Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Bazenov » 30 pro 2016, 22:56 VIP

: <22:57:47> You are banned permanently. Reason: "happy new year"
UID: ED0C85aFaTr9SY87MwRviXvkT/U=





Zdravím,

dostal jsem perma za to, že jsem se vyjádřil při gatheru když jsme tam přišli s venomem a bylo tam 9 lidí. Jak já, tak i venom jsme si mysleli, že to funguje, jak to fungovalo vždy, že když admin přijde, má automaticky přednost před neadminem ať se děje, co se děje. No a hned Milfinka začala na mě řvát, ať hned odejdu, že to pravidlo neplatí atp.

Tohle pravidlo bylo údajně smazáno z pravidel o čemž jsem nevěděl, i když mi to řekla, považoval jsem to za logické, že admin má přednost. V tomhle ohledu jsem se spletl, připouštím. Pak jsem se ji zeptal, jestli si ze mě dělá piču. Nasral mě fakt, že člověk, který se stal něčím oblíbencem, se povyšuje. Jsem tu něco okolo 5-6 let, zastával jsem hodně funkcí a jednoduše mě vytočí, když člověk, který tu je takovou chvíli si myslí, že je něco víc.

Nakonec jsme šli s venomem pryč a dal jsem si vulgární nick, mířený přímo na milfínku. Nemám na tom co komentovat, prostě jsem to udělal, sral mě její přístup ..

A pak bum bác a mám permu. Ano, ban jsem čekal, určitě. Ale permu? Tohle mi do hlavy neleze, být to jiný admin, nestane se to. Nežádám o UB, jenom o přehodnocení.
Uživatelský avatar
Bazenov
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 14 říj 2013, 16:42
Bydliště: Zlín

Bazenov/ Garlin

od Rumcajz » 30 pro 2016, 22:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlín

Re: UB (happy new year)

Příspěvekod Jadberg » 30 pro 2016, 23:03

Vyjádřím se tu též jakože Bazenova znám dlouho a vím, že má občas výlevy ve svém chování, ale dát mu za to permu? to už je trošku přes čáru nemýslíte, kdyby si dal nick groos je piča a toho kluka neznal tak má za to ban maximálně na dva dny ani to ne, ale když toto napíše o někom, kdo se kamarádí s garlinem, tak má hned permu? Jakože upřímně garlin vím že trestáš permou šuliny, ale lidi co tu působily a dělali dobře pro tento portál hodně let tak těm by jsi to mohl odpustit... Bylo by dobrý trestat všechny rovnoprávně a ne, aby si tu nějaká slečna která týden potom co dostane práva dostala práva 4, rozšířený vstup apod. Snad tento portál se bere jako jeden z nejlepších v cz/sk a měl by mít i nějaké pravidla, a ten co tu chce dostat nějaké práva, tak se má snažit dělat proto něco, je tu spousta lidí co se snaží a nic z toho a najednou dojde nějaká milfina dostane práva z ničeho a za týden dostane práva 4 a rozšířený vstup, to je to co mám tu za 2 a půl roku působení na gs a nepřijde mi to fair vůči ostatním hráčům.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Jadberg
Vítěz Tipovačky
Vítěz Tipovačky
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 08 srp 2014, 01:38
Bydliště: Brno

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Ven0m » 30 pro 2016, 23:04

také jsem čekal jinačí přístup k této věci, zrovna u garlina mi to ale divný nepřijde, vždy tu byl pořádek a vše mělo své pravidlo, od té doby co si tu své pravidla zavedl garlin začlo takových lidí přibývat, nechápu jen to, že admini kteří tu jsou několik let, si mají zasloužit takovej přístup za to co pro portál dělali a možná někteří i přesto všechno do teď dělaj, nesouhlasím s delkou banu, proto bych se rád bazenova zastal, nesouhlasím ani s přístupek který má většina vyšších adminu k "Ivaně" nevím jestli když je to holka je něco víc, nebo jak to zde je..

Kdyby zase někdo měl řeči za to že jsem se někoho zastal a chtěl mi zrušit práva, poslužte si, jsem tu jen z vlastní vůle, to co dělám je taky z mé vlastní vůle ještě z toho nic nemám, tak mi to žíly nepřetrhá, doufám že se na to někdo podívá i z té druhé stránky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ven0m
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 729
Registrován: 30 črc 2014, 02:58

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Garlin » 30 pro 2016, 23:19

Spraval si sa ako ostatna píča, tak som ti ukazal že i ja sa viem spravat ako píča :) Ked sa hezky omluvis uznas ze si sa spraval ako píča a poprosis tu o UNban tak ti ho dam ;)

To ze si ju vypíčoval do PM to tu už nenapíšeš.

<20:08:57> "Bazenov": Seš blbá dopiče?
<20:09:02> "Bazenov": V admin gatheru má přednost admin
<20:09:07> "Bazenov": tak si dopiče přestan na něco kurva hrát
<20:09:11> "Bazenov": když tady nejsi pomalu 2 mesiace
<20:09:33> "Bazenov": Prijebaná jak zákon káže, nieje čo dodať


Venom ty do toho nekecaj :)


Ivča si nič nevymyslela ja som povedal ze admin nema prednost pred hracmi, neviem kto vymyslel taku hovadinu ale JA som povedal ze toto platit nebude. Rozhoduje ten co sklada gather a plati pravidlo kto driv pride ten driv mele zadne takze ze si pride admin po hodine a zabere miesto hracovi co tu caka hodinu.
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Bazenov » 30 pro 2016, 23:32 VIP

Nemám problém přiznat, že jsem to přehnal a omlouvám se za moji reakci. O tom změněném pravidlu jsem nevěděl a to zapříčinilo celý problém, jelikož zvyk je železná košile a vždy to tak fungovalo. :roll:
Uživatelský avatar
Bazenov
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 14 říj 2013, 16:42
Bydliště: Zlín

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Garlin » 30 pro 2016, 23:41

Takze to ze si sa spraval ako hovado este si si poziadal takym istym spsobom o UB a nechal tu psat aj Venoma je ospravedlnene tym ze ste par rokov adminovali ?

Takze dlho adminovat = mozem si robit co chcem ?

Co to ma spolocne s nejakym pravidlom, tu de o nejaku elementarnu slusnost.

Davam ti Unban a hambite sa obaja.

PS jadberg, ja som jej jedine co dohodil bol pohovor s roxtedym, vsetko ostatne co sa tyka jej prav si resi ona a konzultujem to s vedenim, pretoze ja sa fair play spravam, a nic jej nedavam ja, dokonca i tie blbe ikonky co ma si vsetky kupila sama, takze skor ako tu napises nejaku mega sracku tak si zisti ako sa veci maju.

Vsetci by ste sa mali nad sebou zamyslet, nesom na GS par dni, a vim co si mozem a co nemozem dovolit a ako sa ku komu spravat. Sklamali ste ma.
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Ivandule20 » 31 pro 2016, 00:22

Já na tebe řvala? co to meleš.... Já se zeptala kdo dal pryč hráče který tam byl a hrál gather předtím, páč mi psal Jayo kde je ten hráč "myslel že jsem ho vyhodila já" i když se říkalo že admin nemá přednost před hráčem který hrál už, nebo čeká.. přesně jak psal garlin ;) tak jsem řekla že má přednost on a ne ty.. dala jsem tě do jine room a vzala zpět hráče který tam byl před tebou, v tom veno zase vyhodil jeho a vzal tebe i když jsem mu řekla že nemáš přednost a už vůbec o tom nemá rozhodovat nějaký veno když pokud vím on gather neskládal! a ty jsi mi tam začal nadávat ;) řekla jsem že to nemá cenu a jdu si to poskládat do dvojky a jak sis mohl všimnout každý napojil k nám což znamená že lidi toho hráče chtěli taktéž a nejen ja ;) pak jsi mi začal psát, neřešila jsem to.. do te doby než mi jedna osoba napsala že jsi si dal "me" jmeno milfp*c* :) já tu jsem chvilku to máš pravdu ale aspoň znám pravidla a co se týče práv, já proto něco dělám a nehraji jen :))))) Přeji dobrou noc
Uživatelský avatar
Ivandule20
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 07 říj 2016, 11:49

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Bazenov » 31 pro 2016, 01:00 VIP

Já tie gathere skládal/hrál/ staral sa o nich dlhšie, než ty vobec vieš o gamesites. A keď už tady pišeš, že dajaky venom, tak ty tiež si sarkasticky odpovedala a spravala sa povyšene vopred si to isté ako "dajaky" venom :roll:
Uživatelský avatar
Bazenov
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 14 říj 2013, 16:42
Bydliště: Zlín

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Garlin » 31 pro 2016, 01:04

au boj mozog toto fakt boli.

Davam radsej LOCK aby som Vas uchranil predo mnou ;)
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Bazenov/ Garlin

Příspěvekod Bazenov » 31 pro 2016, 01:05 VIP

Nehovorim, že ty nič nerobiš, ale ty neznehodnocuj čo som já za tu dobu spravil. Ďakujem Garlin za ponuku ub za ospravedlnenie, nabudúce sa takým konfliktom vyvarujem ;)
Uživatelský avatar
Bazenov
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 189
Registrován: 14 říj 2013, 16:42
Bydliště: Zlín


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků