 4 lidech, pak máme štěstí jedno kolo na 6 a zase je nás málo...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Nocky » 20 lis 2018, 11:07

F3N0M3N píše:Při velkém úbytku hráčů bych uvítal, kdyby se hranice získávání bodů posunula na 4 nebo možná 5 lidí místo původních 6.
Hráči se tak stejně příliš nenaexpí nebo něco...
Velmi často jsme na serveru rávě ve 4 lidech, pak máme štěstí jedno kolo na 6 a zase je nás málo...


Tak napis kamaradum at tam taky prijdou ne?
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Anub1s » 20 lis 2018, 13:53

"Při velkém úbytku hráčů bych uvítal, kdyby se hranice získávání bodů posunula na 4 nebo možná 5 lidí místo původních 6.
Hráči se tak stejně příliš nenaexpí nebo něco...
Velmi často jsme na serveru rávě ve 4 lidech, pak máme štěstí jedno kolo na 6 a zase je nás málo..."

- Hrá tam teraz cca 10 ľudí , a z toho sú 7 v klane ako som spomínal ( Teraz tak isto expia ). Určite by sa expilo aj potom keby sa to zmení bolo by to ľahšie pre nich. Ale polka ľudí čo hrá nechápe zmysel tej hry o čom to je


čo sa týka - Bugy/Nedostatky

"2.) Druhý bug čo mi teraz napadol, je ten, že keď má EVIP hráč Regen a zabije CT-padne mu item Mutace, tak mu ostanú HP na pôvodných.( T.j. keď mám 3200 HP v základe tak aj po Mutaci budem mať furt 3200). Riešením by bolo keby sa ti HP dali na 5000 ako by mali, ale regenerovať by sa ti začali až vtedy, keď by HP padli pod 3200)."

S týmto súhlasím.
Uživatelský avatar
Anub1s
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 247
Registrován: 14 lis 2016, 17:50

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Podbo » 20 lis 2018, 14:13

1) Ono by to nejspíše teoreticky šlo, ale né vždy se jedná o tuhle situaci. Kdyby se to změnilo, jak píšeš, potom by to dělalo bordel v tom, že hráči co jsou ZM, můžou být znova ZM a takhle furt dokola (Server vyrovnává hráče automaticky) . Takže si myslím, že ty 3 minuty nejsou nic extrémního.

2) Funguje to roky a je hloupost to teď předělávat když se nejedná o tak závažnou věc, která nemá zase tak drastický dopad ve hře.

3) Basebuilder hraji přes 6 let a s tímto problémem co jsi napsal, se dá v klidu hrát. Nesmíš strkat bloky blízko spawnu a netahat je moc na sebe, ale to určitě jako aktivní hráč "bbček" chápeš. V klidu se s tím dá hrát.
Uživatelský avatar
Podbo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 17 říj 2018, 17:16

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 20 lis 2018, 17:26 VIP

Nemám kamarády, kromě tady kolegy Arnoštka :lol:

Jinak co se týče toho "že nevím o čem mód je", tak možná skutečně nevím, byl bych rád, kdyby jsi to někdy i napsal než jen tuhle obecnou větu :) Samozřejmě mám nějakou představu "basebuilder" "stavění basky" nebo jak to říct, postavit si úkryt a přežít proti ZM, ZM naopak prolomit obranu a zabít CT... Jenže když už tam jdu, tak tam jdu také s nějakým cílem. Být lepší na serveru. Ten mód je tak trochu rpg, člověk si tam může zlepšovat životy, poškození, rychlost... Zlepšit se, když je na serveru méně lidí, kteří třeba bývají i slabší, než když je plný server a půlka topky mu jde záda za sebou, když je sám v buildu.
A jelikož jsem si za poslední měsíc zažil už spoustu situací, kdy jsme byli na serveru ve 4-5 lidech, tak vám popíšu 2 nejčastější situace.
1. CT si postaví basky a nikdo neplní, občas to zkusí jeden člověk, ale proč by hráči měli, když nejsou body že jo, klasický argument. Já se ani neobtěžuji tohle natáčet a nahlašovat, protože se to z buildu dělá těžce a hlavně je úplně chápu, taky se mi v takových situacích nechce hrát, proto jsem tu napsal tento "nedostatek".
2. Je tam někdo, kdo vyčnívá nad ostatními a neustále všechny jako ZM zabíjí, také se často jako CT nechá hned zabít na začátku kola a jde zabít své "ex-sspoluhráče", i když řešit nějaké týmy v basebuilderu asi není moc na místě. Nechápu úplně tento důvod, ale je to tak. Právě hráči z TOP tohle často praktikují.
= v mých očích po několika zkušenostech, je jedno, jestli je na serveru 0,1 nebo 5 lidí, ve finále je výsledek stejný, nuda, zbytečný čas

A jestli by se tam někdo expil? Pravděpodobně by se toho mohlo zneužít po resetu, kdy jsou těžší podmínky a všechno se cení. Ale teď nebo v jakékoliv další fázi hry, když mají lidi 3-10k killů a to jen proto, že na serveru hraje málo lidí se asi ve 4 tolik nenaexpí. (Případně každý, kdo hledá nějaké obchůzky, jak se zlepšit atd. si může na server klidně naspawnovat své BOTy a expit se na nich, kdyžtak to smažte prosím) A pokud tohle nebudou provádět ve 2 ráno, tak je dost pravděpodobné, že se tam ukáže i někdo další, pro ně třreba ne úplně žádoucí.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 20 lis 2018, 17:46 VIP

Kdyžtak to ještě editněte k mému příspěvku.
Právě mi jedna situace připomněla mnohem problémovější formu expení se.
Bylo nás 5 na 5. V každém teamu byl jeden silnější hráč. Jeden z nich napsal "máš full" a šel zabít všechny, resp se je snažil zabít, jak nejlépe mohl, záda + bug hlavy. A tomu poslednímu hráči pak chodil pouze HS. Stejně tak byl pokus, aby to proběhlo i další kolo naopak, to už nic nepsali, ale situace vypadala stejně. Ani nevím, jestli je možné tot nějak banovat nebo něco. Nejdou ani dohledat nějaká pořádná pravidla už, jediné, co jsem našel bylo že jsme povinni plnit cíle mapy "plant, defuse", to není úplně věcné...
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Arnostek » 20 lis 2018, 17:59

F3N0M3N píše:Nemám kamarády, kromě tady kolegy Arnoštka :lol:

Jinak co se týče toho "že nevím o čem mód je", tak možná skutečně nevím, byl bych rád, kdyby jsi to někdy i napsal než jen tuhle obecnou větu :) Samozřejmě mám nějakou představu "basebuilder" "stavění basky" nebo jak to říct, postavit si úkryt a přežít proti ZM, ZM naopak prolomit obranu a zabít CT... Jenže když už tam jdu, tak tam jdu také s nějakým cílem. Být lepší na serveru. Ten mód je tak trochu rpg, člověk si tam může zlepšovat životy, poškození, rychlost... Zlepšit se, když je na serveru méně lidí, kteří třeba bývají i slabší, než když je plný server a půlka topky mu jde záda za sebou, když je sám v buildu.
A jelikož jsem si za poslední měsíc zažil už spoustu situací, kdy jsme byli na serveru ve 4-5 lidech, tak vám popíšu 2 nejčastější situace.
1. CT si postaví basky a nikdo neplní, občas to zkusí jeden člověk, ale proč by hráči měli, když nejsou body že jo, klasický argument. Já se ani neobtěžuji tohle natáčet a nahlašovat, protože se to z buildu dělá těžce a hlavně je úplně chápu, taky se mi v takových situacích nechce hrát, proto jsem tu napsal tento "nedostatek".
2. Je tam někdo, kdo vyčnívá nad ostatními a neustále všechny jako ZM zabíjí, také se často jako CT nechá hned zabít na začátku kola a jde zabít své "ex-sspoluhráče", i když řešit nějaké týmy v basebuilderu asi není moc na místě. Nechápu úplně tento důvod, ale je to tak. Právě hráči z TOP tohle často praktikují.
= v mých očích po několika zkušenostech, je jedno, jestli je na serveru 0,1 nebo 5 lidí, ve finále je výsledek stejný, nuda, zbytečný čas

A jestli by se tam někdo expil? Pravděpodobně by se toho mohlo zneužít po resetu, kdy jsou těžší podmínky a všechno se cení. Ale teď nebo v jakékoliv další fázi hry, když mají lidi 3-10k killů a to jen proto, že na serveru hraje málo lidí se asi ve 4 tolik nenaexpí. (Případně každý, kdo hledá nějaké obchůzky, jak se zlepšit atd. si může na server klidně naspawnovat své BOTy a expit se na nich, kdyžtak to smažte prosím) A pokud tohle nebudou provádět ve 2 ráno, tak je dost pravděpodobné, že se tam ukáže i někdo další, pro ně třreba ne úplně žádoucí.


V tomto s tebou úplne súhlasím. : - )
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1131
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod UjoBochniiik » 20 lis 2018, 22:28 VIP

Anub1s píše:"Při velkém úbytku hráčů bych uvítal, kdyby se hranice získávání bodů posunula na 4 nebo možná 5 lidí místo původních 6.
Hráči se tak stejně příliš nenaexpí nebo něco...
Velmi často jsme na serveru rávě ve 4 lidech, pak máme štěstí jedno kolo na 6 a zase je nás málo..."

- Hrá tam teraz cca 10 ľudí , a z toho sú 7 v klane ako som spomínal ( Teraz tak isto expia ). Určite by sa expilo aj potom keby sa to zmení bolo by to ľahšie pre nich. Ale polka ľudí čo hrá nechápe zmysel tej hry o čom to je


Od toho som tam ja, keď tam sú dohody tak proste si ct nezahraju pokial nebudu chodiť normalne ;) tiež som ale za aby sa to BB trošku oživilo, či už tou hranicou aby sa body davali od 5 hráčov ;)
d1e188ad0453aad9a906f10f9dd65e0e
Uživatelský avatar
UjoBochniiik
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 11 úno 2014, 10:42

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod UjoBochniiik » 20 lis 2018, 22:32 VIP

F3N0M3N píše:Kdyžtak to ještě editněte k mému příspěvku.
Právě mi jedna situace připomněla mnohem problémovější formu expení se.
Bylo nás 5 na 5. V každém teamu byl jeden silnější hráč. Jeden z nich napsal "máš full" a šel zabít všechny, resp se je snažil zabít, jak nejlépe mohl, záda + bug hlavy. A tomu poslednímu hráči pak chodil pouze HS. Stejně tak byl pokus, aby to proběhlo i další kolo naopak, to už nic nepsali, ale situace vypadala stejně. Ani nevím, jestli je možné tot nějak banovat nebo něco. Nejdou ani dohledat nějaká pořádná pravidla už, jediné, co jsem našel bylo že jsme povinni plnit cíle mapy "plant, defuse", to není úplně věcné...


Vyjadrím sa k tomuto, to že chodíš hs nejakému hráčovi nieje nijak v rozpore s pravidlami. Spravím príklad zo seba. Chodím záda väčšine hráčom na serveri(však prečo niekeď mam také staty), dohody nerobím a niesom zástanca, ale predsa aj keď idem tou hs tak sa ho snažim zabiť/fishovať hs alebo fishovať na tela/. Bolo to tak od čias keď tu malo BB silný player base a mysôím si že deti čo tam hrajú teraz si až moc zvykli na to že sa chodí iba HS :) bohužial ten mod je o niečom inom. Banovať to z mojho hladiska je uplna sprostosť..;)
d1e188ad0453aad9a906f10f9dd65e0e
Uživatelský avatar
UjoBochniiik
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 11 úno 2014, 10:42

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Anub1s » 20 lis 2018, 22:40

90% ľudí robí dohody , preto to aj nikoho nebaví... Pokiaľ by všetci vedeli o čom je ten mód možno by sa to zmenilo.. Teraz poznajú maximálne "Postavím si kemp" , " Budem plniť HS , HS pôjdu mne " , " a expím sa " ..
Uživatelský avatar
Anub1s
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 247
Registrován: 14 lis 2016, 17:50

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod UjoBochniiik » 20 lis 2018, 22:42 VIP

Anub1s píše:90% ľudí robí dohody , preto to aj nikoho nebaví... Pokiaľ by všetci vedeli o čom je ten mód možno by sa to zmenilo.. Teraz poznajú maximálne "Postavím si kemp" , " Budem plniť HS , HS pôjdu mne " , " a expím sa " ..


Presne preto hrajem ten mód tak ako hrajem, a hráči ma nemajú radi, lebo si myslia že keď plnia tak budu žiť..:) Snažim sa tam dostať ten herný štýl ktorý tam bol keď som mal ešte práva čo je tak 2016..:_) vtedy to bb za niečo stálo.. :cry:
d1e188ad0453aad9a906f10f9dd65e0e
Uživatelský avatar
UjoBochniiik
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 11 úno 2014, 10:42

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod F3N0M3N » 21 lis 2018, 00:19 VIP

Vyjadrím sa k tomuto, to že chodíš hs nejakému hráčovi nieje nijak v rozpore s pravidlami. Spravím príklad zo seba. Chodím záda väčšine hráčom na serveri(však prečo niekeď mam také staty), dohody nerobím a niesom zástanca, ale predsa aj keď idem tou hs tak sa ho snažim zabiť/fishovať hs alebo fishovať na tela/. Bolo to tak od čias keď tu malo BB silný player base a mysôím si že deti čo tam hrajú teraz si až moc zvykli na to že sa chodí iba HS :) bohužial ten mod je o niečom inom. Banovať to z mojho hladiska je uplna sprostosť..;)[/quote]

Nemluvím o chození HS, to všechno, co jsi napsal je pravda a dává smysl, ale já radši budu působit na nějakého hráče dobře tím ,že mu tu hlavu půjdu, když vím, že na něj v daný moment stejně nemám, abych si zachoval pro něj nějakou lepší image, ale když už jsem u něj náhodou tak útočím, protože neútočit už se dá považovat za dohodu myslím nebo to tak určitě bylo, prostě NK.
Já jsem myslel to, že si hráči tak nějak "uměle" vytváří fullku (tzb. jeden z týmu jde maximálně po všech a zabije je a posledního nechá a ten pak EXPÍ). To slovo expí schválně vyzdvihuji, protože se to tu hodně omývalo "jen expení, expení, expení...".
Samozřejmě to tak nemůže fungovat u všech, ale jen u těch, co na to mají base, mají respekt a případně třeba dobrý aim.
No snad jsem nějak jasně vysvětlil, že mi tu jde o to expení, že to takhle uměle dělají a jestli je tohle třeba na ban a případně v jakém případě. Osobně mě to dnes hodně naštvalo, a tak jsem, i když na tom nejsem bůh ví jak dobře, vzal uzdravko a párkrát jim to překazil hned na začátku kola. Bohužel, jak tu píše Anubis 90% je v klanu, dělá dohody. Po těchto událostech, i když šlo jen o 2 hráče se mi objevil v buildu vždy pomalu celý ZM team s krásně vystavenými zády :D
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: BaseBuilder- Bugy/Nedostatky

Příspěvekod Anub1s » 21 lis 2018, 00:42

F3N0M3N - Pokiaľ na toho hráča nemáš ,tak stále ho skúšaš zabiť ale 90% ľudí sa expí čiže si chodia len HS pokiaľ sú pri Ctčku nesekajú ho a nemajú záujem ho zabiť(plnia si) , koľko krát napojím do spectu a pozerám že koľko hráčov to tak robí.. Keby mám banovať každého tak tam ostanú 2 hráči z 10.
Uživatelský avatar
Anub1s
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 247
Registrován: 14 lis 2016, 17:50

Další

Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků