Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 12 lis 2021, 19:38

Dobrý den, chci jen připomenout že jsem aktivní hráč BaseBuilderu a bohužel server ztrácí lidi ale opravdu, už tam nehraje pomalu nikdo zase, nachvíly se připojí 6,7 lidí a pak se zase odpojí a server je pryč, mrzí mě to protože mě to baví a je to škoda že tam nikdo nehraje, hodně lidí přebral portal CSGamer a proto abych si jen nestěžoval, mě napadlo jestli např. nechcete zapnout nějaký event jak byl ten hallowen ten shop za dýně, udělat např to že v tom shopu se nebudou nacházet itemy ale vše osatní už ano a to by šlo udělat např. od 17:00-24:00 aby se připojili lidi a měli to motivaci hrát bylo by to fajn a nakonci eventu by se dýně všem resetovali, myslím si že by to přilákalo vždy pár lidí na večer si vychillovat u BB. děkuji za odpověď jestli byste byli pro tohle udělat. přeji pěkný den :)
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

BaseBuilder O5 umírá jako vždy

od Rumcajz » 12 lis 2021, 19:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 12 lis 2021, 19:47

ještě by šlo udělat např. že od 19:00 do 24:00-bude např. 50% šance na drop itemů a všeho. Za BP je to 300% (pro upřesnění)
- dostávali by hráči o 25% více bodů tudíž když někdo dostává za kill 50 dostával by
62,5 bodů (zaokrouhlení = 63) a to si myslím že by nebylo vůbec špatné není to o
moc a lidi by si určitě rádi přišli zahrát.
kdyby jste měli nápady a návrhy pro zlepšení určitě napište třeba by to blázen přidal a basebuilder by vstal z mrtvých
a jak říkám jsou to drobnosti zase ať to nejsou OP výhody ale drobnůstky kvůli kterým by si člověk rád přišel na večer třeba zahrát :)
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy - mám řešení

Příspěvekod Boure664 » 13 lis 2021, 20:15

Ještě mě napadlo např. dát za odehraný čas např. nějaké BP (příklad) = do 1 týdne odehrát 10h a dá to hráči 15BP, a nebo když člověk odehraje za 1 den 2h dá mu to 4BP to si myslím že by byla dobrá motivace pro hráče, a tohle bych nechal i pro NOvip aby tam měli také motivaci hrát.

potom pro NOvip= bych odemkl možnost vidět DMG kolik dává je to maličkost ale oni by to uvítali je to něco jiného nežkdyž nemaj dmg viditelný
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Wortexx » 13 lis 2021, 21:32

Nechcem ti kaziť predstavy, ale tento portál to má maximalne v píči už niekoľko rokov, to že server nejakú dobu znovu bežal nebola ich práca, nebol to mód nimi vytvorený. Predpokladám že sa zachovaju tak isto ako vždy a nič sa s tým nespraví.
Pekný deň :D
V nebi ma nechcú,
V pekle
sa ma boja.
Tak som tu.
Uživatelský avatar
Wortexx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 28 říj 2019, 08:03

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 14 lis 2021, 18:46

bohužel no, gs největší cz/sk portal a nejsou schopný najmout ještě jednoho programátora když je blazen zaplněnej, je to sad mi příjde jak se o to nestarají že si už ani tuhle popularitu nezaslouží :/ (tu hranost na serverech) přitom stačí maličkosti popřidávat, ne vyserou se na to uplně :D je to pravda bohužel.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod eXtr3mer » 14 lis 2021, 22:57

Za poslednú dobu sa na BB urobilo viac úprav než na zvyšných serveroch :) Navyše server môže mať milión vylepšení a doplnkov, ale keď je komunita tak nepríjemná a toxic ako vy dvaja v tejto téme, tak sa nie je čomu diviť, že tam noví hráči nechcú hrať :) O porušovaní pravidiel a dohodách ani nehovorím...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 15 lis 2021, 15:57

jo, pravda pro gs znamená toxic aha, jde o to že jste udělali nový server a prý jste ho ani nějak nevymýšleli od základu, dobrý nový server paráda, chvilku se to drží, no a potom komunitu to přestane bavit protože uděláte server a poté se na něj vykašlete to vy jste toxic tím nic neděláním, já jsem dal návrhy které by přilákaly lidi, jsou to maličkosti upozrňuji maličkosti které by přilákali lidi tomu věřím, ale ne vy vůbec ale vůbec nic neděláte, bacha já nejsem toxic mě se gs líbí, ale štve mě jak stím nic neděláte a jasně no, vy máte na práci dalších 100 věcí, však jo, ale pak nepiš že lidi odchází protože komunita není toxic, vy jste toxic tím že děláte všechno a ve výsledku nic :D a to je fakt.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod eXiii » 15 lis 2021, 16:16 VIP

Boure664 píše:jo, pravda pro gs znamená toxic aha, jde o to že jste udělali nový server a prý jste ho ani nějak nevymýšleli od základu, dobrý nový server paráda, chvilku se to drží, no a potom komunitu to přestane bavit protože uděláte server a poté se na něj vykašlete to vy jste toxic tím nic neděláním, já jsem dal návrhy které by přilákaly lidi, jsou to maličkosti upozrňuji maličkosti které by přilákali lidi tomu věřím, ale ne vy vůbec ale vůbec nic neděláte, bacha já nejsem toxic mě se gs líbí, ale štve mě jak stím nic neděláte a jasně no, vy máte na práci dalších 100 věcí, však jo, ale pak nepiš že lidi odchází protože komunita není toxic, vy jste toxic tím že děláte všechno a ve výsledku nic :D a to je fakt.




Vše co jsi napsal postrádá logiku... ex ti to vysvětlil dobře, nehledej chyby pořád na serveru. novinky jsou a budou, ale uvědom si že určitá část komunity tomu vůbec nepomáhá, a to nemluvím o tom že né všichni mají čas furt. Ty hráči tam jsou, ale každý v jinou dobu. Chceš pomoct tomu aby BBčko bylo aktivní nonstop? Nebo podle toho co teda píšeš a jak říkáš, že ho rád hraješ usuzuju že asi ano. Tak bud prospěšný, nenechávej jen ostatní, ale zapoj se
Uživatelský avatar
eXiii
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 685
Registrován: 11 led 2018, 18:49

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod YamaL » 15 lis 2021, 16:22 VIP

Obrázek
Uživatelský avatar
YamaL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1487
Registrován: 05 čer 2016, 19:47
Bydliště: Zombie servery

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 15 lis 2021, 16:28

kámo však, jo prospěšný jsem tím že dávám návrhy a nápady jak to vylepšit to si myslím že je fajn, jen ty návrhy a nápady nebudou nikdy zrealizovány stejně :/ to je prostě fakt, pochybuju o tom nikdy nic nepřidají nového, dalšího, myslím že ooni udělali nový BB fajn mělo to lidi, ale postupem času se všechno ohraje a aby tam přidávali postupně věci, maličkosti ne to tam nepřidají, o tohle mi jde, a to že mě to štve si myslím že nejsem jediný, a ano jestli mám být prospěšný, díky tomu že jsem dostal reset statů, sem si říkal že dávám návrhy na to jak zlepšit bb a stejně se nikdy nezrealizujou protože prostě nikdy se nic nepřidalo :D sem si říkal tvl chtěl bych si vytvořit vlastní server a dělat si tam věci podle sebe programovat je, no a učím se programovat prvně zkouším dělat web na tom se na to nejlíp naučím a celkem mě to chytlo vlastně, je fajn že neděláte updaty a ani je dělat nebudete stejně to jste si vybudovali sami to že nikdy nic vlastního nepřidáváte bonusového pro hráče, no a proto nic nedělejte já až se to naučím budu mít vlastní server, easy nebudu mít konkurenci protože vy na to kašlete kašlete na to dál, je to vlastně dobře, sice mi to potrvá minimálně pár let než to budu ovládat programování ale baví mě to a chtěl bych se vyznat v csku, a tvořit ho tudíž ten reset statů mi prospěl to jsem rád a vlastně nic stím dál nedělejte děláte dobře nechteto to umřít v pořádku aspoň pak budu mít šanci se uchytit :D
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 15 lis 2021, 16:38

reálně mi příjde že vůbec nevíte jak udržet lidi, v roce 2013 a 2014 byl největší rozkvět gamesitu, to tam hrál každý protože se gočko rozjíždělo a ostatní hry taky, potom všichni přestoupili na jiné hry ale o co mi jde je to že ty lidi tu jsou který by to hráli od rána do večera není to o tom že se tam pojí v jinou dobu každej :D o tom to fakt není, prostě mi příjde že nevíte vůbec nevíte, neposloucháte komunitu mi příjde nevytváříte kontent při hře, to myslím zrovna bb a prostě necháváteto pomalu umřít, mě se ten basebuilder strašně líbí já mám rád grind, ale když nejste schopný postupem času nic přidat, každýho všechno jednou omrzí a kor u her to uplně, práce člověka omrzí, ale dělá jí protože musí a pak začne třeba bavit, ale se hrama je to jinak, tam prostě se musí strana vývojářů snažit a to se poslední roky neděje.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod eXtr3mer » 15 lis 2021, 17:05

V jednej vete napíšeš, že sa urobil update a hneď v druhej, že sa nikdy nič nepridalo. To nedáva zmysel :)
Od updatu prešlo koľko, 2 roky? Pár mesiacov potom sa pridali nové itemy, potom sa zase menili mapy, v jari tohto roku sa pridali denné odmeny a aktivity... Napíšem to čo aj v minulom príspevku - na BB sa v poslednej dobe urobilo viac úprav než na zvyšných serveroch dokopy :) Ale robiť update každý týždeň by bolo nezmyselné...

Urážať sa, že nepočúvame komunitu, aj keď tým myslíš seba ako jednotlivca, pretože úpravy nie sú hotové na druhý deň ako si ich tu napísal, je trochu hlúpe :) Chápem, že ťa ten mód baví a chceš ho zlepšiť, ale predstavuješ si to všetko príliš jednoducho.

Pritom BB by bolo inde, keby hráči nerobili dohody, neblokovali si kempy, nerobili PW a ďalšie nezmysly len pretože niekoho nemajú radi, len pretože niekto iný im to blokol, niekto iný nejde only HS a podobné nezmysly...
Hráč príde na server a vidí tam teba ako farmíš body a achievmenty, skvelý prvý dojem :roll:

O tom, že v roku 2021 má 1.6tka úplne inú konkurenciu ako niekedy sa ani nemusíme baviť.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 15 lis 2021, 17:17

stačilo by na za reset udělat update malej, nějakej, jenže vy vydáte hotovou věc to je fajn to bylo stímhle novým bb, jenže od vydání, super itemy dobrý, pak si psal mapy, no praxe ukázala že mapy se hrajou furt ty stejné, krom autum v2 to je dobrý,no tudíž vlastně jak říkám vy jste měli hotovej bb novej, přidali jste tam další 3 itemy, reálně ještě nedělám s cskem programy, ale přepokládám že princip je ten že jste vlastně měli už zariche, a z toho zariche jste vycházeli, nechali jste tam stejné hodnoty, akorát jste přepsalo jen to co dává jiného (např poško, hp apod.) tudíž práce ne na dlouho a mapy přidat ? kámo na youtube máš jak přidat mapu do serveru za 10minut :D to mi chceš říct že jste vlastně investovali své práce asi týden a ten zbytek (celý bb)
jste měli od někoho, a jediný co jste tam dali nového byla 7denní práce no nic moc :D, teda pardon ještě ta denní odměna ta je fajn a ještě něco si psal to bych bral že jste to dělali a přemýšleli nadtím nebo už jste měli na to předlohu, no nevím, rozhodně neříkám že je to sranda to programovat a aby to fungovalo, ale když to řeknu za 2 roky jste na bb pracovali asi 10 dní :D no to není moc.
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod Boure664 » 15 lis 2021, 17:21

a jestli chcete říct že zrovna basebuilder byl nejvíce updatován, no těch 10dní co má basebuilder investovanej čas a o dašich serverech radši nemluvím :DD na ostatních serverech za 2 roky jste dělali možná po 2 dnech ne ? :D možná ani to ne. (odpracované práce)
Uživatelský avatar
Boure664
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 19 říj 2013, 13:16

Re: BaseBuilder O5 umírá jako vždy

Příspěvekod eXtr3mer » 15 lis 2021, 17:28

Boure664 píše:ten zbytek (celý bb) jste měli od někoho

To, že Wortexx napísal, že ten update nebol našou prácou, neznamená, že je to pravda... Samozrejme nejaký BB mód existoval na GS už roky dozadu, niečo z neho obsahuje aj táto verzia. Rovnako tak existuje aj nejaký základný mód, ktorý je verejne dostupný, ale to čo je teraz na serveri robil blazen :)

Hráči možno nechcú hrať nové mapy, ale to nie je úplne problém za ktorý môžeme my :) Hľadať alebo vytvoriť mapu, potom ju testovať a kontrolovať chyby nie je práca na 10min :)

Predstavuješ si to všetko príliš jednoducho a píšeš o veciach, ktorým nerozumieš. Veľa šťastia s vlastným serverom ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Další

Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků