Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[P] Bašta / Žádost o Admina

Příspěvekod Bast1kk » 23 kvě 2021, 15:21

Ahoj, tímto příspěvkem bych si chtěl požádat o práva na sekci Jailbreak

Nick na serveru: Bašta
SID: STEAM_1:0:204871701
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 15 (Úspěšně dokončená akademie)
Mé HlStats: HlStats
Bany, které jsem dostal: Dostal jsem jeden za nadržování, ovšem tento ban jsem si uvědomil a lituju toho do této chvíle (Chtěl jsem mít čistý štít). Navíc jsem dostal i jeden ban za převlek , Vítek byl potom celý zmatený z toho :lol:
Něco o mně: Jsem 15 letý kluk, který má pomalu 30 kilo i s postelí. Bydlím v Moravskoslezském kraji, přesněji ve Frýdku-Místku. Jsem přijatý na střední zdravotnickou školu, takže jsem velmi rád. Celkově rád pomáhám lidem. Na serveru se snažím být vstřícný a hodný vůči všem hráčům, vše se snažím řešit s klidem. Jak jsem už psal v žádosti o akademika, tak rád sportuji a snažím se cvičit, ale nejde to nějak poznat. Fotbal už nehraju, nějak mě to přestalo prostě bavit.. k JailBreaku mě přivedl můj milovaný bratranec CallMeJohny, bez něho bych tu možná ani nebyl. Ve volném čase sleduji Twitch, Netlfix a YouTube. Při důležitých věcech jsem na začátku dost nervózní, ale pak to přejde a dávám do toho vše co můžu. Myslím si, že mě nějaký ten Admin určitě pozná, takže asi nebudu noname 8-) . JailBreak je můj život, nemůžu bez toho žít.
Proč právě já: Podle mě jsem klidný člověk, který bude řešit situace v klidu. Prošel jsem akademií a s hráči si myslím že mám dobrý vztah. Vždy když přijdu na server, tak mě pozdraví půlka serveru :twisted: . když hráč udělá něco špatně, nebo si neví rady, tak se mu to snažím co nejrychleji vysvětlit, ale něž dostanu ten mik, to je doby :D
Zkušenosti s CS:GO: Na CS:GO mám odehraných kolem 1000 hodin, ale mám nový účet (Ten minulý patřil bratrovi). Něco tam občas trefím, ale na Johnyho low aim opravdu nemám :lol:
Případné poznámky: Jsem velice rád, že jsem dostal tuto možnost + Děkuji moc Kizimu a Hepsakovi za skvělou pomoc a šanci v akademii :twisted:

Moc děkuji za přečtení mé žádosti
-Bašta
DISCORD • Basten#3365
TEAMSPEAK 3 • Basten
Uživatelský avatar
Bast1kk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 133
Registrován: 04 bře 2021, 01:23
Bydliště: Summer Jail

[P] Bašta / Žádost o Admina

od Rumcajz » 23 kvě 2021, 15:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Summer Jail

Re: Bašta / Žádost o Admina

Příspěvekod KhalDenny » 28 kvě 2021, 13:15 VIP

Adminov poprosím o referencie.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: [Referencie] Bašta / Žádost o Admina

Příspěvekod Heppsak » 10 čer 2021, 16:39 VIP

Ahoj,
najdi si někoho z SA+ na ts, zkusíš si test.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Referencie] Bašta / Žádost o Admina

Příspěvekod KiziaR » 18 čer 2021, 17:01 VIP

Přijat jako admin-akademik 1. kola.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků